Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Formula 1

    Po meni je ovu sezonu najvise zacinijo Vetel. Kolko udesa je imao, koliko kvarova pa je pokusao da spase, koliko istraga u kojima je on bio. Stvarno je on najvise zacinio ovu sezonu
    JUST PUNK

    NO NATIONS
    NO RELIGION
    NO AUTHORITY

    And most of all PEACE


    Anarchy

    Comment


    • Odg: Formula 1

      Da ali kad se to vec zove trka nek se bar trkaju i nek bude obilazenja.Ja volim obilazenja a ne kvarove.
      sigpic

      Comment


      • Odg: Formula 1

        [quote author=caniggia7 link=topic=2406.msg169490#msg169490 date=1284665340]
        Da ali kad se to vec zove trka nek se bar trkaju i nek bude obilazenja.Ja volim obilazenja a ne kvarove.
        [/quote]
        Svi vole. Vetel je car
        JUST PUNK

        NO NATIONS
        NO RELIGION
        NO AUTHORITY

        And most of all PEACE


        Anarchy

        Comment


        • Odg: Formula 1

          Pogresio si.Vettel nije car nego carina.
          sigpic

          Comment


          • Odg: Formula 1

            Luis je izmislio trkanje za njega,a ono sto je Veber uradio kad su stigla timska narednjenja da "stedi gorivo",sto znaci da propusti Fetela mi je bilo dovoljno,svaka mu cast na tome,nije prihvatio,nego se trkao sa Sebastijanom,posle toga dobio i novi ugovor,drago mi je sto su i u RB-u vidjeli sampionski karakter!
            sigpic

            Comment


            • Odg: Formula 1

              [quote author=Vladan link=topic=2406.msg169498#msg169498 date=1284666011]
              Luis je izmislio trkanje za njega,a ono sto je Veber uradio kad su stigla timska narednjenja da "stedi gorivo",sto znaci da propusti Fetela mi je bilo dovoljno,svaka mu cast na tome,nije prihvatio,nego se trkao sa Sebastijanom,posle toga dobio i novi ugovor,drago mi je sto su i u RB-u vidjeli sampionski karakter!
              [/quote]

              Luis je tek od ove sezone pravi vozac.Ranije je bio mala p...a koja skuplja bodove.Njegova titula iz 2008 je nezasluzena jer je tad Massa bio mnogo bolji.E sad sto je Ferrari nekad lose podesio motor to on nije kriv.Ove sezone Luis zasluzuje titulu jer je najvise prikazao.Vettel mora jos da napreduje ali moras se sloziti da ima najveci potencijal od svih mladih vozaca.Ni on nije postovao timske naredbe kad je Webber vodio u jednoj trci prosle godine i Vettel nadoknadjivao 3 sejunde po krugu ovi mu kazu da ne forsira da je Mark brzi i da se ne usudjuje da nesto pokusava.Nastavio je da forsira nije ga doduse stigao vec se samo priblizio dosta,ali opet nije slusao one debile i zato ima moje postovanje.Webber takodje zbog ovoga sto si pomenuo a Massa me je razocarao.
              sigpic

              Comment


              • Odg: Formula 1

                [quote author=Vladan link=topic=2406.msg169498#msg169498 date=1284666011]
                Luis je izmislio trkanje za njega,a ono sto je Veber uradio kad su stigla timska narednjenja da "stedi gorivo",sto znaci da propusti Fetela mi je bilo dovoljno,svaka mu cast na tome,nije prihvatio,nego se trkao sa Sebastijanom,posle toga dobio i novi ugovor,drago mi je sto su i u RB-u vidjeli sampionski karakter!
                [/quote]
                Red Bul ne zasluzuje Vetel-a. Molim Boga samo da ode u Ferari ili Mcl
                http://f1-serbia.com/vesti/1437-whit...i-vettela.html
                http://www.forumula1.net/2009/f1/dri...-soon-as-2010/
                JUST PUNK

                NO NATIONS
                NO RELIGION
                NO AUTHORITY

                And most of all PEACE


                Anarchy

                Comment


                • Odg: Formula 1

                  [quote author=caniggia7 link=topic=2406.msg169504#msg169504 date=1284666407]
                  Luis je tek od ove sezone pravi vozac.Ranije je bio mala p...a koja skuplja bodove.Njegova titula iz 2008 je nezasluzena jer je tad Massa bio mnogo bolji.E sad sto je Ferrari nekad lose podesio motor to on nije kriv.Ove sezone Luis zasluzuje titulu jer je najvise prikazao.Vettel mora jos da napreduje ali moras se sloziti da ima najveci potencijal od svih mladih vozaca.Ni on nije postovao timske naredbe kad je Webber vodio u jednoj trci prosle godine i Vettel nadoknadjivao 3 sejunde po krugu ovi mu kazu da ne forsira da je Mark brzi i da se ne usudjuje da nesto pokusava.Nastavio je da forsira nije ga doduse stigao vec se samo priblizio dosta,ali opet nije slusao one debile i zato ima moje postovanje.Webber takodje zbog ovoga sto si pomenuo a Massa me je razocarao.
                  [/quote]
                  Ja mnogo volim Fetela i svakako je veliki talenat,ali ove godine pravi nevidjene gluposti,nije jos zreo za titulu,dok me Veber moram priznati odusevio,najbolji kad je najpotrenije.Masa je samo za vodonosu,nista vise,isto kao Barikelo.
                  Luis je ima problem da zavrsi gotovo,on je sjajan vozac kad nema pritiska,ali cim postoji pritisak,on se izgubi.
                  Njega najvise uzivam da gledam na stazi zadnjih godina,volim takav stil.
                  Nadam se da ce Mercedes imati bolji bolid,bolji paket sledece godine,svakako ce SUmi raditi na njemu,cisto da objasni kako se vozi!

