Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima Uros ovo da osvoji iako nije menjao tim od drugog kola verovatno

    Comment


    • Zamalo da opstanem.

      Od 97 poena pao sam na 91, jebo me Kup u dupe. Imao sam Agolora na klupi i trebao sam njega da stavim u startnu postavu.

      Comment


      • Ja imam sanse neke jos ako Morris podivlja, mada da Uros nije ostavio Wentza ne bih imao nikakve.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Zamalo da opstanem.

          Od 97 poena pao sam na 91, jebo me Kup u dupe. Imao sam Agolora na klupi i trebao sam njega da stavim u startnu postavu.
          Ajde najverovatnije si opstao, imam ja neke sanse ali tesko, dva puta sam te pobedio ove sezone zato se ne uzdam previse da mogu i treci put

          Comment


          • A niko da spomene ono "You been watching film, huh? That's cool, watch this"?

            edit u 17:42 jbt: sranje pogrešna tema
            Last edited by Bastia33; 18-12-17, 16:42.

            Comment


            • Radulov dobra borba,,dok mi Grli nije zakoracio na teren ,kakvu zver sam pokupio u drugoj rundi,bio mi je i prosle godine u ekipi,verovao sam u njega opet,radilo se na leto sa njim
              Ako kiker Bryant ne zabrlja nesto dobro Urosu,eto ga u finalu samnom,crta mu se da osvoji bez trenera
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Jack View Post
                Radulov dobra borba,,dok mi Grli nije zakoracio na teren ,kakvu zver sam pokupio u drugoj rundi,bio mi je i prosle godine u ekipi,verovao sam u njega opet,radilo se na leto sa njim
                Ako kiker Bryant ne zabrlja nesto dobro Urosu,eto ga u finalu samnom,crta mu se da osvoji bez trenera
                Cestitam na pobedi i prolasku u finale. Prejako kolo si imao.

                Ja sam debelo premasio ocekivanja ove sezone tako da sam vise nego zadovoljan.

                Comment


                • Samo Bell da ne pokida sad Urosu ko meni Grli,i smesi mi se ponovo titula
                  sigpic

                  Comment


                  • Uros da je pokupio Goffa, sto bi bio i moj najlogicniji izbor da trazim QB, slavio bi u fantaziju.

                    Nije svestan kakvu je priliku propustio.

                    Ko ce da bude novi komesar? Mi se vidimo tamo neke 2020 ili 2021. Poslednje dve partije preko 90 poena i u onoj najbitnijoj protivnik me zatrpa.

                    Comment


                    • Dobro vece, tugo!

                      Eto mene nazad kod vas sledece sezone.

                      Comment


                      • Cestitke Bizonima Nisam stigao ove sezone da im se osvetim, ali pamtim i dalje ono

                        Comment


                        • Cestitke Bizon, rekao sam odma da mislim da ti osvajas jer imas najbolju ekipu na papiru Zanimljiva sezona, jedino sto moram dodam da mi se ne svidja ova neaktivnost nekih igraca. Ne mogu shvatim da u ovako kratkoj sezoni ne moze da se jednom nedeljno isprati i zameni par igraca, desava se svakom da promakne ali kad ne zamenis nekoliko nedelja igraca onda gubi smisao, nije zanimljivo. Al dobro, valjda ce biti bolje sledece godine.

                          Comment


                          • Hvala ljudi Nisam verovao u odbranu titule al momci su vredno radili preko leta Mora i malo srece da se ima naravno,al zasluzili su ovi moji bizoni Do sledece sezone......
                            sigpic

                            Comment


                            • Ko ce da bude novi komesar?

                              Ozbiljno pitam.

                              Comment


                              • Pozdrav ljudi! Iz Podgorice sam, volim NFL i volio bih da se prijavim u Vašu NFL Fantasy ligu. Nadam se da ima negdje mjesta! Pozdrav

                                Comment

                                Working...
                                X