Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva jbn tuga!!! Kad se entuzijasta docepa volana!



    Police say they believe the accident Sunday was touched off when the driver of one of the Ferraris tried to change lanes and hit the median barrier. He spun across the freeway, and the other cars collided while trying to avoid hitting his car.
    Inace, jos sam cuo i da je bio mokar kolovoz i da su svi vozili preko dozvoljene granice...

    EDIT: I, da, niko nije povredjen, da je tako bilo, ne bih stavljao ove smajlije...
    Last edited by Vanja #66; 06-12-11, 16:54.

    Comment


    • Kako se navodi u Italiji Robert Kubica je pao na led i polomio nogu ... uskoro još informacija ...

      Comment


      • evo i potvrde
        http://f1-serbia.com/najnovije/kubica-polomio-nogu

        Comment



        • ACM confirms Eurosport will cover Monte Carlo Rally


          http://www.autosport.com/news/report.php/id/96991


          jedva cekam
          www.balkansimracing.com/forum

          Real cars. Real racing. Dobrodosli

          Comment


          • Meni je zao sto je WRC morao da padne na najnize grane, da bude blizu rasformiranja, da bi se glavni tamo setili da ga vrate na najrasprostranjeniji sportski kanal u Evropi. Eto kako su Arapi divni dok vide korist u tebi, kada zagusti samo okrenu ledja i odu. Inace se bojim da ce s eto desiti i F1 ako se nastavi ovim ritmom.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ljudi, zna li se sta za Sennu? Ostaje li u F1?
              Mistakes make us who we are.

              Comment


              • Originally posted by Miss Poison View Post
                Ljudi, zna li se sta za Sennu? Ostaje li u F1?
                Sena je glavni kandidat za drugo mesto u Vilijamsu...
                Po rečima prvog čoveka EBX-a (kompanije koja stoji iza Sene) to je gotova stvar i čeka se samo zvanična potvrda.

                Ostali kandidati za to mesto su Barikelo i Sutil.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by montoya View Post
                  Sena je glavni kandidat za drugo mesto u Vilijamsu...
                  Po rečima prvog čoveka EBX-a (kompanije koja stoji iza Sene) to je gotova stvar i čeka se samo zvanična potvrda.

                  Ostali kandidati za to mesto su Barikelo i Sutil.
                  Znala sam to, nego sam mislila da li ima zvanicna neka potvrda. No dobro, cekacemo

                  Ps. Vidim da si novi clan, pa dobro dosao!
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • Originally posted by Miss Poison View Post
                    Znala sam to, nego sam mislila da li ima zvanicna neka potvrda. No dobro, cekacemo

                    Ps. Vidim da si novi clan, pa dobro dosao!
                    Hvala

                    Zvanična potvrda o drugom vozaču će biti najverovatnije u toku sledeće nedelje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Zvanicna potvrda i za Vilijams i za HRT ko zna kad ce biti. Frenk je prvo pricao da ce sigurno biti do brazilskog granpria, pa do Bozica, pa sigurno pre nove godine, pa sigurno do sredine januara. Za HRT isto bila lazna uzbuna vec nekoliko puta, vec su svi zajedno poceli da me nerviraju.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Kao i uvek, čekaju ko će da ponudi više para.Ostala su dva mesta samo dva mesta na gridu, i ona su sve vrednija i vrednija.Vilijams nije hteo da isplati Kimija.Dobro je što nije potpisao za njih jer se sad vidi da nisu spremni na velika ulaganja već da hoće povratak sume.Ako bi uzeli nekog ,,pay-to-drive" vozača, imali bi zagarantovanu dobit.Što duže čekaju, to će više da im se isplati ali samo u finansijskom smislu a ne i po pitanju rezultata.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • Ma sve je to meni jasno, ali kad je jedan Vilijams spao na to, meni zvuci stravicno.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • ma Williams je najveca skrtica u F1
                            www.balkansimracing.com/forum

                            Real cars. Real racing. Dobrodosli

                            Comment


                            • Zapravo i nije, godinama je imao najplacenije vozace na gridu, recimo od pocetka devedesetih:Mensel, Prost, Sena, Hil, Vilnev, Sumaher, Montoja. Svi su bili u top 5 najplacenijih u najgorem slucaju. Frenk samo voli sigurne investicije.

                              Edit: Tu je i Adrian Njui koji je imao najjaci ugovor ikada za bilo koga ko nije vozac, onda je tu titulu nasedio 2007 - Njui u Red Bulu Znanje kosta.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Mene to pomalo podseća na NBA.Kao da su neki tim, i čekaju da padnu na dno dna da dobiju visokog pika, ili sad čekaju da ih opali sreća ili čekaju novu eru pravila pa možda da mrdnu a do tada spavaju zimski san ili se koriste starom slavom.Fors Indija je u zadnje 4 godine zabeležil najveći rast performansi.Bili su zadnji 2008.Preživeli su promene pravila 2009. i nisu izgubili nego su tada baš dobili na tempu.Bili su druga polovina grida ali ne pri dnu.U drugoj polovini sezone psle Spa su se preporodili i kasnije su nastavili gde su stali.Eto, sad su na stabilnom 6. mestu u šampionatu.Zlatna sredina.
                                Last edited by MarkedOne8; 14-01-12, 22:54.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X