Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Inace pobeda ubedljiva sad ne znam kak osmo igrali uhvaito sam poslednjih 20 mnuta,a izgleda da ce se Katanija boriti za opstanak ove sezone,odlicne rotacije Konte-a najzad je zaigra Kaseres levo umesto budjavog Ogbone ne mogu da ga vidim vise,a koliko sma video kada je u igru ulazio Motta navijaci mu zvizdali ahahaha
    Десно ђускао Касерес, тј. десно међу тројицом штопера. Звиждали су Моти при сваком додиру са лоптом.

    Де Ћеље вечерас био одличан.

    А у Фиренци класика после теме када судија направи неки кикс,пљување, јурњава и онда дође Монтела господин испоздравља се и оде. Рафа се кези као да удаје ћерку

    Comment


    • Bitna pobjeda za Napoli tako da ostaju u trci za titulu sto je najbitnije...

      Moj brat sve odradio,malo pomogli i saigraci
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Brkić se vratio juče za Udineze, moram priznati imao je par vrhunskih intervencija... Mnogo bolje rešenje od Kelave.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Šta je ovo majko sveta

          Comment



          • Chievo are unbeaten in their last three Serie A meetings against Roma and have not conceded any goals in the process.

            Prior to last season's wins, Chievo hadn't won for 17 Serie A meetings against Roma, and hadn't scored in seven games out of eight.

            Chievo have scored only four goals in 11 games at the Olimpico against Roma and have not scored more than once in a game.

            Roma are unbeaten in their last 11 Serie A games (10W, 1D) - this is the longest unbeaten run amongst current Serie A teams.

            Roma have equalled Juventus' run of nine wins in the first nine match-days of a Serie A campaign, achieved in 2005-06.

            Roma have kept a clean sheet in each of their last six league games and conceded only one goal overall this term.

            The last team to keep seven clean sheets in a row in Serie A was Udinese in March 2011.

            Chievo have lost their last five Serie A games - last time they lost six in a row was in November 2008.

            Chievo are without a win in their last five league games on the road (two draws followed by three consecutive defeats) and have scored only one goal in the last
            four.

            Roma have scored the most goals in the second half (16), Chievo the fewest (only one).

            Roma's opponents have hit the woodwork seven times so far, a record for the division.

            Chievo are Daniele De Rossi's favourite opponent in Serie A - he has already scored four goals against them in the league.

            Sergio Pellissier has scored four goals in Serie A against Roma, but only one in his last nine appearances against the Giallorossi.
            Postave:

            Roma: De Sanctis; Torosidis, Benatia, Castan, Dodò; Pjanic, De Rossi, Strootman; Ljajic, Borriello, Marquinho

            Comment


            • Pjanic se sprda s loptom ruzno,Adem isto odlican i jebe ih samo sto im je napadac blago receno retardiran
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Gledam ti ja Akane tekmu i kažem sebi "nema šanse da ova Roma uzme ove sezone ovo sa De Sanktisom na golu i bez napadača", njih realno i u životu ih drži ovaj trojac u sredini, odlično čuvaju loptu, odlični dodavači i što je najbitnije preagresivni su, čim izgube loptu kao štršljeni kada im rasturiš košnicu krenu ka istoj, opasan presing i retko su bez poseda, bar kada im je rival Kjevo Verona.

                Slažem se, prejaki tehničari Miralem i Adem, jačina, krem !

                Comment


                • Na koju je foru ova kanta Borijelo igrao u tako 3 velika kluba ja i dalje ne mogu da skapiram, najgori tip napadaca ubedljivo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jesi vidio ono kod auta kad su odigali dupli,nesto Pjanic dize loptu i prolazi to za Ljajica pored 3 igraca

                    Ja i dalje mislim da ovo Roma uzima samo da pojacaju gas...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Imao je on onu jednu dobru sezonu u Đenovi i od tada se na čizmi nešto tripuju oko njega, ni u Romi, ni u Juventusu, ni u Milanu ništa posebno nije napravio, izgovor je njegov hedonizam, žene i tako dalje.

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Jesi vidio ono kod auta kad su odigali dupli,nesto Pjanic dize loptu i prolazi to za Ljajica pored 3 igraca

                        Ja i dalje mislim da ovo Roma uzima samo da izadje Borijelo...
                        Mala korekcija.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Jesi vidio ono kod auta kad su odigali dupli,nesto Pjanic dize loptu i prolazi to za Ljajica pored 3 igraca

                          Ja i dalje mislim da ovo Roma uzima samo da pojacaju gas...
                          Imao je par lažnih kretana Miralem ostavi čuvara u lavirnitu. Najteže su ove utakmice prvi VS poslednji, prelagano se uđe u tekmu, plus Romi stvarno fale Toti i Žervinjo, i evo muče se, ja bih rekao da žansu krštenu nisu napravili, sve nešto iz prekida i neki pokušaji ubačaja sa boka.

                          Comment


                          • Moze se desiti i prosipanje bodova, mirise mi na onaj mec Napolija i Sassuola...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ma nisu toliko nonsalantno da kazes nego jbg nemaju kome u napadu da odigraju,ovaj Marquinho je samo malo bolji od Borriella,a realno i on je rinaka


                              Ne smije se zaboraviti da Roma pali tek u drugom uvijek...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Torosidis rinaka i to teška pa frajer niti zna probiti po toj desnoj strani a i kad prođe sve uprska traljavim centaršutem. A šta reći za napad pa prije bih u svojoj ekipi imao jednog Bendtnera nego ovog lipicanera zvanog Borielo, Garcia vadi govna ako Boga znaš.

                                Pjanić soldian imao je par fenomenalnih lopti ali kad ovi ne znaju jbg u drugom majstor mora sam riješavati ;)

                                Comment

                                Working...
                                X