Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve kad bi, kad bi. Jedno važno je da je Rosberg šampion Formule 1. Kao i ostali.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Te teorije zavere su mi jos smesnije, kao tim je nesto cackao oko bolida LH pa je imao nekoliko dnf tokom sezone... Oni ce bas da sabotiraju njega na taj nacin i ugrozavaju mu bezbednost i zivot na kraju krajeva, totalna glupost...
      Uostalom, ako misli da ga je tim sabotirao neka napusti Mercedes, oko takvog vozaca ce se otimati svi top timovi F1, lako bi pronasao angazman. Ali ne, zna on u kakvoj je poziciji i u kakvom timu, ne pada mu na pamet da ide.

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Hamilton je zasluzio jos 2007 titulu, na neki nacin mu se vratilo 2008.On je Novak Djokovic F1 kada vidis da je mogao vise titula da osvoji.

        R

        Comment


        • Originally posted by Miletić View Post
          Te teorije zavere su mi jos smesnije, kao tim je nesto cackao oko bolida LH pa je imao nekoliko dnf tokom sezone... Oni ce bas da sabotiraju njega na taj nacin i ugrozavaju mu bezbednost i zivot na kraju krajeva, totalna glupost...
          Uostalom, ako misli da ga je tim sabotirao neka napusti Mercedes, oko takvog vozaca ce se otimati svi top timovi F1, lako bi pronasao angazman. Ali ne, zna on u kakvoj je poziciji i u kakvom timu, ne pada mu na pamet da ide.
          A ko je pominjo sabotazu? Ja sam samo napomenuo da je Ham imao vise kvarova sto je presudilo.

          Originally posted by Ricma View Post
          Hamilton je zasluzio jos 2007 titulu, na neki nacin mu se vratilo 2008.On je Novak Djokovic F1 kada vidis da je mogao vise titula da osvoji.
          Jeste Ham bio najbolji te 2007 ali u ukradenom bolidu ;)
          Last edited by Sam Hornish Jr.; 03-12-16, 19:53.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            On je Novak Djokovic F1 kada vidis da je mogao vise titula da osvoji.
            Osim te 2007., kad je Lewis još trebao biti šampion, kad je to mogao tj zaslužio titulu?

            Comment


            • @Sam Hornish Jr.
              Nisi ti pominjao to ali je bilo te price mnogo svuda po internetu, ja sam rekao generalno za tu pricu da je smesna, nisam optuzio mikog ponaosob.
              Meni samo pomalo smeta to sto se umanjuje ta Rosbergova titula, covek je regularno osvojio na stazi i to je to. Nije imao pravu konkurenciju ali isto tako ni LH je nije imao u prethodne 2 sezone pa se ne secam da je osporavana titula ovako kao Rosbergova

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Rozbergova je osporavana zato sto svi znamo da je generalno Hamilton brzi vozac od njega i da su ga samo kvarovi sprecili da ne pobedi.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  Rozbergova je osporavana zato sto svi znamo da je generalno Hamilton brzi vozac od njega i da su ga samo kvarovi sprecili da ne pobedi.
                  A Hamiltonove očajne startove na želiš da brojiš?
                  4-1 su u kvarovima koji su uticali na rezultat kvalifikacija ili trka, nije toliko dramatično.

                  Comment


                  • Originally posted by Alen P View Post
                    Prvaci koji su to postali spletom sretnih okolnosti ili izuzeto nadmocnim bolidom.

                    HAWTHORN Mike
                    HILL Phil
                    HULME Denny
                    ROSBERG Keke
                    HILL Damon
                    VILLENEUVE Jacques
                    BUTTON Jenson
                    ROSBERG Nico

                    Prve trojice se ne sećam, ali od matorog Rosberga pa naovamo pamtim sve, kao da je juče bilo
                    Prezime Rosberg sam toliko zamrzeo te 1982. (mada čovek ništa nije bio kriv) da mi je i Niko celu karijeru bio antipatičan (a tek on za ništa nija kriv).....
                    Nisam proveravao, ali ne verujem da je iko pre i posle Kekea bi šampion sa jednom pobedom u sezoni, i cela 44 boda, a ni jedna ekipa više nije bila toliko baksuzna (na svu sreću) kao Ferari te godine

                    Alene neka je i od mene neko matoriji ovde
                    Last edited by somborac; 04-12-16, 08:46.
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Originally posted by Mark0 View Post
                      @Vanja
                      Koliko je realno da to bude Alonso/Vettel?
                      Sto se mene tice ako bih birao, bez sumnje bi to bio Alonso, ali mislim da najvise sanse ima Wehrlein..
                      Vrlo malo realno, a po svemu sudeći svi su zvali Totoa zadnjih dana...

                      Comment


                      • Odkuda sad guranje od strane tima kad je u predhodnim postovima objasnjeno da nema teorije zavere?

                        Comment


                        • Taj deo se odnosio na Alonsa i Hamiltona 2007.

                          Comment


                          • Vraca se Francuska

                            http://www.motorsport.com/f1/news/fr...firmed-857043/

                            Comment


                            • Drago mi je da to nije ostalo samo na nekoj spekulaciji...

                              Comment




                              • Porsche pozdravlja Audi...

                                Comment

                                Working...
                                X