                  [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2406.msg169505#msg169505 date=1284666416]
                  Red Bul ne zasluzuje Vetel-a. Molim Boga samo da ode u Ferari ili Mcl
                  http://f1-serbia.com/vesti/1437-whit...i-vettela.html
                  http://www.forumula1.net/2009/f1/dri...-soon-as-2010/
                  [/quote]
                  Sta ce Fetelu u zivotu da ode u Meklaren i da bude drugi vozac,znamo svi da je Luis tamo nedodirljiv i uvijek ce tako biti @(*6sd$%
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Formula 1

                    Upravo tako Luisa ce forsirati a Vettel nije Kovalainen da postuje Luisa i radi za njega.Vettel nije za McLaren.Da Hamilton ode onda ok Button nije nista posebno ali bila bi ista prica kao i sa Alonsom.Alonso je zbog Luisa upropastio 2 godine svoje karijere,ne volim nesto Alonsa ali je dobar vozac i nije zasluzio da vozi onakav Reno.Vettel nek bude u Red Bullu.Red Bull za sada ima pobednicku masinu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Formula 1

                      [quote author=caniggia7 link=topic=2406.msg169516#msg169516 date=1284667036]
                      Upravo tako Luisa ce forsirati a Vettel nije Kovalainen da postuje Luisa i radi za njega.Vettel nije za McLaren.Da Hamilton ode onda ok Button nije nista posebno ali bila bi ista prica kao i sa Alonsom.Alonso je zbog Luisa upropastio 2 godine svoje karijere,ne volim nesto Alonsa ali je dobar vozac i nije zasluzio da vozi onakav Reno.Vettel nek bude u Red Bullu.Red Bull za sada ima pobednicku masinu.
                      [/quote]
                      Ne treba da bude u Red Bul-u iz vise razloga:
                      - ko zna koliko dugo ce ostati u samom vrhu ( ipak su oni privatna ekipa )
                      - imaju manje pouzdan bolid ( u zadnje 2 godine )
                      - duplo manje love
                      - Veber ce ostati u Red bulu do kraja 2012.
                      JUST PUNK

                      NO NATIONS
                      NO RELIGION
                      NO AUTHORITY

                      And most of all PEACE


                      Anarchy

                      Comment


                      • Odg: Formula 1

                        Prosle godine su imali pouzdaniji bolid i od McLarena i od Ferrarija.Ove godine imaju brzi bolid ali ne pouzdaniji mada nije velika razlika.Lova nije bitna za sada njemu je sad bitna titula.Pare su bitne onda kad si ostvario neke rezultate a vec si na zalasku karijere ili ako uradis kao Sumi.Nije se on vratio zbog titula ima ih toliko da moze da da nekom jednu dve.RB ce ostatiu vrhu bar jos 2 godine jer ne mogu naglo da padnu a mozda i duze zasto da ne rade dobro.Ne znam koliko i otkad pratis F1 ali otkad se Jaguar promenio u RB svaka sezona je sve bolja i stalno ima napretka i svake sezone je bio sve konkurentniji motor.To sa Webberom nema veze.Ako Vettel bude bolji Webber ce biti u drugom planu,a Webber je na zalasku karijere za razliku od Luisa.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Formula 1

                          [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2406.msg169521#msg169521 date=1284667295]
                          - duplo manje love
                          [/quote]
                          Sve moze ali ovo nikako,Matesic je pun para,ubjedljivo je najbogatiji u F1 i ulaze samo tako @(*6sd$%
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Formula 1

                            [quote author=Vladan link=topic=2406.msg169534#msg169534 date=1284668031]
                            [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2406.msg169521#msg169521 date=1284667295]
                            - duplo manje love
                            [/quote]
                            Sve moze ali ovo nikako,Matesic je pun para,ubjedljivo je najbogatiji u F1 i ulaze samo tako @(*6sd$%
                            [/quote]
                            Zasto onda Vetel zaradjujje daleko manje nego Kubica, Hamilton i Alonso ( i Shumaher i Rajkonen )
                            JUST PUNK

                            NO NATIONS
                            NO RELIGION
                            NO AUTHORITY

                            And most of all PEACE


                            Anarchy

                            Comment


                            • Odg: Formula 1

                              [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2406.msg169539#msg169539 date=1284668324]
                              [quote author=Vladan link=topic=2406.msg169534#msg169534 date=1284668031]
                              [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2406.msg169521#msg169521 date=1284667295]
                              - duplo manje love
                              [/quote]
                              Sve moze ali ovo nikako,Matesic je pun para,ubjedljivo je najbogatiji u F1 i ulaze samo tako @(*6sd$%
                              [/quote]
                              Zasto onda Vetel zaradjujje daleko manje nego Kubica, Hamilton i Alonso ( i Shumaher i Rajkonen )
                              [/quote]

                              Plata ce mu ici na gore iz sezone u sezonu.Kad uzme titulu imace vecu platu od svih njih ili bar skoro od svih.U svakom slucaju bice u tom rangu.Mora on jos da se dokaze.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Formula 1

                                Mlad je jos,dobice i jacu platu vremenom,ali imaju dosta para i ulazu mnogo,sto se vidi i po rezultatima.Matesic je milijarder
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X