Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 simulatori i video igre

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • F1 simulatori i video igre

    Ovo je trenutna lokacija ove posebne teme. Naćićemo joj prikladnije mesto.

    Software i hardware napreduju sve brže i brže. Poznato vam je da gotovo svi timovi danas koriste simulatore kako bi nadohnadili nedostatak testiranja na realnim stazam. To se koristi za pripremanje vozača, pripremanje setupa i tako dalje.
    Imam solidno iskustvo sa tim stvarima. Prvo sam počeo da vozim F1 Challenge na tastaturi. Posle sam 2009. počeo da vozim rFactor. Malo po malo, s moda na mod, sa staze na stazu, steklo se određeno iskustvo. Vozio sam jednu vrlo jaku balkansku ligu za F1 modove. Bio sam šampion 2011. Mogao sam da budem lagano šampion i 2012., ali su me određeni događaji u ligi iznervirali te sam batalio pred polovinu sezone sa ogromnom razlikom. To mi je malo ogadilo utisak, ali nemojte da vas moje trenutno mišljenje odvlači od toga. Sad volim povremeno da upalim rFactor i provozam se za svoju dušu. Verujte mi, morate da probate. Jako je dobar osećaj kada gledate F1 na TV-u pa znate iz svog iskustva kako, zašto i šta se desilo. Trebate da osetite i sami razliku između nezagrejanih, optimalno zagrejanih i pregrejanih guma. Isto tako da osetite aerodinamiku, razliku prijanjanja na prednjem i zadnjem delu. Naravno, ne trebate da zapostavljate svoje primarne radnje. Kao i svaka video igra, ovo ima mogućnost da vas zarazi, zato pažljivo. Ko ima vremena, ovo bi morao da proba. Da li će to biti rFactor sa više desetina modova (kao zasebne igre), F1 Codemasters, ili šta već, probajte!

    Nekoliko puta sam pisao o tome na forumu, ali teme su nam se usvinjile. Ovu temu ću lepo da zalepim kao važnu. Stavljaćemo u prvi post linkove i uputstva za sve što vam je potrebno. U nastavku teme pišite šta god želite što je vezano za F1 video igre, tj. F1 simulacije.

    Sutra ću da stavim linkove.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

  • #2
    Ako je neko zainteresovan za Thrustmaster volan, prodajem ga... Jos godinu dana je u garanciji, na moju veliku zalost samo sam ga oko 10 puta koristio... Faks me je dohvatio pod svoje jako brzo prosle godine, a ove godine sigurno nece pustiti, tako da je bolje da ga udomim kod nekog ko ce ga koristiti, a ne da skuplja prasinu u kutiji kod mene...



    Ovo cudo je u pitanju (458 Italia replika), izuzetan a jeftin volan. Platio sam ga 100 EUR, sa popustom. Trazim 70, jedva je koriscen, a i dalje je u garanciji... Ako je neko zainteresovan, neka posalje privatnu... Verovatno bi bilo zgodno samo za Beogradjane...

    Comment


    • #3
      ja bih kupio radi ali već imam Thrusmaster F1 ferrari volan tako da
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • #4
        Originally posted by MarkedOne8 View Post
        Ovo je trenutna lokacija ove posebne teme. Naćićemo joj prikladnije mesto.

