Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    Kakav je onaj James Rodriguez ? Placen je masno, valjda nekih 45 milki je dato za njega. Malo sam ga gledao u Portu, ali bas malo pa sam se zacudio kad su dali onoliki novac za njega. Ima li ko kakav info o njemu ?
    Preplacen naravno, ali odlicno igra lik, bas bas dobro na poslednjih par meceva podigao formu. Msm da je najbolji asistent lige, a nije nesto na pocetku lige ni igrao, ulazio 3 puta sa klupe i 6 meceva kao starter. Mislio ja da je povredjen, kad ono kreten mu nije dao sansu...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Iskreno je razocarao, barem mene, ne znam za Freskaru i Daleta.

      Ocekivao sam dosta vise, a i Monaco me veceras negativno iznenadio, mada je Lille(pogotovo Enyeama) odigrao odlicno. Osim Falcao-a, pojacanja malo razocarala, mada im je trener ocajan, pa ne moze covek nista ni ocekivati.
      Ista stvar , i za mene ogromno razocarenje do sada , Carrasco najbolji meni tamo poslije Falcaoa i Moutinha .

      Moutinho isto igra dobro , naravno na CM je bolji nego na AM , ali opet maloumni Ranieri dolazi do izrazaja

      Iduce godine ako dovedu ozbiljnijeg trenera , moci ce se boriti za titulu , s ovim ne bi mi bilo ogromno iznenadjenje da cak ni drugi ne zavrse ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Citao sam razne hvalospeve o igracu. Kreativan, brz, strasan dribler, sut sa distance igra na svim pozicijama u napadu, igra levo-desno, moze i ulogu playmakera odraditi veoma dobro. Ma nahvalise ga ko da je hibrid Ronalda i Messia

        Mada kakvog trenera ima, kakav god da je ima da stagnira.

        Comment


        • Sve je to u Portu i pokazivao , ali Bogami u Monacu bas tanko , mada ko sto Freshko rece , tek je od prije 3-4 kola poceo i da igra , do tada Ocampos bio ispred njega ..

          Tu se vidi koliko je Ranieri genijalan , Ocampos je u Ligue 2 bio klupa ljudi , znaci 100 % , kad god sam na rezultatima gledao postavu , on je igrao 20tak minuta pred kraj ili nikako .. Sad je dosao igrac koji je placen izmedju 40 i 50 miliona eura i Ocampos je igrao prije njega ..

          Ranieri
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Ma igrao je on kao zmaj za Porto. Meni se bas dopao i racunao sam da ce preci u neki vrh tim, tipa United ili tako nesto. Sa druge strane, Monaco mi simpatican jos od Prse i kompanije, tako da mi je i tu bilo drago, pa sam ocekivao da izdominira u Francuskoj. Za sada ne ide nesto. Treba im normalan trener, ovaj je nesposoban.

            Ni Ocampos nije postao zver kakvu su najavljivali. Novi Messi itd..a ovaj ga nesrecnik upropasti.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • I Chelsea se svojevremeno zajebao sa njim, kad su sa njim hteli neku renesansu kluba.

              Mada ni Juve nije nista ispao bolji 2007. Umesto da se dovede normalan trener i da se iskoristi ono zadnje sta je ostalo od zvezda u timu. Del Piero, Trezeguet, Nedved, Camoranesi, Buffon. Nekoliko normalnih pojacanja i moglo se igrati dosta ozbiljnije sa nekim normalnim trenerom. Al debil dovodi Poulsena umesto Xabija Alonsa Baneta zbog par miliona izgubimo. Ma covek je mag.

              Comment


              • Bjezi jebo te , kad vidis kakve je timove covjek vodio , a jedina osvojena ligaska titula mu je ona od prosle godine s Monacom , u drugoj ligi , stvarno moras da se zapitas kako on zaradjuje pare , i to ogromne za posao kojim se bavi ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • jbm ti pare kad se mora Ibrahimovic, Lavezzi, Paostore, Cavani, Rodriguez i Falcao gledati u jbnoj Francuskoj ligi. Ne znam sta je bednije to ili sto sam onomad gledao Ronaldinho kako trosi svoje najbolje godine po PSG-u. Posle SP-a ocekujem ga u najvecim klubovima on ostane u jbni Pariz. Kad se uzme obzir da Brazilci igraju ozbilja fudbal do 28-29 godine onda morate priznati da je to bila veoma losa odluka za sve simpatizere fudbala.

                  Comment


                  • Ma James bre do pre 7. kola nije bio u prvoj uopste, znaci 6-7 tekmi on sa klupe ulazi a negde nije ni bio na njoj. Covek usao u prvu i pokazao da je jaci od svih krila koje imaju. Pomenuo je Dale Carrasca, on je ove sezone isto odlican, ali nekako mi ne moze on sa Jamesom, ovaj kompletniji daleko. Prvih par meceva delovao pogubljeno James, kasnije krenuo bas da pruza dobre partije, bar do ove tekme sa Lilleom koju nisam gledao, pa nmg reci da li je bio dobar ili ne, verovatno ne cim su izgubili.

                    Ma Ranieri je najveca misterija, ja se nadam da ce uprava Monaca shvatiti o kakvoj se prevari radi, mada on i ovakav sa ovim timom, u top3 glat, i to ce biti dovoljno da ostane trener.

                    A Ocampos mi cudan igrac, ima dobru tehniku, visok bas, a igra krilo, deluje mi vise kao klasican napadac, poluspic, tu bi ja mislim uspeo, ali nece se ovde naigrati pored Falcaa i Rivierea.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Jonathan Johnson ‏@Jon_LeGossip 8m
                      PSG's latest official sponsor: McDonald's. Hope that means all catering is McDo from now on. Or that match tickets get you free meals! #PSG
                      PSG vise i nece zavisiti od seika, kada im srede ove sponzorske ugovore...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • http://24sport.rs/sport/Fudbal/Aktue...a_(Video).html

                        Comment


                        • Toga sam se i bojao , zasluzio je , jebi ga

                          Ne znam samo sta mu bi
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Borac je on, ali ovo je zaista bilo silovito, zasluzena kazna...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Raspada se Monaco, evo gube od Eviana.

                              Ali Radamel zavrsava kao najjaci finiser...
                              Last edited by Freshman; 08-11-13, 19:57.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • samo ih Falcao ovde i moze spasiti....

                                Comment

                                Working...
                                X