Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Evo i detaljnije

    http://www.stadiapostcards.com/A13-14.htm

    Šteta što je ispala Bolonja a ne Kjevo. A šta reći za Kaljari? Ma izbacio bih ih iz lige dok ne srede stadion bez obzira što tim sa Sardinije daje poseban šmek Kalču.





    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Pa ne igraju kod kuce ako se ne varam nego u Trstu,ispravi me ako gresim
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Prva 3 kola su igrali u Trstu, poslednji meč sa Interom, 1:1, septembar, Radja Naingolan, očajan teren po kišnom vremenu...

        U narednih 16 mečeva su igrali na Sardiniji. Ne znam koliki je bio dozvoljen kapacitet stadiona ali ovo je stvarno mizeran prosek a stadion je definitivno najgori verovatno računajući i Seriju B.

        Srećom Palermo se vraća pa od njih možemo očekivati prosek 20+
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Pa Kaljari ne sme da pusti više od 5000 ljudi na stadion iz bezbednosnih razloga, zbog toga takva posećenost, bilo bi tu dosta publike kada im u goste dolaze veći klubovi, ovako max 5000 i to je to.

          Ne igraju bice u Trstu, odigrali su par tekmi tamo, seljakaju se zbog stadiona, tj. nešto tu grad zapinje, velike interencije imaju gradske vlasti u Italiji što je i normalno jer su vekovima to bili gradovi republike.

          EDIT: I da ja sam potpuno za smanjenje broja klubova u ligi, jer su Seriji A stvarno nepotrebni klubovi tipa Peskara, Livorno. Ovako se podiže kvalitet i zanimljivost same lige jer će biti dosta neizvesnija borba za opstanak ako ništa drugo.
          Last edited by Brajkula; 25-05-14, 15:20.

          Comment


          • Matteo Bonetti ‏@TheCalcioGuy 19m
            Portuguese agent tells me Benfica coach Jorge Jesus to Milan is happening.
            Ovo bi bio pun pogodak.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Fresko vjeruj mi dzaba da nam dodje ne znam vise ko za trenera , ja bi Seedorfa pustio da nastavi da radi i dalje. Po mom misljenju odradio je dobar posao otkad je sjeo na klupu i opet kazem dzaba mjenjanje trenera dok se Milan ne rijesi igraca koji ni u Cataniji ne bi imali mjesta... Da ne nabrajam znas oko prilike na koje igrace mislim..

              Pustiti Seedorfa da radi svoj posao , e sad ostaje da vidimo kako i sta sa transferima..

              Sljedece sezone smo bez Evrope , tako da nije realno ocekivati neke velike transfere.

              Opet kazem moje misljenje je bolje biti bez Evrope nego igrati cirkus takmicenje kao sto je LE.

              Comment


              • Covjek zavrsi s igrackom karijerom da bi postao trener Milana , odradi vise nego korektan posao , a oni onda hoce da ga se rijese po svaku cijenu ..

                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Svi igraci ga postuju i obozavaju ga , ali ocigledno da Berl&Gall ne znaju sta rade.

                  http://www.goal.com/en-sg/news/3881/...ys-at-ac-milan

                  Comment


                  • Juve lead Italy’s football brands



                    Juventus are now Italy’s most highly valued football brand, according to a study released today, ahead of Milan and Inter.

                    Brand Finance have released their annual report that ranks clubs across European football on the projected value of their brand.

                    The findings for 2014 have placed Juventus as Italy’s highest value brand, with the Bianconeri listed 13th overall, maintaining the same position as last year.

                    The Old Lady’s brand is valued now at $247m, compared to $180m 12 months ago. Milan, meanwhile, have fallen four places in the rankings to 14th, with their valuation dropping by $27m to $236m.

                    City rivals Inter are listed for a consecutive year in 15th, with their valuation rising $1m to $152m.

                    Napoli drop out of the top 20 to 21st in 2014 despite a $20m increase in value to $121m, whilst Roma rise two to 26th, valued at $108m now, and Lazio move up six to 44th, priced at $62m.

                    Brand Finance’s football brand values

                    1 Bayern Munich - $896m

                    2 Real Madrid - $768m

                    3 Manchester United - $739m

                    4 Barcelona - $622m

                    5 Manchester City - $510m

                    6 Arsenal - $505m

                    7 Chelsea - $502m

                    8 Liverpool - $469m

                    9 Borussia Dortmund - $327m

                    10 Paris Saint-Germain - $324m

                    11 Schalke - $313m

                    12 Tottenham - $248m

                    13 Juventus - $247m

                    14 Milan - $236m

                    15 Inter - $152m

                    16 Ajax - $149m

                    17 Galatasaray - $141m

                    18 Hamburg - $138m

                    19 Atletico Madrid - $126m

                    20 Everton - $121m


                    Ne znam kako se ovo meri, ali da je Ttnhm vredniji brend od Juvea je van svake pameti, bar za moju logiku.