        Software i hardware napreduju sve brže i brže. Poznato vam je da gotovo svi timovi danas koriste simulatore kako bi nadohnadili nedostatak testiranja na realnim stazam. To se koristi za pripremanje vozača, pripremanje setupa i tako dalje.
        Imam solidno iskustvo sa tim stvarima. Prvo sam počeo da vozim F1 Challenge na tastaturi. Posle sam 2009. počeo da vozim rFactor. Malo po malo, s moda na mod, sa staze na stazu, steklo se određeno iskustvo. Vozio sam jednu vrlo jaku balkansku ligu za F1 modove. Bio sam šampion 2011. Mogao sam da budem lagano šampion i 2012., ali su me određeni događaji u ligi iznervirali te sam batalio pred polovinu sezone sa ogromnom razlikom. To mi je malo ogadilo utisak, ali nemojte da vas moje trenutno mišljenje odvlači od toga. Sad volim povremeno da upalim rFactor i provozam se za svoju dušu. Verujte mi, morate da probate. Jako je dobar osećaj kada gledate F1 na TV-u pa znate iz svog iskustva kako, zašto i šta se desilo. Trebate da osetite i sami razliku između nezagrejanih, optimalno zagrejanih i pregrejanih guma. Isto tako da osetite aerodinamiku, razliku prijanjanja na prednjem i zadnjem delu. Naravno, ne trebate da zapostavljate svoje primarne radnje. Kao i svaka video igra, ovo ima mogućnost da vas zarazi, zato pažljivo. Ko ima vremena, ovo bi morao da proba. Da li će to biti rFactor sa više desetina modova (kao zasebne igre), F1 Codemasters, ili šta već, probajte!

        Nekoliko puta sam pisao o tome na forumu, ali teme su nam se usvinjile. Ovu temu ću lepo da zalepim kao važnu. Stavljaćemo u prvi post linkove i uputstva za sve što vam je potrebno. U nastavku teme pišite šta god želite što je vezano za F1 video igre, tj. F1 simulacije.

        Sutra ću da stavim linkove.
        Jel to ona tema sa facebooka što smo dogovorili ?
        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

        Comment


        • #5
          Originally posted by Nikoletina View Post
          Jel to ona tema sa facebooka što smo dogovorili ?
          Jeste.

          Našao sam jedan dobar mod za 2013. i rFactor.
          http://www.rfactorcentral.com/detail...B%20VCR%202013
          Deluje dobar, nisam ga probao. Upravo ga skidam.

          Download mod:
          http://www.4shared.com/folder/Y6LYK3..._VCR_2013.html
          https://mega.co.nz/#!bBpG1JKC!WRbtbF...rE-Jpo9NkSKV_M
          http://www.putlocker.com/file/87BAB4C81359EFFC
          Download trackpack:
          http://www.4shared.com/folder/aAOrmK...RCLUB_VCR.html
          https://mega.co.nz/#!CYIk0CRC!SOQExH...ickxNwY33Z8Pxs
          http://www.putlocker.com/file/998FCEFC1D00F396

          U'vatilo me da tražim neki mod i da stavim Raikkonena i Alonsa u isti tim.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #6
            Aj kacite neli link igrice F1 za slabije kompove

            Comment


            • #7
              Originally posted by AleksaVP View Post
              Aj kacite neli link igrice F1 za slabije kompove
              rFactor nije zahtevan.

              rFactor Lite download:
              http://downloads.imagespaceinc.com/r...1255c_Lite.exe

              rFactor weed (ona piraterijska reč):
              http://www.mediafire.com/download/vq...ctor_crack.rar
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #8
                Drugi link nece, prikazuje mi gresku

                Comment


                • #9
                  Reuploadovaću ti sutra i odmah poslati link.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by MarkedOne8 View Post
                    Reuploadovaću ti sutra i odmah poslati link.
                    A ovaj prvi link da skinem .. ?

                    Comment


                    • #11
                      Da, to prvo skini.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #12



                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Igro sam taj mod ali nije mi nešto mnogo dobar
                          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Nikoletina View Post
                            Igro sam taj mod ali nije mi nešto mnogo dobar
                            Koji je to mod? Kako si ga prepoznao?

                            Skinuo sam sinoć taj mod samo da bih ubacio Kimija radi vizuelnog užitka. Što se tiče fizike, FSONE je najbolji.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              nekako se zove F1 LRClub to je neka prerađena verzija F1 rft 2012 a upravu si za FSOne
                              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                              Comment

                              Working...
                              X