Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uvek ispred mene da mi kupis igrace pred nosom

    Comment


    • Srecno svima, mislim da se ove sezone necu boriti za opstanak, osim ako ne bude teskih povreda

      QB: Mahoms, Briset

      RB: Barkli, Lindzi, Singlteri, Dzons

      WR: Loket, Dzefri, Ridli, Ficdzerald, Anderson, Braun

      TE: Kitl

      DEF: Jaguars

      K: Majers
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Jadan YNWA, ode mu 4 pika na qb zbog auto..

        Comment


        • Sasvim nenadano draftovah pola Baltimora, i ove mladje QBs no kakvi su mi prošli draftovi bili odje sam mozda i dobro prošao.

          Baker, Lamar
          Cook, Montgomery, Ingram, Breida, Lewis
          Edelman, Thomas, Monkrief, M.Jones
          Engram, Andrews
          Bryant
          NEP

          Comment


          • U pola drafta mi je pukao net, nisam mogao da se vratim, kad se probudih jutros vidjeh 5 qb, bice veselo

            Comment


            • Nisam zadovoljan jer su mi Zola i Jack ukrali pred nosom Carsona i Sonya. DJ i Kelce da vuku ovu mašinu mediokriteta do PO

              Comment


              • Imam 33% sanse da udjem u PO, komp ima vise optimizma od mene

                Comment


                • Neka neko javi Sinovcu da ima AJ Greena u postavi, ne igra to se dugo zna. Tek sam sad to uhvatio

                  Comment


                  • Jack ladno si ostavio Watkinsa na klupi

                    Comment


                    • Ladno .. Ma jbg.Jagsi u gostima ocekivao sam nwsto tvrd mec dok se Mahoms zagreje 1 week ,i to,al da pojeo sam vnogo u sustini
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne moze gore od ovoga valjda. Veceras ce zato Jacobs da ide na 35p +

                        Comment


                        • Wicked Games i ja vodimo možda najzanimljiviju borbu ovog kola.

                          98-95 trenutno rezultat za njega.

                          Njemu ostao M. Thomas, a meni D. Hopkins i Duke Johnson. Ali realno je šteta da bilo kod od nas dvojice izgubi ovo kolo.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Wicked Games i ja vodimo možda najzanimljiviju borbu ovog kola.

                            98-95 trenutno rezultat za njega.

                            Njemu ostao M. Thomas, a meni D. Hopkins i Duke Johnson. Ali realno je šteta da bilo kod od nas dvojice izgubi ovo kolo.
                            Realno i prema ovim projekcijama bi trebalo ti da dobijes i to zasluzeno, samo zato sto sam sjeo Lamara iako ga svudje skoro imam a stavio Bakera posranog i Atlanta koja je 5x mogla da izvede kickera al iz nekog razloga htjeli 2 pt u blowoutu.

                            Comment


                            • Originally posted by MrTwister View Post
                              Realno i prema ovim projekcijama bi trebalo ti da dobijes i to zasluzeno, samo zato sto sam sjeo Lamara iako ga svudje skoro imam a stavio Bakera posranog i Atlanta koja je 5x mogla da izvede kickera al iz nekog razloga htjeli 2 pt u blowoutu.
                              Video sam za Lamara i oladio sam se. On bi totalno poništio Preskotovu savršenu partiju.

                              Sreća ovaj put na mojoj strani, ali odlična borba.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Dostupan za trejd. Mack/Woods/Josh su u igri, kombinacija dva za jednog, jedan za jednog, tri za dva, sve može.

                                Comment

                                Working...
                                X