Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkedOne8 View Post
    Mene to pomalo podseća na NBA.Kao da su neki tim, i sad čekaju da ih opali sreća ili čekaju novu eru pravila pa možda da mrdnu a do tada spavaju zimski san ili se koriste starom slavom.
    Ipak je u F1 situacija malo drugacija. U NBA imas draft koji obezbedjuje da najgori timovi uzimaju najbolje igrace i tako obezbedjuju kvalitet. Sada postoje dva monopola. Najbolje mlade vozace ima Red Bul, najbolje mlade tehnicare i konstruktore Meklaren i Ferari. Tako F1 ostaje sport sa relativno nepromenljivom elitom, a NBA (i uopste svi americki sportovi sa draftom) ce uvek imati promenljivu elitu. Bar na nivou jedne sezone.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Da, tako je i to je činjenica.Hoću da kažem da se Vilijams ponaša kao da imaju draft i kao da im je obećana neka dedovina ili kojekakva zaostavština pa se nadaju uspehu u budućnosti.Možda ih malo podstanku Renoovi motori sledeće godine.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by MarkedOne8 View Post
        Možda ih malo podstanku Renoovi motori sledeće godine.
        ja se nadam
        www.balkansimracing.com/forum

        Real cars. Real racing. Dobrodosli

        Comment


        • Ta fora: Sena u Vilijams - Renou je marketinski sveti gral, ali ne znam koliko ce biti presudno. Kosvort je kanta i svakako ce biti poboljsanje, ali imaju oni drugih ozbiljnijih problema koji se ne mogu resiti motorom.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Ja njih ni malo ne razumem.Oni nemaju turistička vozila ili druga ulaganja van sporta Formule 1.Šta to njima znači da prikupljaju pare koje će da potroše samo na lupanja bolida i slične gluposti.Ako te pare već moraju da se potroše, što ih ne troše na pametan način pa da im se vrati još više.Ko ne rizikuje, taj ni ne dobija.

            A kakva je sad veza između Toro Rosa i Red Bula?Jel sme na primer Red Bul da njima pomaže oko razvoja bolida ili tako nešto slično?Šta smeju a šta ne smeju?
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • Nema zabrane ni za sta, mislim da im je jedino ogranicena i kontrolisana komunikacija tokom vikenda, kao i izmedju drugih timova. Ipak, Marko insistira na tome da Toro Roso ima potpuno svoj koncept.Tako su kompletan bolid prosle sezone sami napravili.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment




              • Sta da vam kazem ljudi, uzivajte.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Šumaher je najviše lupao/bio polupan.Samo do Silverstona je imao 3 puta polomljeno prednje krilo u trci i incident sa gumom u Australiji.Drugu polovinu sezone je svakako obeležio bokserski duel Mase i Hamiltona.To je bila smejurija.U 5 trka 4 puta se sudare.
                  Inače, ekstra pregled sezone.I još Kimi da doda svoj ,,fajnal tač" XD
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • Meni najzanimljivija sezona posle dugo vremena. Potpuno obrnuto od prosle (koja je bila zanimljiva na nivou sampionata, ne toliko na nivou trka), pojedinacne trke su bile fenomenalne, mozda smo imali 3 dosadne tokom cele sezone, e sad sto je sampionat bio odlucen 6 trka pre kraja, to je vec drugi problem.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Kako mi je zao Latvale....covek bi pobedio sigurno ali jbg...Sad Loeb drzi sve pod kontrolom Volio bi da ove godine konacno pobedi P.Solberg jado nije pobedjivao ima 3-4 godine
                      www.balkansimracing.com/forum

                      Real cars. Real racing. Dobrodosli

                      Comment


                      • Pobedio Loeb i osvojio maksimalnih 28 poena
                        http://www.wrc.com/results/2012/rall...o/stage-times/
                        http://www.wrc.com/news/sunday-wrap-...nts/?fid=15934

                        Comment


                        • Cestitke Loebu, obozavam tog coveka. Mislim da cemo jos malo prestati da brojimo titule i da cemo ga kada se povuce smatrati najboljim automobilistom svih vremena.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Tako bi i Rossi bio da nije neko ko voli da experimentise sa motorima... Hocu samo da kazem da Loeb cini cuda, neverovatna je ta njegova dominantnost, ali mislim da ubija reli trke, tj. WRC. Kad bi recimo presao u Ford, a Hirvonen ili Latvala u Citroen, mozda bi bilo zanimljivije... Ne znam, gotovo i da ne pratim WRC, ali ovo mi je palo napamet pre duzeg vremena...

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Tako bi i Rossi bio da nije neko ko voli da experimentise sa motorima... Hocu samo da kazem da Loeb cini cuda, neverovatna je ta njegova dominantnost, ali mislim da ubija reli trke, tj. WRC. Kad bi recimo presao u Ford, a Hirvonen ili Latvala u Citroen, mozda bi bilo zanimljivije... Ne znam, gotovo i da ne pratim WRC, ali ovo mi je palo napamet pre duzeg vremena...
                              Uh to je bas preterivanje reci, ipak je lakse dominirati u VRC kada realno cetvoro ljudi moze da pobedi. Dok je Sordo bio u Citroenu bilo je troje. Drugacije je to.
                              A VRC ubija sam sebe raznim idiotizmima i poslovanjem sa arapskim partnerima koji su ih sada napustili. Da nije bilo Eurosporta koji je usao sa finim parama ne bi ni bilo sampionata. Kriza je, niko ne zeli da ulozi. Nije to toliko komercijalan sampionat kao ranije, pre svega zato sto je otisao sa besplatnih televizija. Valjda ce sada biti bolje. A Loeb bi bio najbolji u bilo cemu. Jeste taj Citroen dobar, ali nije toliko dominantan, pogotovo sada sa ovim homologacijama i uravnotezivanjem celog sampionata.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Tako bi i Rossi bio da nije neko ko voli da experimentise sa motorima... Hocu samo da kazem da Loeb cini cuda, neverovatna je ta njegova dominantnost, ali mislim da ubija reli trke, tj. WRC. Kad bi recimo presao u Ford, a Hirvonen ili Latvala u Citroen, mozda bi bilo zanimljivije... Ne znam, gotovo i da ne pratim WRC, ali ovo mi je palo napamet pre duzeg vremena...
                                hirvonen je vec presao u citroen
                                www.balkansimracing.com/forum

                                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                                Comment

                                Working...
                                X