Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro rečeno.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Nije baš toliko nepredvidivo. Ako se kaže da će biti kiše - biće je toliko puta 3.

      Comment


      • Perverzija...







        Comment




        • Williams confident of stronger pace at Sepang http://buff.ly/1Ci6aPY
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Otvorite temu za Maleziju , ako moze naravno

            Comment


            • Biće sutra uveče, ja nisam u mogućnosti ranije, a da valja... Ako neko želi pre, slobodno.

              Comment


              • Nova Toyota.



                Spoiler



                I Porsche.



                Spoiler


                Comment


                • Oglasio se Alonso

                  http://trke.rs/alonso-o-udesu/
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Nestao ti Porsche...







                    Strakka Dome S103 takođe prikazana, vrlo agresivan izgled...



                    Comment


                    • Biće dobra sezona u LMP1 čini mi se, jedva čekam Silverstone.
                      Nadam se da će i Porsche umješati prstiće u borbu za titulu, i ako se Audi malo trgne i zaprijeti japancima, moglo bi biti veselo.

                      Comment


                      • Trebalo bi da Porsche ispegla rookie greške ove godine, svakako. Jako me zanima kako će se Nissan pokazati. I da vidimo u kom će smeru ići novac VW grupe u WEC, nešto se mnogo pominje Audi i F1...

                        Comment


                        • Ovo je rezultiralo pauzom od mesec dana...

                          Vanja #66
                          Last edited by Vanja #66; 28-03-15, 09:05.

                          Comment


                          • Video od danas sa trke VLN na Nurburgringu. Jedan gledaoc je poginuo a nekoliko njih je povrijeđeno. Stahota.

                            Comment


                            • Red Bull predstavio njihovu verziju budućnosti F1, i moram priznati da je puno realnija i ljepša od Ferrarijeve.





                              Spoiler




                              Više slika:
                              http://thejudge13.com/2015/04/08/f1-...red-bull-2017/

                              Comment


                              • Sviđa mi se ideja užeg prednjeg krila ali ostalo je ili ružno ili meh. Moje mišljenje.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X