                    Comment


                    • Matteo Bonetti ‏@TheCalcioGuy 2h
                      Berlusconi has chosen Filippo Inzaghi as the new coach of Milan.. via @Gazzetta_it
                      Kako su jaki, 'ajde da menjaju neiskusnog Seedorfa za Jesusa, ali za neiskusnog Inzaghija.
                      Pa bolje da su ostavili Clarencea.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • velika glupost... Seedorf je po meni odradio sasvim korektan posao od preuzimanja Milana, to sto ne govori sa Galijanijem prespostavljam da je zbog toga sto je imao neke zelje u vidu transfera po dolasku a to ne ide tako kod Galijanija nego budes zadovoljan i radis s onim sto dobijes odnosno kome istekne ugovor tog igraca gledaj kao pojacanje to da kvari atmosferu u svlacionici je apsurd, na utakmicama se vidi koliko je hemija izmedju igraca i trenera pozitivna... a sto se tice rezultata, matorci bi bili zadovoljni jedino 3. mestom za sta nije bilo teoretske sanse u trenutku kada je covek dosao na klupu...

                        Inzaghija obozavam i zaista nemam nista protiv njegovog dolaska, pokazao je talenat za trenerski posao u Milanovoj Primaveri, ali ocekuje ga isti scenario kao i Seedorfa bojim se, prosto nema Lige Sampiona, taj novac se mora negde nadoknaditi a po svemu sudeci bice prodat neko od vrednijih i boljih igraca a na ozbiljnija pojacanja treba zaboraviti... to sve implicira istim ili nesto slabijim timom u narednoj sezoni i ne vidim kako bilo koji trener moze da ostvari plasman koji bi zadovoljio matorce sa takvim rosterom... znaci potrosice jos jednu legendu kluba uzalud naredne sezone ako zaista dodje Inzaghi na mesto trenera
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Ma neverovatna glupost smena Sedorfa. Prvo čovek je uzeo to mesto kada ga niko nije hteo, užareno bilo, drugo uzeo je to mesto u momentu kada je sezona davno bila izgubljena, treće napravio je bolji rezultat od Alegrija iako nije prošao pripreme sa timom, četvrto i sama igra Milana je bolje ličila nego pod Masimom, nije to sada neki ludilo apgrejd ali je bilo podnošljivije da se gleda.

                          Ovako su samo potrošili jednog svog čoveka a razlog je jednostavno hir "matorog" na kormilu kluba.

                          Što se prodaja tiče, mislim da Baloteli gotovo pa izvesno ide, nikada se taj nigde neće skrasiti, a od pojačanja ne treba očekivati sada neke velike promene. Da se ja tu pitam ja bih tri četiri mlada imena gurnuo unutra, tipa već imaš De Šiljia, oporavio ti se Faraon, daš Petanji da igra, Kristante, može i ovaj Mansur mali, verovatno ima još neki uz ove iz prvog tima, pa praviš tim od svoje dece da bude konkurentan za borbu za mesto koje vodi u LŠ kroz neke tri godine, drugačije ne može ako nećeš da ulaže, to je laganje međusobno tamo ljudi koji vode Milan, ali i laganje navijača.

                          Takođe, čitam i da se Kaka sastao tajno sa nekom od uprava nekog tima i SAD, moguće da i on ode.

                          Comment


                          • I te klince sto si naveo Brajko, koji god da zasija, nece ostati u Milanu ni tri godine. Faraona su Anziju hteli da prodaju posle jedne dobre sezone, samo je on odbio. Sve za sta se moze uzeti solidna cifra prodaje se na prvu loptu, a dovode igraci kojima je istekao ugovor ili neka trampa. Bas juce citam da se dovodi golman kaljarija kome je istekao ugovor, a Abijati ostaje jos jednu godinu, u prevodu nema nista ni od Perina ni od Marketija za narednu sezonu. Ako se ovako nastavi sa vodjenjem kluba, za desetak godina nece hteti u Milan i oni kojima istice ugovor.

                            Comment


                            • Došao vam Agaci, potpisao, dogodine su vam sigurno golmani - Abijati, Agaci, Amelija i Gabrijel (ako ga ne pozajme nekome, a cenim da hoće). Očajno to za Milan, Abijati i kada je bio u svom zenitu, uvek je bio nečija senka, dakle nikada TOP golman, Agacija je solidan golman, ništa preko, a ove godine ga je npr. iz tima istisnuo naš Vlada Avramov, Amelija, već viđeno, čovek koji se proslavio ovim golom


                              večiti talenat italijanskog fudbala, dakle još jedan ćorak, dok je Gabriel navodno potencijal, imao par zapaženih rola ove godine, ali i kiks gol sa 40 metara protiv Parme


                              Dugo je leto, a i od Milana ne očekujem neke konkretne poteze do minuta do 12 kada oni po tradiciji dovode, samo što sumnjam da će to biti neka značajnija imena i ovog puta.

                              Comment


                              • Ma daj bre kakav Inzagi,ovaj Galijani lud covek,samo jos vise unistava vec dovoljno osakacen klub.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X