Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nešto jako zanimljivo se desilo večeras na Reli Meksiku, Tanak se okupao. Tim već neko vrijeme traži automobil, neuspiješno za sada...

    Comment


    • Spamovanje i reklamiranje sopstvenih sajtova se neće tolerisati. Ovo je prvo i poslednje upozorenje pred banovanje. Manje popularne metode takođe dolaze u obzir.

      Vanja #66
      Last edited by Vanja #66; 16-03-15, 07:47.

      Comment


      • Ne znam đe bih, al hajde ođe ću.

        Umro legendarni komentator F1

        Veljka Petrovića mnogi pamte kao velikog poznavaoca i zaljubljenika u automobilizam i sa ovih prostora jednog od najboljih komentatora trka Formule 1.
        Petrović je rođen u Beogradu, a novinarstvom je počeo da se bavi krajem osamdesetih godina prošlog veka u specijalizovanom časopisu za automobilizam i automobilski sport “Auto”.

        Auto-moto sport, posebno trke Formule 1, komentarisao je za RTS, BK televiziju, Televiziju B92 i Sportklub.
        Mesto i datum sahrane Veljka Petrovića biće naknadno saopšteni.



        Izvor: mondo.rs

        Comment


        • Najveci poznavalac Formule 1 sa ovih prostora.
          Pocivaj u miru Veljko, ja cu te se uvek secati.

          Comment


          • Neka mu je laka zemlja, prve trke sam gledao pomno slušajući njegov glas...

            Comment


            • Od jutros me gadjaju neke lose vesti i dogadjaji. Dodjoh ovde da malo odmorim mozak, kad, imam sta da procitam..Pocivaj u miru legendo, neke od najboljih trka sam gledao uz tvoje komentare.

              Comment


              • Jos jedna divna vest za bednu F1 http://www.motorsport.com/f1/news/ho...an-gp/?v=2&s=1
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Bernie još jednom pokazao klasu. VN Njemačke se održavala svake godine od 1961. i sastavni je dio bogate istorije F1, i da se ovako poseru po Nordschleifu, sramota...

                  Comment


                  • Ubija Bernie, povućiće F1 sa sobom skroz. Očekivao sam da će CVC održati reč i skloniti ga sa funkcije, ali toliko o tome...

                    Comment


                    • Ko ih sisa, stari Nordslajfe ce se voziti u WTCC-u, i to ce biti spektakl

                      A po istoriji i tradiciji se pisa odavno, nista novo
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Ni jedna trka WTCC-a ne može biti spektakl, pa čak ni ona u Zelenom paklu.

                        Mislim da je FIA odlučila dovesti WTTC na Nordschleife da bi parirali V8 Supercarsima i njihovom Bathurstu, ali miljama su oni daleko od V8CS, kamoli Bathursta...

                        Comment


                        • Originally posted by ClayWarrior View Post
                          Ima li kraja ovome?!
                          Kako čovjek ubija seriju odnosno sport, to nije realno.

                          Comment


                          • ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • opa.. Kiša nas očekuje

                              Comment


                              • ''Vremenska prognoza za Maleziju''
                                Takvo nešto ti ne postoji, od vedrog neba kroz par minuta dođe do proloma oblaka, potoci na stazi, i onda se kroz 15 minuta sve osuši, scenarij kojem je Formula 1 svjedočila mnogo puta. Prosto ne možeš imati pravu prognoza za ovaj vikend...

                                Comment

                                Working...
                                X