Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Doktor na klupi zadovoljan.

    Comment


    • To Ciroooo , deri Lazio

      Jebi ga , ne da majstor Candreva
      Last edited by Dale; 19-04-14, 16:00.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Auuu ala se zakuvalo u Italiji...Sjajan mec Lazio-Torino na kraju posteno je bilo da podele bodove,Inter po meni neocekivano savladao Parmu mada Parma pada u formi vec neko vreme,a Milan eto ga 5 pobeda u nizu i na 6. mestu su,ali ima tu jos borbe.Sasuolo novom pobedom izjednacio se sa Bolonjom,a Kjevo je i dalje u opasnoj zoni bice tu svacega na kraju.Ajmo veceras da Viola odradi posao i pobedi Romu da se osigura titula veceras
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • @bice

          Kasno smo proigrali.

          Sljedece kolo idemo u goste Romi.

          Ali hajde vidi se napredak otkad je dosao Seedorf , nadam se da ostaje i da slozi ekipu za sljedecu sezonu.

          Vratit ce Seedorf Milana tamo gdje pripada.
          Last edited by Rossonero; 19-04-14, 17:23.

          Comment


          • Tezak raspored do kraja imate,Roma,Inter,Atalanta,Sasuolo vec ne bi trebao da bude problem,ali eto i Verona se ukljucila u trku za to 5. i 6. mesto posto i Inter iako se odvojio ima tezak raspored do kraja.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Moje misljenje je da je bolje da Milan ostane bez Evrope , baciti sljedece sezone sve na Serie A.

              Vidit cemo sta ce biti sa transferima i ostalim stvarima , citam vec par dana na nekim stranicama da ni Seedorfu posao nije siguran sto se tice klupe Milana , ja u to nikako ne mogu da povjerujem.

              Ne postoji trener na svijetu koji moze sa ovakvim Milanom da izvuce neke super rezultate.

              Blizi se kraj sezone i sve ce biti poznato veoma brzo.
              Last edited by Rossonero; 19-04-14, 17:34.

              Comment


              • Dobar gol Ppogbe,aj jos jedan da se obezbedi rijumf protiv ovih antifudbalera i bunkerasa
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Moje misljenje je da je bolje da Milan ostane bez Evrope , baciti sljedece sezone sve na Serie A.

                  Vidit cemo sta ce biti sa transferima i ostalim stvarima , citam vec par dana na nekim stranicama da ni Seedorfu posao nije siguran sto se tice klupe Milana , ja u to nikako ne mogu da povjerujem.

                  Ne postoji trener na svijetu koji moze sa ovakvim Milanom da izvuce neke super rezultate.

                  Blizi se kraj sezone i sve ce biti poznato veoma brzo.
                  I ja to danas citam i za glavu se hvatam , kao hoce Montelu .

                  Nanizali su 5 pobjeda , ne znam sta hoce vise , ne moze Clarence da ispravi ono sto je Allegri radio u prvom dijelu sezone , kad su bili blizi opasnoj zoni , nego desetom mjestu ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • 25a vittoria in stagione per la Roma. Mai conseguito prima
                    Rudi vec oborio rekord kluba po broju pobeda, ali dzaba kad ce i Juve svoj da obori.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Comment


                      • Tu je LŠ. Rudiju Garsiju i ekipi samo
                        Ako se ekipa na leto pojača u svakoj liniji sa po jednim dobrim igračem, a priča se da hoće, sledeće sezone može Skudeto da se napadne.

                        Slavilo se.

                        [vine]M1FhW6IdZpm[/vine]

                        Comment


                        • Sve u redu za Romu, ali niko ne razmišlja u pravcu da će i Juve da se pojača na leto, ta milion godina potrebna krila da stignu i jedan kvalitetni vezni za ortaciju i opet može da se ode na sličnu razdaljinu u odnosu na pojačane rivale. Bilo kako bilo očekujem dogodine ako ništa bar neizvesniju borbu za Skudeto.

                          Takođe očekujem mnogo jači Inter, dolazi Vidić i cenim još par zanimljivih imena.

                          Comment


                          • Juve će i sledeće sezone biti prvi favorit za titulu tu nema dileme. Definitivno da će i Napoli biti jači iduće sezone, barem se to očekuje. Vidjećemo šta će Milan i Inter uraditi na tom planu.

                            Comment


                            • Trebaće dosta nekom drugom klubu iz lige da skine Juve sa trona i ja lično predviđam neku dominaciju aka Lion u Francuskoj svojevremeno.

                              Comment


                              • Ma Juve je vladar ovde, za sada. Roma moze da dovede igrace, ali isto tako i da ih izgubi. Kako ce nadoknaditi eventualan gubitak Pjanica, vrlo tesko.
                                Za Juve ne znam, ali za Rimljane znam da je deal za Iturbea in place, bar se tako prica, samo je cena masna. A i Jackson je u prici, dakle duo iz Porta. Kakav god da je Jackson, precenjen ili sta vec, otac je za sve napadace Rome (mada ih oni i nemaju puno). A izgleda da ni nece biti previse skup, barem ne onoliko koliko se predvidjalo.

                                Imace Roma i LS sledece sezone, pa cemo videti kako ce proci na dva fronta, mada se cini da imaju i vise nego dobru dubinu.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X