Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicna utakmica srecan sam zbog veoma dobre igre,opet Lazio prima 4 od nas
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • 8 комада утрпасмо људима у две текме, екипи која иде сигурно у топ8, можда и више ка горе.

      Comment


      • dajte trofej Juventusu, Napoli nek ide direkt u LS a prvenstvo da se nastavi za mesto u kvalifikacijama... da ne dele vise cetvorke, nije humano
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Ово сам малопре Акану написао на зид, чисто да се надовежем на твој текст

          Па кад су ови из Кјева ко кипови, прође лопта целу ширину терена нико да реагује. Не може овај Наполи да се коље са Јувентусом, па они приме два гола од Кјева, дакле одбрана им је у каналу. Биће неизвесније него прошле године, али опет Јуве купи ово, што не значи да неће смањити значајније нпр. следеће сезоне разлику ако наставе овако да улажу, имају потенцијал.
          Него мени је Рома велики упитник, огроман....они могу да помрсе рачуне Милану, а можда и Наполију ! Видећемо сутра шта ће се десити код њих, очекујем неког нападача да пристигне.

          EDIT: Геније ушао у клуб СТО. ОТАЦ !

          Last edited by Brajkula; 31-08-13, 21:58.

          Comment


          • jasno mi je bilo danas, jeste neugodno gostovanje ali opet Kjevo ti spakuje 2 komada, to se ne poklapa sa sampionskim ambicijama, ne u Italiji... za sad to funkcionise, veza i napad rade dobro pa mogu da daju gol vise i ako prime koji ali to dugorocno mora dovesti do kiksa sa jacim ekipama... zato sam i napisao ovo, bice to dosta za 2. mesto verujem..
            E sad Roma, i meni je upitnik, klace se tu sa Milanom, Fiorentnom, Interom, ima dosta ekipa koje ciljaju to 3. mesto, nekako mi se cini da ce u svemu tome izgoreti tokom sezone
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Odbrana se najteze uigrava, imaju novog CB i treba mu vremena. Plus sad igraju sa 4 defanzivca i drugi je trener u pitanju u odnosu na proslu godinu

              Comment




              • naleteh sad na ovu sliku, ko ga ne prepoznaje, novo pojacanje Milana iz Juventusa
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Odbrana se najteze uigrava, imaju novog CB i treba mu vremena. Plus sad igraju sa 4 defanzivca i drugi je trener u pitanju u odnosu na proslu godinu
                  Што се тиче дела са тренером мишљења сам да није њега да не би све то овако сјајно изгледало у прва два меча за Наполи, напросто овај састав не може да игра у другачијој формацији, у осталом да није ту Рафа вероватно би био и други састав, тј. не би се ишло по ова појачања. Дакле, тренер је баш довео играче који могу да одговоре на оно што он тражи, дакле довео је одговоарајуће људе и иде му добро за сада са истима, мада играли су са Болоњом и Кјевом, мора да се сачека са оценом док Наполи не укрсти копља са неком екипом која претендује на горњи део табеле.

                  Што се штопера тиче, стигао је нов играч, Раул Албиол, играч код кога кад изговорим име никако ми не иде уз појам Скудето, а кад њему као првом пару у одбрани додамо дискутабилног Бритоса, долазимо до закључка да то није тандем централних дефанзиваца да се побегне Јувентусу који на тој позицији има четири далеко боља играча. Сад када говоримо о одбрани, поменимо бокове, Наполи ту добро стоји, дакле позитиван коментар, али стоји и највећи конкурент у најмању руку подједнако. Голман ? Не треба трошити тастатуру на поређење Реине и Буфона.

                  Дакле, јасна слика да би све сем трећег узастопног, 32. за клуб, Скудета било изненађење.

                  Comment


                  • Mi jesmo favoriti, ali meni to nista ne znaci. Prosle godine sam znao da cemo osvojiti posle 2 kola. Jednostavno nije imao ko da se suprostavi, pa nam i je forma opala i jer su i sami igraci toga bili svesni. Bilo je dosta opustanja.

                    Ove godine ce Napoli, a mozda i Fiorentina, da nam zagorca zivot kad je u pitanju borba za Skudeto. Msm ja se tome i nadam, nema nista lepse nego kad se 2-3 tima bore za titulu do kraja prvenstva.

                    Comment


                    • “Hamšik je jako važan za našu igru jer se pojavljuje u pravo vrijeme na pravom mjestu, ali treba istaći i Higuainov doprinos koji mu stalno otvara prostor.”
                      "Radi se o dva različita tipa igrača. Hamšik nema Gerrardovu snagu ali posjeduje veću taktičku inteligenciju.”
                      Benitez...

                      Slazem se da Napoli ne moze do naslova,ali mislim da su broj 2 u Italiji i da LS nece doci u pitanje.Prosto nemaju odbranu za napad na Skudeto mada je ofanzivna linija jako,jako dobra i ima veliki potencijal...Brajkulice to sto si rekao za odbranu Chieva mi je djecija prica,pa brate zar to nije sustina igre,uhvatiti protivnika da spava i odigrati ono sto ti zelis,ne kontam to tvoje objasnjenje
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Naidjoh na komentar nekog lika kaze "LAZIO je posle ove utakmice promenio ime u L4ZIO"
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Benitez...

                          Slazem se da Napoli ne moze do naslova,ali mislim da su broj 2 u Italiji i da LS nece doci u pitanje.Prosto nemaju odbranu za napad na Skudeto mada je ofanzivna linija jako,jako dobra i ima veliki potencijal...Brajkulice to sto si rekao za odbranu Chieva mi je djecija prica,pa brate zar to nije sustina igre,uhvatiti protivnika da spava i odigrati ono sto ti zelis,ne kontam to tvoje objasnjenje
                          Поента приче је да код озбиљен одбране нема шансе да се деси слична ситуација. У осталом суздржавам се да хвалим конкретно игру Наполија до меча са неком екипом која претендује на врх, ето до 4. кола где гостују Милану, главном конкуренту за но2. Додао бих и то да Наполи од свих италијанских екипа у Европи има најтежу групу те ће се и ту доста трошити, тако да до јануара месеца очекујем да за Јувентусом, услед свих већ поменутих околности, касне најмање 5 бодова. Ово против Болоње и Кјева је било за одличну оцену, али чекамо оно право, па да судимо.

                          Што се цитирање Бенитеза тиче, ја бих издвојио ово

                          Benitez: 'Hamsik smarter than Gerrard'
                          и на крају да додам слику мајстора

                          Comment


                          • Dobra vest za Inter, Katanija je prodala Barjentosa.

                            Na avatar ide, usudio bih se da kažem možda i najvažniji igrač Intera...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Koliko Romi trepa spic...
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by chofy88 View Post
                                Koliko Romi trepa spic...
                                Edit: Maikon za 1:0, uz mnogo srece, mozda se upise i kao autogol, ali koliko se lik ubacuje u napad, a udobrani kao stena, podseca na nekadasnjeg Maikona koji je bio najbolji desni bek na svetu.

                                MIRALEM PJANIC KAKAV LOB * 10000000000
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X