Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 simulatori i video igre

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Na prodaju je, da, stanje - netaknut od kad sam ga poslednji put pominjao. U garanciji je još nekih 6 meseci, sve je tu što je došlo sa njim, tako da je cena sad 60 EUR. Ako ste ozbljini možemo da se dogovorimo, poslaću Vam privatnu poruku za neki minut, na koju možete odgovoriti na isti način...

    Comment


    • #32
      Čisto informativno, pomenuti volan ima novog vlasnika...

      Comment


      • #33
        Je l' postoje modovi za proslu sezonu za rFactor? Secam se da sam igrao pre 5-6 godina offline sa modom, bilo je interesantno. Sa svim vozacima, mnogo bolje izgledalo tj. realisticnije nego ovaj F1 sto pravi codemasters sada npr.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #34


          Baš dobro ovo izgleda.

          Career with McLaren-Honda, 2nd race: Engine failure...

          Looks like Codemasters finally made F1 2017 a perfect simulation.

          Comment


          • #35
            Lepo izgleda, ali fizika mi i dalje više deluje kao arkada nego kao prava simulacija... Bolje nego ranijih godina, mada od onoga nije moglo puno gore

            Rezultat trke naravno sasvim očekivan.

            Comment


            • #36
              Izaslo je na CPY Games-u.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • #37
                Posto planiram da uzmem volan da bih igrala F1 i rFactor izmedju ostalog, trebao bi mi savjet oko kupovine modela jer jako slabo (tacnije nista ) ne znam oko toga. Jos bolje bi bilo ako neko koristi neki volan i jako je zadovoljan njime da preporuci. Hvala unaprijed

                Comment


                • #38
                  Koliko para toliko muzike , ako planiraš igrati nešto koliko toliko realno uz rFactor bih ti preporučio Assetto Corsu, jako dobra "simulacija", staze su laserski skenirane, ima dosta modova, takođe developeri apdejtuju igru redovno i dodaju nove automobile i staze, ubacili su i par Ferrari F1 bolida, vjerovatno će ubaciti i aktuelni. E sad što se tiče volana, hvaljeni su Logitechovi G27 i G29, naravno oni su skuplji, ima tu i par Thrusmaster i Fanatec modela, najbolje bi bilo da pitaš Markeda ako on još posjećuje forum.
                  If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                  Comment


                  • #39
                    Zaboravila sam na Assetto Corsu, imam i to i ne mogu prezalit sto sam izgubila proslogodisnji Formula 2 mod koji sam imala...

                    Nedavno sam uzela novi komp, tako da mi je preostao budzet od oko 250e. Gledala sam cijene tih volana, neki su po 40-50e a neki po 150+ tako da kapiram da postoji razlika u kvalitetu, pretpostavljam materijal od kojeg se pravi (ovi jeftiniji se mozda lakse lome ili kvare), ali je vjerovatno najbitnije to da kontrole ne kasne s obzirom da su trkacke igre jako osjetljive na to.

                    Nasla sam taj G27 na jednom sajtu ovdje kod nas, a ima i Trust GXT 288. Vidjecu da se raspitam jos malo.

                    Comment


                    • #40
                      Malo i ja da doprinesem temi, pošto nemam bolju mašinu od 2007. pa na vamo "pržim" F1 Challenge + modovi. U poslednje vreme samo skidam carset-e pa fiziku bolida sam mod-am. Probao sam i onu Codemastersovu kod druga ali imam isti osećaj ko da vozim recimo Grand Prix 2 iz sredine 90-ih. jednostavno previše arkadno. rFactor sam isto probao ali opet možda sam se previše navikao na F1 Challenge pa mi ovo drugo paše. Jedina stvar koja mi se sviđa kod rFactora je postojanje neverovatne baze obožavaoca istog koji mod-aju predobro i vrlo su vredni. F1 Challenge ima manju bazu i bolidi su lošiji (meni grafika nikad nije bila problem i više cenim fiziku bolida).

                      Od 2014. počeo sam s velikim projektom o ultimativnom testnm centru odnosno poligonu za testiranje svih mogućih staza na svetu (ali na ravnoj ploči). Razmeru uzimam s Google Mapsa i uvek je ukalkulišem da stane u ploče razmere 1,5x1,5 km i 2x2km.

                      Evo primera kruga na testnom centru- staza je Kuvajt Motor Toun koji se gradi a bolid je MCL32 (zvuk sam sam pravio)



                      Nedavno sam miš pretvorio u volan (ne želim bacati bogatstvo na volan) pa se još uvek navikavam. Igranje s mišom umesto tastaturom je milion puta bolje ali vam treba i veštine.

                      Evo primer vožnje s mišem (ovo sam snimao tu noć kada sam povezao sve te opcije, vožnja mi je zžasna a ni 25 FPS uz Fraps ne pomaže), staza COTA a bolid FI 2017 (ako se sećate na VN SAD prošle godine FOM je testirao novu poziciju mikrofona u bolidu, zvuk mi se svideo pa sam ga napravio za F1 Challenge)

                      Comment


                      • #41
                        Ne pamtim da sam cula da neko vozi koristeci mis, svaka cast na toj inovaciji

                        Ja sam na kraju uzela Logitech G27 volan, osjecaj voznje je orgazmican prezadovoljna sam, i skroz upotpunjuje osjecaj realnosti koji pruza rFactor. Na F1 2017 ga jos nisam koristila, planiram da pocnem karijeru pa da vidimo kako ce to ici.

                        Comment


                        • #42
                          Sto se F1 2017. tice mozemo da vozimo online
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Vladane, za koji mjesec kad savladam kontrole i podesim odgovarajucu osjetljivost volana iz 3275439539 pokusaja

                            Comment


                            • #44
                              Napravio sam mod za F1c s Porše 919 tribute prototipom. To je zver svih zverova, orgazmi praćeni orgazom kroz svaku krivinu. 1:44.0 u Spa, 1:08 u Interlagosu te 1:13 u Monaku.

                              Zaljubio sam se u tu zverku, Shape of Water se pretvorio u Shape of Asphalt

                              Comment


                              • #45
                                Za ljubitelje rFactor-a, sa zakasnjenjem je izasao daleko najbolji F1 2017 mod, i jedan od najboljih koje sam ikad igrala



                                https://mega.nz/#!0FQUgbaZ!UVU64vkKx...ID048OJ72-RUt0

                                Modeli bolida su nestvarno dobro uradjeni, fizika takodje sjajna i uzivancija je voziti

                                Comment

                                Working...
                                X