Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zamisli Ross Brawn za Chairmana...
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Wet dreams...

      Comment


      • http://www.crash.net/f1/news/207581/...arns-most.html

        Moji izvori i procene od prošle godine (kada je Raikkonen tek potpisivao ugovor) su se ispostavili tačnima.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by MarkedOne8 View Post
          http://www.crash.net/f1/news/207581/...arns-most.html

          Moji izvori i procene od prošle godine (kada je Raikkonen tek potpisivao ugovor) su se ispostavili tačnima.
          Bas me zanima hoce li biti promjene ugovora za Rikarda
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • Verovatno ima deo koji se odnosi na njegov veliki uspeh koji to omogućava...

            Italijanski mediji su sve puniji priča o Montezuminoj smeni. Direktor FIAT-a je pre neki dan sazvao direktore svih marki koje poseduju (ili makar one iz Italije) i on je lično govorio za Ferrari umesto Montezume, kog naravno nije ni zvao...

            Comment




            • Monza dobila još malo asfalta umesto šljunka, nadam se da je ovo zbog WSBK, a ne F1...

              In other news, Max Verstappen će voziti za Toro Rosso sledeće godine umesto JEV-a... Momak će imati 17 godina kad bude seo u taj bolid, preskočili su i Sainz Jr. koji je impresionirao mnoge prošle godine, kao i mnoge druge starije polaznike njihove akademije. Preterivanje, sa 17 godina nekog pustiti u F1 bolid, a da nije test vozač, niti da je imao više od godinu dana iskustva u single seat bolidima (da, ovo mu je prva godina u F3 seriji)... mnogo, baš mnogo.

              Comment


              • Gledo sam ga par trka ima potencijala ali sto kazes jos je on zelen da sedne u F1 bolid,a jel se zna dal ce Sainz dobiti negde priliku?
                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • Cista glupost ubaciti decka koji jos nije ni punoletan u F1 ma koliko oni pricali da ima taenta.Steta za Vernjea pitam se da li ce on voziti za neki drugi tim ili ga necemo gledati u f1 sledece sezone?
                  Last edited by bice; 20-08-14, 13:15.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Mislim da je sve još uvek otvoreno, ali teško i za Sainza i za JEV-a...

                    Comment


                    • Ma daj. Ovako kad procitam da neko mladji od mene dolazi u profesionalni sport, uvijek se s*ebem Pa Torro Rosso ce imati prosjek godina - 18.5 :S
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • Onda nemoj da gledaš Moto3...

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Cista glupost ubaciti decka koji jos nije ni punoletan u F1 ma koliko oni pricali da ima taenta.Steta za Vernjea pitam se da li ce on voziti za neki drugi tim ili ga necemo gledati u f1 sledece sezone?
                          Možda hoće da se kali,pa ko zna-možda jednoga za 4,5godina dobiju šampiona-MOŽDA_,,,po meni je to ludost,nije ni završio sezonu u toj F3,puno pehova,da ima i pobeda ali i dalj vodi njegov konkurent-Okon,isto sa puno pehova,i mali Verstapen nemože da uzme titulu osim nekim čudom,jer ima još jedan vikend-3 trke,a mali Okon neverujem da će da ispusti naporan rad od početka sad na kraju.Kakva se politika vodi u F1-svaka čast.Lepše mi je da gledam GP2 i GP3,izjednačeni su,a ovo-F1 najbliži Mercedesima-1,3sekunde,smešno,Abu Dabi-smešno,budžet-energetska pića,itd-politika,,,ma F! je sva izobličena.........

                          Comment


                          • Potvrdjeno, Luca Cordero di Montezemolo napustio Ferari.

                            http://www.autosport.com/news/report.php/id/115788

                            Comment


                            • Sta je dozvoljeno preko radia a sta ne.

                              http://www.autosport.com/news/report.php/id/115888

                              Comment


                              • 1412151614.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X