Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lewis Hamilton: "Sve dugujem timu. Oni su ti koji pomeraju granicu svake godine i privilegovan sam što sam deo ovog tima."


    evo ako meni ne verujete, verujte vasem idolu
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Originally posted by crni View Post
      Jake reci od decka koji nikada nista nije osvojio. Uspeh se tesko prasta...
      A kako da osvoji sa kantom?

      Sta je Ham osvojio od 2009-2013?
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
        Lewis Hamilton: "Sve dugujem timu. Oni su ti koji pomeraju granicu svake godine i privilegovan sam što sam deo ovog tima."


        evo ako meni ne verujete, verujte vasem idolu
        Ne znam kako bih ti nacrtao, ali... Stvar kurtoazije [emoji6]
        Tako to svi šampioni kažu. I Đoković i Federer i recimo. Zahvale se čak i skupljačima loptica [emoji23]
        Evo recimo Australija 2016:
        https://youtu.be/aVMYNqSlB-c
        Last edited by forum1nick; 25-10-20, 15:44.

        Comment


        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          Meni ovo nista ne predstavlja. Lepo mu je Max rekao ajmo se zameniti auta da vidimo gde je ko. Pametnom dosta.
          Opet ti bracala... ostaje ti da samog sebe uveravas u to sto pises a mi ostali i ceo svet nastavljamo da uzivamo u pisanju istorije od strane velikog sampiona. Ti i dalje nastavi slobodnoi da trolujes i da omalvazavas Haniltonove rekorde ovde na forumu, jbg to ti jedino i preostaje.
          Last edited by Dell Boy; 25-10-20, 15:43.

          Comment


          • Originally posted by forum1nick View Post
            Ne znam kako bih ti nacrtao, ali... Stvar kurtoazije [emoji6]
            Tako to svi šampioni kažu. I Đoković i Federer i recimo. Zahvale se čak i skupljačima loptica [emoji23]
            Evo recimo Australija 2016:
            https://youtu.be/aVMYNqSlB-c


            Ja i dalje ne mogu da verujem da ti F1 (koji je timski sport) poredis sa tenisom koji je individualni sport
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Originally posted by Dell Boy View Post
              Opet ti bracala... ostaje ti da samog sebe uveravas u to sto pises a mi ostali i ceo svet nastavljamo da uzivamo u pisanju istorije od strane velikog sampiona. Ti i dalje nastavi slobodnoi da trolujes i da omalvazavas Haniltonove rekorde ovde na forumu, jbg to ti jedino i preostaje.
              Nista ja ne trolujem dive mu se samo njegovi navijaci. Ako pogledas komentare drugih videces da nije tako.

              Ali ne krivim ja njega niti Mercedes (koji je zasluzniji) ne omalavazavam Hama dobar je ali hebiga ne toliko

              Najveci krivac je organizator FIA
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post


                Ja i dalje ne mogu da verujem da ti F1 (koji je timski sport) poredis sa tenisom koji je individualni sport
                Kako individualni vidiš da Novak cijelo vrijeme govori u množini [emoji23][emoji23][emoji23]
                E tako i Hamilton, bar dok ne počnu da se voze dvosjedi [emoji6]

                Comment


                • ne znam sta Novak govori ne slusam ga i retko kad gledam tenis

                  U tenisu je jedan na jedan preko mreze, svi oni (top 100) imaju para kupiti najbolju opremu (reket i patike)

                  dok u F1 ne moze svako (odnosno mogu samo dvoje) voziti Mercedes

                  To ti je valjda jasno
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Па кратак је клип, скупи снаге, погледај и видјећеш да је и тенис колективни спорт.
                    Можеш и сам наћи говор тенисера, након освојеног трофеја, увијек говоре како без свог тима не би успјели. Дакле, и тенис је тимски спорт. [emoji23][emoji23][emoji23]
                    Слично је и у боксу, увијек истичу важност цијелог свог угла, тренера, спаринг партнера, цијелог џим тима у коме тренирају.
                    Једнако као што Хамилтон истиче значај Мерцедеса.
                    Да, и у свим тим спортовима титуле и побједе се додјељују појединцима, као и у Ф1.
                    Last edited by forum1nick; 25-10-20, 19:17.

                    Comment


                    • Tuzna sudbina je zadesila nekada krasan sport. Cuj 92 pobjede, rekord. I on sam je svjestan da tu brojku moze okacit macku o rep. Cak ni kada bi se ubijao od dosade nedjeljom od 15h ne bi pogledao a do prije godinu-dvije treninge sam znao pratit
                      Last edited by DinoFC; 25-10-20, 19:19.

                      Comment


                      • Ma gledao sam F1 godinama. Hamilton u inferiornom bolidu mediocre vozač

                        Comment


                        • Ja sam njega smatrao za odlicnog vozaca vazda i dalje ga smatram ali za 6-7 koliko ima titula sad i 90+ pobjeda i malouman zna da je to daleko od bilo kakve vozacke realnosti vec surovost F1 takmicenja gdje bolid znaci sve.

                          Mada na kraju krajeva to je timsko takmicenje i tu se treba pricati o tome kako je Mercedes napravio cudo mnogo vise nego o vozacu. U zadnjih 20 godine se tako obicno i desavalo 5 godina dominacije jedne ekipe pa onda neke isforsirane promjene da se to sasjece jer ne vodi nikuda

                          Comment


                          • Originally posted by forum1nick View Post
                            Па кратак је клип, скупи снаге, погледај и видјећеш да је и тенис колективни спорт.
                            Можеш и сам наћи говор тенисера, након освојеног трофеја, увијек говоре како без свог тима не би успјели. Дакле, и тенис је тимски спорт. [emoji23][emoji23][emoji23]
                            Слично је и у боксу, увијек истичу важност цијелог свог угла, тренера, спаринг партнера, цијелог џим тима у коме тренирају.
                            Једнако као што Хамилтон истиче значај Мерцедеса.
                            Да, и у свим тим спортовима титуле и побједе се додјељују појединцима, као и у Ф1.
                            Zna se koji su sportovi individualni a koji timski

                            Timski: fudbal, kosarka, rukomet, odbojka, vaterpolo, hokej, NFL, MLB...

                            Individualni: Tenis, golf, bilijar, boks/mma...

                            F1 kao motosport je timski. Ham bez Mercedesa ne bi bio nigde.

                            Evo stavi ga u Alfa Romeo i reci mi bi li sada bio sampion?

                            Ali odgovori mi nemoj bezati
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Is Formula 1 a team sport?
                              Some people love Formula1™ motor racing and others think it's only about a car being driven round and round a circuit and therefore “boring”. Contrary to some opinions it is in fact very much a team sport.
                              evo sta je google odgovorio

                              a za Tenis

                              Tennis is both an individual sport and a team sport.

                              In addition to singles, there are women's doubles, men's doubles, and mixed doubles.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Kad prođe nekih 10 godina nakon što se oprosti, Hamilton će biti najbolji vozač u istoriji F1.

                                Tako to inače ide u sportu, timskom ili individualnom, tako će biti i sa Messijem.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X