Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ма када играју у постави Инлер и Бехрами испред одбране нема зиме за Наполи, бар нема против ових наводно слабијих екипа, сви остали могу мање више да се ротирају.

    Comment


    • Opet Goran

      Sad mi jos vise krivo za Sassuolo
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Napoli laganica, koliko je jadna ova Djenova, sta bi bilo da su Napolitanci u full-u
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
          Napoli laganica, koliko je jadna ova Djenova, sta bi bilo da su Napolitanci u full-u
          Zao mi sto nisu da ih Pipita bas napuni,ali dobro je i ovako

          Rafa skroz vratio Pandeva u zivot
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Инсиње на тацну, разуме се, мада му Де Мајио доста помогао јер је мало лопте добила већи лук од његове ноге.

            Comment


            • Primecuje se razlika izmedju ovog Napolija i onog koji je igrao LS prosli put. Imaju vise kvalitetnih igraca, tako da mogu da rotiraju kada je zgusnut raspored. Dosta su jaci nego prosle sezone.
              Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Zao mi sto nisu da ih Pipita bas napuni,ali dobro je i ovako

                Rafa skroz vratio Pandeva u zivot
                i meni zao, bas sam pazario Pipitu na fantaziji moram se cupati iz zone ispadanja ali kako izgleda nece ni ulaziti... mogao je ovde da uvali koji ovim pogubljenim
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Ali kakav je traktor Behrami,sve covjek pokriva

                  @ Valentinik

                  Mozda ga ubaci u drugom Rafa da se upise
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Мора Рафа да буде само мало опрезнији са тим ротирањем, против Сасуола је претерао вероватно јер их је баш потценио.

                    Comment


                    • 9 od 10 trenera bi ih potcenilo posle onih 0:7, povampirili se na tom jednom mecu, desava se to samo se eto Napoliju zalomilo

                      edit: inace i Gastaldelo i Palombo bi trebalo da budu u postavi Sampa veceras, ne znam koje je informacije imao onaj ko je juce pravio verovatne sastave timova...
                      Last edited by Miletić; 28-09-13, 18:37.
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Ja se sad ukljucih u mec, kako igra ovaj Duval, hoce li biti nesto od njega. Tacno bzvz izgubljena dva boda protiv onih amatera...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                          9 od 10 trenera bi ih potcenilo posle onih 0:7, povampirili se na tom jednom mecu, desava se to samo se eto Napoliju zalomilo
                          Isto razmisljam i ja jbg nisu se nadali...svi smo gledali Sassuolo izgledali li su kao da je neko slucajno skupio 11 ljudi da odigraju utakmicu ne podcjenjujuci odlicnu partiju Intera

                          Genoa ima amatersku odbranu
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                            9 od 10 trenera bi ih potcenilo posle onih 0:7, povampirili se na tom jednom mecu, desava se to samo se eto Napoliju zalomilo

                            edit: inace i Gastaldelo i Palombo bi trebalo da budu u postavi Sampa veceras, ne znam koje je informacije imao onaj ko je juce pravio verovatne sastave timova...
                            Конте мислим да не би, тачније сигуран сам да не би.

                            Ау ал ме зајеба она постава од јуче, залетео сам се дакле на кладионици са 1 у хендикепу, неће то ићи баш тако лако, мада не сумњам у победу Милана вечерас.

                            Originally posted by Freshman91 View Post
                            Ja se sad ukljucih u mec, kako igra ovaj Duval, hoce li biti nesto od njega. Tacno bzvz izgubljena dva boda protiv onih amatera...

                            Физички ми баш личи на Залајету. Иначе, нешто и не учествује у игри вечерас, небитан лик тотално на терену.

                            Comment


                            • zato i kazem 9 od 10 i izvinjavam se za postavu, nadam se da ce dobiti ubedljivo, sto kaze onaj crnac lepo vama lepo nama
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Dobro kaze Brajko Duvan kao da ne igra,sad da ga izvedu i da Napoli igra sa igracem manje niko ne bi skontao
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X