Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Old school plej-of meč - 86:83.
    sigpic

    Comment


    • Kako bese oko ispadanja, 2 ili 3 ispadaju? Ja sam imao takvu katastrofalnu sezonu ovde da bi opstanak bio cudo sam po sebi.


      edit: Sad gledam, identicna situacija je bila prosle godine, isto sam bio najgori u regularnom, ali sam se iscupao u plej-ofu za opstanak.
      Last edited by Mr.M; 11-12-18, 10:44.
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Cekamo te da nam se pridruzis.

        Comment


        • Teorija verovatnoce je na mojoj strani. Mnogo je 9 vezanih poraza, a konacno mi se vratili Kuk i Furnet, taman da dobijem ovu za opstanak. Bazirao sam draft na njima dvojici i RB slotu uz Rodzersa, a on imao kriminalnu sezonu, a Kuk i Furnet vise od pola nisu igrali.
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Znači najgore moguće vrijeme za ovaj TNF je ova sedmica. Pošto nemaju cijelu sedmicu trenutno je 90% da igram bez dva startna RB-a, plus ne igra Conner u nedelju. Samo gledam kako još mogu da me naguze do sutra naveče, da Mahomes potrga nešto na treningu?

            Čestitke tigger, lagano dobijaš ovu olupinu od tima sa Gusom Busom i Samuelsom na RB-u... i ovo nije jinx

            Comment


            • Dobro aj neka ti bude, al necu jos da se zahvaljujem ipak

              Comment


              • Ni OBJ neće danas trenirati, jeeeej

                Comment


                • Kod mene Dzonson propustio trening ako ce ti biti lakse

                  Comment


                  • Sweet baby Jesus Damien Williams

                    Comment


                    • Dobro sam prosao protiv Stilersa pred derbi sad,Mixon uvek ispostuje a i odbrana Tenesija danas Al nije da nisam imao srece
                      sigpic

                      Comment


                      • Mene evo pobedi Bastia bez 5 standardnih prvotimaca, a taman sam se bio ponadao.

                        Comment


                        • Tek počinje duel, sad smo negdje kvit, 0-0 tipa

                          Ali nikad otkako igram fantasy nisam ovako izdominirao FA i waivere tokom cijele sezone. A ovo ako dobijem biće bajka kad se bude prepričavalo, bukvalno bez 4 startera od kojih su 3 najpouzdaniji od svih cijele sezone.

                          Comment


                          • McDonalad Sad sam vec miran,lepo me usra na pocetku
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Jack View Post
                              McDonalad Sad sam vec miran,lepo me usra na pocetku
                              A kao dosad nisi bio miran

                              Taj lik je baš TE a user, ili će da uhvati taj TD ili će da ima 0.60 poena

                              Comment


                              • Originally posted by Bastia33 View Post
                                A kao dosad nisi bio miran

                                Taj lik je baš TE a user, ili će da uhvati taj TD ili će da ima 0.60 poena
                                Zjbi, kakvu tekmu ocekujem Brown i Ben zajedno mogu 50 da donesu ,A Meni Gof ako ustane na levu moze i u minus da udje
                                Al dobro serem posteno,u sustini je reseno,Rutiniraju Remsi veceras,kolko Gof los bude bio,ne moze biti losiji od File
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X