Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Један је Бог, његово име је Ђорђо Кјелини, е тако.

    Comment


    • Doktor

      Comment


      • Joaquin je i dalje klasa. Kako gotivim ovog igraca

        EDIT: Kaka najveca klasa

        Comment


        • Ево и Тевез одмах пред излазак, сад мало Себа.

          Дефинитино смо се пронашли, напокон, сад све редом да мељемо тамо до априла

          Едит: Ево у пољу и великог аса, Марка Моте
          Last edited by Brajkula; 30-10-13, 22:16.

          Comment


          • Moze li ko okaciti prva 3 gola Juventusa ukljucio sam se tek u 70. minutu
            Lazio izjednacio Ciani.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • @bice

              Spoiler

              Comment


              • Рутина, најбитније да је Кјелини био одличан, Маркизио најбоља рола ове сезоне

                Каква је глупост када судија код 4:0 да црвени картон играчу за глуп фаул (тј. други жути), много глупа фора, баш.

                Comment


                • Sudija propustio da sivra penal za Fiorentinu, jest da je bila napucana i nije bilo namere al bilo u 16m

                  Comment


                  • Cist penal iznudio Cuadrado, a dobio crveni. Pu!
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Jbg u prvom im je sviran jedan koji nije bio,barem tako kaze komentator
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Cuadrado dobi drugi zuti zbog simuliranja Mada ovaj put je bio penal, udario ga lik i kasno sklonio nogu.

                        Comment


                        • 5 crvenih veceras a i ova Brajkulicina raspala Bolonja pobedi na prevaru :/
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            Cist penal iznudio Cuadrado, a dobio crveni. Pu!
                            Оштећена Фиорентина, пенал као Сунце, а и пре тога је могао судија да се зајебе да дуне играње руке Армера у 11 метара.

                            Како их навоза Куардадо, као da има нитро у дупету.

                            Comment


                            • Hvala Rossonero.

                              Inace pobeda ubedljiva sad ne znam kak osmo igrali uhvaito sam poslednjih 20 mnuta,a izgleda da ce se Katanija boriti za opstanak ove sezone,odlicne rotacije Konte-a najzad je zaigra Kaseres levo umesto budjavog Ogbone ne mogu da ga vidim vise,a koliko sma video kada je u igru ulazio Motta navijaci mu zvizdali ahahaha
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Steta sto majstorija Kake nije bila dovoljna za tri boda.

                                Comment

                                Working...
                                X