Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao sto Vanja kaze,oni zele sou. Pucanje guma je sou koji oni zele,neizvesnost po svaku cenu.
    Inace,pored Gaslija i Sainca kao zamena za Rikarda spominje se i Alonso.

    Comment


    • Teško da bi Alonsa sad doveli u RB, kad nisu 2009, neće ni sad. Naročito ne sad, kad guraju Maxa po svaku cenu.

      Alonso u McLarenu, sa druge strane, lobira da se dovede Sainz.

      Comment


      • Slazem se.
        Samo prenosim pisanja neka,mada iako nikada nisam bio ljubitelj Alonsa, uvek sam ga cenio a jos vise ga cenim sada kada gledam ove sadasnje klince,sve vise zelim da ga jos jednom vidim u nekom brzom bolidu.

        Comment


        • Zna li neko od vas dali postoji mogucnost povratka Toyote u F1 ?
          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

          Comment


          • Ne. Posle onog pokusaja gde su potrosili bilione a nisu uspeli pobediti ni jednom, ne. Ima ih u drugim sportovima: Nascar, WRC, WEC
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Tojota se fokusirala na WEC,ne pada im na pamet F1. Donekle se spominjao Porsche ali tu je ista prica
              Sve vise ekipa,i to stvarno velikih ulazi u Formula E sampionat. To me raduje i mislim da ce za 10 godjna ako ne i pre, FE imati vecu gledanost od F1.

              Comment


              • Čisto sumnjam, jer ima posebnu širinu različitih tehničkih i finansijskih izazova. GP2 koji je najsličniji zapravo nije 1 segment ispod, nego poprilično, prema rečima vozača koji prelaze u F1 odatle.

                FE će potisnuti verovatno ostala takmičenja ispod F1, to je moguć scenario.

                Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
                Using Tapatalk

                Comment


                • Vrlo dobar tekst

                  F1: Red Bull boss reveals revenge drove Sebastian Vettel to steal Malaysian GP from Mark Webber

                  http://flip.it/WV.wxv

                  Comment


                  • https://wtf1.com/post/hamilton-wants...2008-win-back/

                    Nadam se da se šali...
                    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                    Comment


                    • Alonso se povlači.

                      https://www.racefans.net/2018/08/14/...in-f1-in-2019/

                      Comment


                      • Očekivano,probao je da upadne u rb ali je Horner to glat odbio rekavši da ne zeli da ima "haos" u ekipi.
                        Nisam ga nikada voleo kao čoveka,ali sam ga uvek poštovao kao vozača. Strahovito brz. Sve najbolje u daljoj karijeri,to ce verovatno biti LeMan.

                        Comment


                        • Nikakav pokušaj ulaska u RB nije postojao, Horner je odgovorio na pitanja novinara, nije sam to izjavio. Nakon prvih par trka u sezoni, a naročito nakon osvajanja 24h Le Mans-a, postalo je jasno da želi da se takmiči u IndyCar-u i da osvoji i taj šampionat i Indy500.

                          Comment


                          • Stvarno mislis da Alonso nije pokusao da se uvali u Rb na godinu dana?
                            Veliki svetski mediji se ne bi složili sa tobom.

                            Comment


                            • Veliki mediji pišu razne budalaštine radi klikova. Nema vesti čiji naslov nije takav da privuče klik. Najčešće su vesti o vozačima totalna budalaština, čiste spekulacije koje se plasiraju kao "proverene informacije iz neimenovanih izvora." O tehničkim vestima velikih medija da ne govorimo, ne sećam se kad sam pročitao kršten tehnički tekst na nekom većem sajtu.

                              A što se ovoga tiče, Alonso je danas rekao da je već pre nekoliko meseci doneo odluku da ne nastupa u F1 sledeće sezone. Što se poklapa sa njegovim izjavama i nagoveštajima planova odmah nakon pobede na 24h Le Mans.

                              Comment


                              • Mislim da ide u indy car.

                                Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
                                Using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X