Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi vizuelni identitet Sport Klub kanala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Овако у лајву и на ХД-у лого не делује лоше. Иначе промењен је и ХД лого. Могли би ивице овог белог СК знака да мало потамне, у светлијој позадини се готово и не види (случај утакмица Сити - Јунајтед, па кад је Сунце и прикажу публику).
    Промене има и код најаве, фонт је остао исти али је боја сатнице црвена.
    Vegetarian stuff is wrong ! You're supposed to eat the cows. They're big, lumbering, stupid things...They'd be everywhere if we didn't eat them.

    Comment


    • #32
      Ovo je ok kada nema one crvene pozadine što liči na značku
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #33
        Odlična je promena i sa nazivom kao i dizajn. Ali je mnogo ružno što i dalje ne odustaju od ove najave prenosa ispod znaka. I to stoji ceo meč (ceo dan) kao oni debilni satovi ranije na drugim našim televizijama.

        Lepo ste napisali ovde da je bolje da povremeno izlaze najave prenosa u donjem delu ekrana, ili kao na ES...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • #34
          Evo gledam na SK1 u HD rezoluciji... natpis SK se uopste ne vidi kad znak "predje" na tribinu.

          Comment


          • #35
            Ne svidja mi se ovo uopste...
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • #36
              Lose...

              Comment


              • #37
                Mislim da bi bilo mnogo interesantnije da je ono SK providno, a da su samo iscrtane konture slova SK.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #38
                  Treba direktno, live i ostalo da bude manje, sve ostalo je sjajno. Mnogo bolje od proslog koji je izgledao kao da je u paintu radjen. Modernije, ljepse, manje zauzima. Da se sklone najave ispod ako mogu, da se smanji direktno i bice odlicno.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    dodjem kuci posle dvajes' dana i imam sta da vidim.

                    ne znam odakle da pocnem: bold blokovska tipografija, transformers shield, "direktno" vece od logoa...
                    a da, tu je i sve pristuna najava za sledeci event... jako, jako lose.

                    o komplementarnosti boja na sajtu da ni ne pricam. garant radjeno u fazonu: znam ja jednog klinca sto pravi cuda u photoshopu...

                    uglavnom, koliko para toliko muzike, a izgleda je bila u pitanju neka sitna lova, tako da je sve jasno.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • #40
                      Isla danas i na SK kao reklama

                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        I ja je okacio u offu

                        Ali je kul skroz;)
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • #42
                          Fenomenalna pjesma bas, nisam vidio, ali ne mari da ide na vise mjesta, strasna stvar.

                          Sto se loga tice on jeste bolji od proslog masu, onaj stari nije bilo tesko napraviti zaista. Ali mora da se sredi direktno, live i ostalo. Da se malo srede ivice i da ide i jedan providni znak, barem tokom prenosa.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Logo mora da ide desno, jer je suvise daleko od desne ivice. Inace nije los ali nije ni nesto posebno. Ja bih stavio to Live/Direktno da bude providno a logo moze i obojen...
                            A programska sema je daleko bolja od onog haosa koji je vladao u tom delu sajta, samo ima problema sa proredima i preglednoscu...
                            A ona dvojica u F1 prenosu su danas prevazisli sve babe i tetke, nisu zaklapali ni disali, samo bla-bla-bla-bla, sto pojedinacno sto uglas. Nakon 20min sam popi*deo i pustio Sky stream. Cujem da su pred kraj trke bili jos gori

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by fix View Post
                              Logo mora da ide desno, jer je suvise daleko od desne ivice. Inace nije los ali nije ni nesto posebno.
                              Dobrodosao na "nas" forum medju najbolju ekipu tj. najtolerantniji forum.
                              A logo ne treba da ide skroz do desne ivice jer je super ovako a i sto kaze @Miloolja mozda samo da je SK providno ili nekako da osence.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • #45
                                logo je toliko unutra zbog 4:3 boxa, sto je jos jedna glupost, al' ajde.

                                direktno/live uvek treba da ide u crvenom boxu, ali ga treba smanjiti da prati widht main logoa.
                                nije logicno da oznaka "direktno" bude veca od samog logoa, ne gledam DIREKTNU televiziju, vec SPORT KLUB.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X