Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy - Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    izvršio sam neke promjene u timu i prešao na formaciju 3-4-3

    Comment


    • #77
      Messi i Payet aut

      Rooney i Alex Teixeira in


      Do sad igrali Mangala , Koscielny , Draxler i Ozil , 26 poena .

      Sutra jos : Chedjou , Griezmann , Teixeira , Rooney , Ronaldo ( kapiten ) i Cavani

      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • #78
        koji sam ja talenat, ostavim Mesija u ekipi a već tri dana se zna da čovjek neće igrati

        Comment


        • #79
          Originally posted by DelBoy View Post
          koji sam ja talenat, ostavim Mesija u ekipi a već tri dana se zna da čovjek neće igrati
          Isti slucaj A mogao sam ga zameniti sa Ronaldom koji ce sutra onim pacenicima dati kisu golova. Plus uzmes u obzir da bi bio kapiten. Samo sam tu izmenu i planirao uraditi al dzaba kad sam zaboravna budala

          Comment


          • #80
            Интересује ме да ли има неких награда на крају такмичења за најбоље менаџере?

            Comment


            • #81
              Originally posted by DjoleSM View Post
              Интересује ме да ли има неких награда на крају такмичења за најбоље менаџере?
              Konacni pobednik dobija PS4 i PS Vita. Pobednik svakog kola po grupama dobija PS Vita. Pobednik svakog kola u nokaut fazi dobija PS4.

              Comment


              • #82
                То знам...него ме интересује ди ли добија нешто победник СпорКлуб лиге...

                Comment


                • #83
                  Posto prvi put igram ovaj fantasy kako biranje igraca ide kad dodje nokaut faza? Za 1/8 finala, 1/4 finale, 1/2 finale i finale se uvek bira tim ponovo ili se sve mora izabrati samo na pocetku nokaut faze?
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • #84
                    Ostaje ti isti tim sa kojim si poceo. E sad, koliko se secam, dobijes pravo na (mislim) 6 izmena za 1/8 finala, za 1/4 finale i 1/2 je slicna stvar, samo ne znam koliko tacno dobijes besplatnih zamena. Verovatno pise negde na sajtu..

                    Comment


                    • #85
                      Plus mozes vise igraca iz jedne ekipe da imas u timu.

                      Comment


                      • #86
                        Jel igraju Arda, CR i Eden?

                        Comment


                        • #87
                          To niko ne zna, svi su diskutabilni, mada Eden nije odradio trening pred mec, tako da on verovatno nece biti prva.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • #88
                            Hoce li biti fantazija ove godine, mada je vec kasno...
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • #89
                              Ja juce pogledah i koliko vidim vise ga nema na sajtu UEFA. Ni mozzart ga nece raditi ove godine, pa sam odustao

                              Comment


                              • #90
                                Na sajtu Uefe pise coming soon, bezveze ako ne krenu od 1. kola.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X