Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nekako su mi male felne i debeli bokovi više u tradiciji nego ove 18 ice.

    Tapatalk Pro
    Using Tapatalk

    Comment


    • Čika Fangio i čika Ascari se ne bi složili...





      F1 tradicija se svodi na otvorene točkove, jedno sedište, otvorenog vozača, Monaco, Silverstone, Monzu i Spa...

      Comment


      • Kako ove nove izgledaju vitko pored ovih starih, buckastih
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          F1 tradicija se svodi na otvorene točkove, jedno sedište, otvorenog vozača, Monaco, Silverstone, Monzu i Spa...
          Slažem se. Mislio sam više na aktuelnu formulu, poslednjih 40 50 godina.

          Tapatalk Pro
          Using Tapatalk

          Comment


          • A Vanja nije mogao da odoli da ne postavi sliku legendarnog Ferrarija,a u 2015 se vraca Meksiko Siti u kalendar F1....http://www.b92.net/sport/automoto/f1...&nav_id=880039
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • Posljednja trka u Meksiku 1992. Jos ja kontam ne sjecam se kako izgleda staza... Nisam ni rodjen bio
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • Hahahaa imaces sad priliku da se podsetis
                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • Interlagos se renovira. U novembru nas ceka novi asfalt, a sledece godine cijeli novi boks
                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • Evo kako napreduje izgradnja piste u Sociju
                    http://englishrussia.com/2014/08/05/...rack-in-sochi/
                    Ima na tri strane dosta slika
                    Last edited by dzoni gp; 06-08-14, 17:51.
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • Više sam za ove felne što su sad ili nešto između. Ovo mi je prenagla promena. Ne znam zašto su uopšte propisali tu promenu.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                        Više sam za ove felne što su sad ili nešto između. Ovo mi je prenagla promena. Ne znam zašto su uopšte propisali tu promenu.
                        Izbacuju grijace guma. Pa moraju se nekako gume ugrijati. Onako dok su debele bila im je potrebna pomoc grijaca da bi mogle da nabiju radnu temperaturu, ovako to veoma brze postizu
                        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                        sigpic

                        Comment


                        • Glupost. Prvo, mogućnosti tih grejača se preuveličavaju već godinama. Drugo, zašto bi felne bile drugačije tokom 53 kruga (Australija na primer) ako je potrebno da se zagrevaju 3 kruga, tj. po jedan krug na početku svakog stinta. Posle će se pregrevati. Uzgred, kočioni diskovi greju gume iznutra a potrebnija im je optimalna temperatura sa spoljašnje strane gde je površina koja prijanja uz asfalt.
                          Last edited by MarkedOne8; 08-08-14, 10:54.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • Mogućnosti grejača su limitirane, to je glavni problem, ali svejedno, fakat je da svako saznanje na 13" gumama nema poentu baš nigde. Uostalom, meni veće felne mnogo lepše izgledaju. I neka se nešto konkretnije promeni oko tih guma, maltene sve isto već više od decenije...

                            Comment


                            • RT @pitlanetalk: BREAKING NEWS: Our sources confirm Ferrari will announce Luca di Montezemolo is set to leave the team within next few days.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Jao, Allisone, ako si ti iza ovoga, spomenik ti dižem i klanjam ti se svakog dana...

                                Comment

                                Working...
                                X