Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.autosport.com/news/report.php/id/122654

    Magnussen in, Pastor out... Inače, pravila za 2017. još nisu ozvaničena, a Ferrari vrlo moguće prelazi na push rod oslanjanje...

    Comment


    • Svidja mi se zamena.

      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

      Comment


      • Kako zvuči nevjerovatno da Pastora nećemo gledati u 2016toj...Kako zvuči nestvarno...

        Al realni budimo ni Kevin neće donjeti bog zna kakve rezultate. Jes talentovan ali daleko je on od top, vrhunskog vozača. Viđećemo, možda griješim.

        Nadao sam se da Pastor može do Manora, čisto da spasi taj tim od bankrota ali izgleda da i Pastor u sličnim problemima.

        Comment


        • Neće Manor imati problema sa novcem ponovo... Imaju sad konačno pare od FOM, ono što im je Bianchi zaradio 2014.

          Comment


          • Da, ali ipak kad ti dođe neko poput Maldonada sa sponzorima znači dosta. Al eto...

            Al vjerujem da će doći u Manor. Ne možda od početka sezona ali neđe na polovini, možda i ranije. Nema đe drugo...

            Comment


            • Nedostatak sponzora i jeste problem i razlog što je ugovor prekinut, PDVSA nije plaćala već neko vreme... Ugovor sa Lotusom (sad Renaultom) je bio vezan za njihovo plaćanje.

              Comment


              • Ne bih ja otpisivao Pastora jer iz čistog razloga jer ko zna šta je sve bilo tu. Vratiće se on u F1, kad tad u to sam siguran.
                Manor svaki milion dobro došao tako da vjerujem da je Pastor možda idealan za Manor ne samo zbog para no zbog koliko toliko iskustva što im treba sada. Jer svi imamo neko crno mišljenje o njema ali on generalno nije truba od vozača. Jes malo agresivan što dovodi do incidenata na trkama jes da ima jakog sponzora ali momak je šampion Gp2 serije, pobjedio je na jednoj trci, prošle godine je praktično bio pata-pata sa Grožanom, nije najbolji ali nije ni truba.

                Comment


                • Alfa se vraca u Formulu 1

                  http://www.autosport.com/news/report.php/id/122782

                  Comment


                  • Originally posted by Alen P View Post
                    Ne vraca se. Trebao si drugacije da napises, ja otvorim link i razocaram se Sam naslov ne govori uopste da se vraca "
                    Alfa Romeo 'must consider' F1 return, says Ferrari president"

                    Comment


                    • U brzini nisam stavio znak pitanja na kraju.
                      A ja razumeo da se vraca sa svojom sasijom i Ferari motorom.

                      Comment


                      • Držimo fige, partnerstvo sa nekim postojećim timom ili novi projekat sam za sebe, potrebno je...

                        Comment


                        • Comment


                          • Da li je istina da od sledece sezone nece biti sampanjca na kraju trke, umesto njega ce biti penusavo vino? Gluposti.

                            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                            Comment


                            • Pa šta je šampanjac ako nije penušavo vino?
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment

                              Working...
                              X