Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi vizuelni identitet Sport Klub kanala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Smanjiti logo da ne zauzima toliko od ekrana, ne najavljivati prenose ispod istog jer nismo retardi i pomeriti isti do kraja na svim SK HD kanalima, skroz u ugao, kao na SK HD.
    sigpic

    Comment


    • #47
      Originally posted by Peppino View Post
      Smanjiti logo da ne zauzima toliko od ekrana, ne najavljivati prenose ispod istog jer nismo retardi i pomeriti isti do kraja na svim SK HD kanalima, skroz u ugao, kao na SK HD.
      Слажем се са овим око најаве преноса и још бих додао да оно директно треба умањити на скоро невидљив приказ. Наши би то могли научити од Нијемаца (Sport1, Das Erste, ZDF, Kabel1) само да хоће....
      винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

      Comment


      • #48
        Сајт сад стварно изгледа лепо али програмска шема је и даље ужасног квалитета, посебно фонт и преглед исте.
        Ове најаве за утакмице су одличне, коначно мало лепши квалитет најава!
        Vegetarian stuff is wrong ! You're supposed to eat the cows. They're big, lumbering, stupid things...They'd be everywhere if we didn't eat them.

        Comment


        • #49


          Пре више од две године сам ово предложио. Честитам управи "Спорт клуба" што је брзо реаговала.

          Значи, 2. тачка је одрађена у најбржем могућем року.

          Такође, допуњујем 3. тачку. Сагласан сам са чланом који је написао да је непотребно стално обавештење шта следи. Много је паметније да се, на одређени временски период, појави најава у спрези са логом (као на Еуроспорту).

          За сваку промену треба времена да се навикнемо, али сам сагласан да је лого могао много боље да се одради.

          Comment


          • #50
            Dobru ruku ima majstor što okreči ovaj dom. Fino gletovano, nema da se nešto potklobučilo, a nije mnogo ni isprljao.
            I boje baš vesele
            Last edited by pecaros; 23-09-13, 12:32.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Odlican je logo na forumu .. Konacno malo promene

              Comment


              • #52
                i meni se sviđa ovaj logo na forumu, dobrodošla je ova promjena

                a što se tiče SportKlub kanala, zaista ne mogu ništa reći jer nemam iste

                Comment


                • #53
                  Какав лого на форуму, мени све исто као и пре ђуска ?

                  Comment


                  • #54
                    stvarno kakav logo
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Brajkula View Post
                      Какав лого на форуму, мени све исто као и пре ђуска ?


                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by cleoo View Post
                        stvarno kakav logo
                        Сад сам чекирао, зависи од теме, мени на овој обичној теми стоји све исто, док је на некој од осталих убачен овај нови "Супермен" лого СК-а који ми је очајан да додам, баш онако неоригиналан и јефтин.
                        Last edited by Brajkula; 23-09-13, 14:33.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Brajkula View Post
                          Сад сам чекирао, зависи од теме, мени на овој обичној теми стоји све исто, док је на некој од осталих убачен овај нови "Супермен" лого СК-а који ми је очајан да додам, баш онако неоригиналан и јефтин.
                          pa moglo je ono i bolje, ne kažem ja, ali opet neka se dešava nešto

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Brajkula View Post
                            Сад сам чекирао, зависи од теме, мени на овој обичној теми стоји све исто, док је на некој од осталих убачен овај нови "Супермен" лого СК-а који ми је очајан да додам, баш онако неоригиналан и јефтин.
                            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1097911

                            hahaha znaci i tebi lici na to,bas neorginalno slazem se...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by AK47 View Post
                              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1097911

                              hahaha znaci i tebi lici na to,bas neorginalno slazem se...
                              Ma од тебе сам и видео то поређење и слажем се са тобом у потпуности што се види из горе поста, мени реално очај, но сада говоримо о укусима......али на крају једно је сигурно, требали су креативнијег човека да нађу за тај посао.

                              Отприлике овако

                              Spoiler

                              Comment


                              • #60
                                Za petnajs' minuta, onako iz zezanja.

                                Spoiler




                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X