Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • “Pritisak bi trebalo prebaciti na ljude koji donose odluke, pišu pravila i dizajniraju bolide. Oni trebaju odraditi bolji posao za budućnost, ako je to moguće. Nadam se da je to ono što dolazi 2022. s novim tipom bolida i možda ćemo od tada gledati drukčiji oblik utrkivanja. Ne bi li bila prava stvar kad bismo mogli lakše pratiti bolide i imati neizvjesnije utrke”, zapitao se Hamilton.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Perez dobija otkaz na kraju sezone.

      Comment


      • Fetl dolazi u Aston Martin
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          “Pritisak bi trebalo prebaciti na ljude koji donose odluke, pišu pravila i dizajniraju bolide. Oni trebaju odraditi bolji posao za budućnost, ako je to moguće. Nadam se da je to ono što dolazi 2022. s novim tipom bolida i možda ćemo od tada gledati drukčiji oblik utrkivanja. Ne bi li bila prava stvar kad bismo mogli lakše pratiti bolide i imati neizvjesnije utrke”, zapitao se Hamilton.
          Rekao bih da je Hamilton siguran da će već ove godine biti najtrofejniji vozač u istoriji, pa sada gleda kako da to betonira za narednih 100 godina.
          Imao je o Federer sličnih ideja ranije [emoji23]

          Comment


          • pa i Max je rekao tek kad dodju nova pravila mozda se nesto promeni. I Alonso je rekao.

            prednost Mecke je njihov motor. hibridni deo. Tako da po meni mogu sve promeniti ali ako ne taknu mgu-k ili mgu-h Mecka ce uvek biti prva.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Sto samo 1 godinu?

                Comment


                • 'and beyond' moze biti 2, 3 nisu precizirali.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Tri bi bile prava mera.

                    Comment


                    • 90. [emoji471] [emoji469]

                      Comment


                      • Wins By different Grand Prix

                        n Driver Nb
                        1 HAMILTON Lewis 25
                        2 SCHUMACHER Michael 22
                        3 VETTEL Sebastian 21
                        4 PROST Alain 18
                        5 ALONSO Fernando 17
                        6 ROSBERG Nico 17
                        7 SENNA Ayrton 16
                        8 MANSELL Nigel 16
                        9 RAIKKONEN Kimi 15
                        10 LAUDA Niki 14
                        11 PIQUET Nelson 14
                        12 HILL Damon 14
                        13 HAKKINEN Mika 14
                        14 STEWART Jackie 12
                        15 BUTTON Jenson 12
                        16 FANGIO Juan Manuel 10
                        17 MOSS Stirling 10
                        18 ANDRETTI Mario 10
                        19 REUTEMANN Carlos 10
                        20 JONES Alan 10
                        21 COULTHARD David 10

                        Comment


                        • Comment


                          • Alonso: Za mene je Schumacher korak ispred Hamiltona

                            Fernando Alonso vjeruje da će Sebastian Vettel imati lijepe uspomene iz Ferrarija, iako nije osvojio naslov svjetskog prvaka. Također, kad se priča o broju naslova – Španjolac tvrdi da će za njega Michael Schumacher ostati korak ispred Lewisa Hamiltona čak i ako Britanac sruši sve rekorde.

                            “Kad potpišete za Ferrari – odmah pretpostavite da možete osvojiti naslov. Nakon četiri titule Vettel je vjerojatno mislio da može osvojiti još jednu s Ferrarijem. No, ponekad jednostavno nemate sreće da je pravi trenutak i onda prilike prođu pokraj vas.”

                            “Zato sam se u svojoj karijeri fokusirao i na druge stvari poput 24 sata Le Mansa i pokušao sam osvojiti sve što je bilo moguće.”

                            “U Ferrari odlazite s velikim iščekivanjima jer je to najveća ekipa u Formuli 1. Poseban je osjećaj voziti za njih. Čak i ako nisam osvojio titulu – bilo je to pozitivno iskustvo za mene.”

                            “Mislim da će Sebastian imati lijepe uspomene iz Ferrarija također, unatoč tome što nije postao prvak s njima. Mislim da je i meni i njemu nedostajao pravi bolid i tehničke mogućnosti u pravom trenutku.”

                            Također je prokomentirao Lewisa Hamiltona i usporedbe sa Schumacherom:

                            “To su dvije različite ere i bolidi s različitim nivoima performansi. Ali, sjećam se da je Michaela bilo teško pobijediti, on je vozač s ogromnim talentom. Imao je to nešto posebno.”

                            “Lewis je vrlo dobar i najbolji u svojoj generaciji, ali nije osvojio naslov s McLarenom dok je njegov timski kolega bio Jenson Button.”

                            “U Mercedesu je Nico Rosberg također osvojio naslov…”

                            “Michaelu se takve stvari nisu događale, on je uvijek pobjeđivao. Za mene je Michael jedan korak ispred.”
                            Sumi>Ham

                            moje misljenje

                            -1994 je uzo naslov sa starim Fordovim motorom

                            -nije izgubio od ni jednog timskog kolege
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Kako je mogao da izgubi kad su morali da stanu ispret ciljne linije da on prodje prvi.
                              2010 Rozberg imao duplo vise bodova, 2011,2012?

                              Comment


                              • povratak ne racunam. nije se ni moro vracati.

                                da je bio prvi vozac bio je. a ko nije. Alonso, Ham, Kimi svi su bili prvi vozaci.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X