Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zajebaše i pfk sa Simonom Vukčević

    Comment




    • Neki od komentara..

      Ja placem..


      Ovaj se rodio sa 17 godina.
      Sin mu ima 27 godina.
      Ovaj ima 4 banke,brat bratu...
      Ako broji svake pete po jednu mozda i ima 17 godina.
      Jebeš Čak Norisa kad ovom liku počinju računati godine od 17.

      Comment


      • Mnogo dobro odradi ovo Sky, mnogo dobro !


        Inače prvi gol čist kao suza, pa Tevez bio tri metra iza protivničkih igrača u trenutku šuta, drugi gol milimetarski ofsajd, ali je bio, da stavimo tačku na to.

        EDIT: No kad smo kod golova i Tonijev gol je iz ofsajda


        ili se gura Juventus, jbg nemaju kvalitet da osvoje, pa eto guraju ljude na silu.
        Last edited by Brajkula; 10-02-14, 13:39.

        Comment


        • A nas dragi clan @KERSDRS je bas gledao tekmu i video kako je Verona ostecena, steta sto nije video ovaj offside Verone

          Comment


          • Možda su brata muke naterale da naprasno ostari, bar u licu. A vi se smejete tu, rdje jedne !
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Al ipak Martins je neprevazidjen. Od kad znam za njega on je okarekterisan kao "mlad" igrac

              Comment


              • on je i sad mlad, ima 29 godina !
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Stvarno brate decko igra jedno 20 godina fudbal i i dalje ima 30 godina ja to nikako ne kontam
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ima nas jos

                    Nekadašnji napadač Napolija, Cristian Bucchi, smatra da je argentinski napadač Gonzalo Higuain bolji od Edinsona Cavanija, također bivšeg igrača tima iz Napulja.

                    Nakon što je Higuain s dva gola donio pobjedu Napoliju nad Milanom (3:1), Bucchi je komentarisao igru argentinskog napadača, te smatra da je bolji od Urugvajca Edinsona Cavanija.

                    "Za mene je Gonzalo pravi šampion. Slažem se s Gabrielom Batistutom, koji je rekao da je Higuain bolji od Cavanija. Urugvajac je više individualac, bio je sebičan, dok Higuaina možete vidjeti na svim dijelovima terena i uvijek učestvuje u igri", rekao je Bucchi.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Haj nek misli da je bolji , svako ima pravo na misljenje , ali dugo nesto gluplje nisam procitao od ovoga da je Cavani sebican i da ga nije bilo na svim djelovima terena .. Ja se sjecam da je nas 20 ovdje hvalospjeve pisalo o tome koliko se trudi , koliko se vraca i koliko gine za ekipu ..

                      Svasta
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Ma igracina je Cavani to ne moze niko da mu oduzme,ali Gonzalo mi se prikazao u sasvim novom izdanju ove sezone sa bruku asistencija...navijaci su odusevljeni njime skoro kao i ja
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • A rezultati ? Meni ovaj Napoli danas jači nego prošlogodišnji, a pozicija slabija ? Kavani bre to skoro sam vukao, 78 golova za tri godine, prošle čak 29. teško će Pipita do tog nivoa.

                          Comment


                          • Vidjet cemo za rezultate,sto se tice ekipe ne znam sta bi ti rekao Hamsik je tu kljucan u usporedbi.Fantastican prosle sezone ove godine kanalise,htjeli vi da priznate ili ne ovaj Napoli nose prosjecni Jose Maria i Higuain ja gledam svaku utakmicu i odgovorno to tvrdim

                            Maggio daleko jaci prosle nego ove sezone,onda ekipa pretrpjela promjene u formaciji,Gonzalo dosao u novu sredinu nakon 100 godina u Realu i dosao i novi trener sa dosta novih saigraca,odbrana se komplet promijenila,jedan od najboljih igraca Zuniga povrijedjen cijelu sezonu

                            Evo sam nasao jedan podatak vrlo interesantan,Cavani za 3 sezone u Napoliju ima 15 asistencija,a Gonzalo 9 ili 10 za 5 mjeseci

                            Cavani prosle sezone 36 golova i 4 asistencije...Gonzalo za sada ima 17 golova i 9 ili 10 asistencija

                            http://www.whoscored.com/Players/243...Edinson-Cavani
                            Last edited by AK47; 10-02-14, 23:02.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Imaš tu i Mertensa, dečko igra sasvim dobro, rešio par utakmica direktno svojim golovima, i to sve neki derbi mečevi....diskutabilna tema u svakom slučaju. No ako Fiorentina pregazi Napoli na tabeli i bude 3. dzaba Pipiti sve te asistencije, nema LŠ i to je pad za 2 mesta u odnosu na prethodnu sezonu.

                              Btw. Mario Gomez u rosteru za sutrašnji meč Kupa između Viole i Udinezea, nzm da li će početi ali cenim da će dobiti priliku bar 20 minuta u najgorem slučaju
                              Last edited by Brajkula; 10-02-14, 23:29.

                              Comment


                              • To za LS si u pravu ja sam to rekao na startu sezone,ako se ne plasiraju nema dalje diskusije
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X