Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zare View Post
    Ipak ništa od F1 na sportklubu. Na TV programu za nedelju 15.03. nema F1.
    A za Nova sport ne mogu da nadjem TV program.
    Ovogodišnji šampionat Formule 1 startuje narednog vikenda Velikom nagradom Australije, koju ćete moći da pratite na Novoj Sport.
    Evo pise na sajtu.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Formula 1 pokrece Virtual Grand Prix seriju


      Formula 1 has today announced the launch of a new F1 Esports Virtual Grand Prix series, featuring a number of current F1 drivers. The series has been created to enable fans to continue watching Formula 1 races virtually, despite the ongoing COVID-19 situation that has affected this season’s opening race calendar.

      prva trka je sad u nedelju. staza Bahrein. kao simulacija je uzeta codemastersova igra i F1 oficijalna igra "F1 2019"

      The first race of the series will see current F1 drivers line up on the grid alongside a host of stars to be announced in due course. In order to guarantee the participants safety at this time, each driver will join the race remotely, with a host broadcast live from the Gfinity Esports Arena (or remotely if required) from 8:00pm (GMT) on Sunday March 22.

      The series will use the official F1 2019 PC video game, developed by Codemasters, and the first virtual GP on the Sakhir track will be a 50% length race with 28 laps. The broadcast, which will be available on the official Formula 1 YouTube, Twitch and Facebook channels, as well as F1.com, is expected to run for 1 hour 30 minutes, with a qualifying period where grid positions will be determined based on the drivers’ fastest lap time.


      Due to the wide variety of gaming skill levels amongst the drivers, game settings will be configured in such a way to encourage competitive and entertaining racing. This includes running equal car performance with fixed setups, reduced vehicle damage, and optional anti-lock brakes and traction control for those less familiar with the game.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Na današnji dan, pre 27 godina, jedan vozač, odvezao je najbolji krug u istoriji F1.

        Comment


        • Statement from F1 CEO Chase Carey: Target is to begin season in Austria on July 5

          Comment


          • Daj Boze

            Ne mogu vise bez trkackih sportova.

            Comment


            • Audi napusta DTM na kraju godine sto ostavlja samo BMW u seriji, tako da ce se verovatno nemacki premijum turing sampionat ugasiti. I BMW i Audi i Mercedes zajedno nastupaju u sve popularnijoj Formuli E.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment




              • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Pokrece se i Indycar i to 6 juna na ovalu u Teksasu

                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Fetel odlazi iz Ferarija na kraju 2020 jer nije doslo do dogovora. vec se nagadja gde bi mogao

                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • a ko navija za ovo

                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Pu, pu... jezik pregrizo.

                        Comment


                        • Zao mi Fetela. Nazost mislim da onaj mali prepotenko jeste bolji od njega. Ali Seb je jedan od kvalitetnijih ljudi u sportu generalno.
                          Ako dodje ljigavi Rikardo u Ferari, bice mi omrazeniji od Mercedesa.
                          Ako dodje Sainz, bice mi pomesana osecanja jer mi je posle Maxa omiljeni vozac

                          Comment


                          • Originally posted by Alan View Post
                            Pu, pu... jezik pregrizo.


                            bojis se Carlija?
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment




                            • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post


                                bojis se Carlija?
                                Ne, sa njim ce Hamilton lako, plasim se da ce Vetel u Mercedes da ometa.

                                Comment

                                Working...
                                X