Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze i meni.

    Comment


    • Može 4. i meni, neka se javi još jedan-dva da mu odgovara pa ću zakazati.

      Čekamo da pozivnice prihvate mcnfl i CDC tim, ako se ne pojave do 3.9. igramo bez njih, već ih 7 dana čekam otkako sam poslao pozivnice. Jebeno će biti ako se jedan pojavi a drugi ne pa da je nepar broj

      Comment


      • Moze sreda
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Bastia33 View Post
          Čekamo da pozivnice prihvate mcnfl i CDC tim, ako se ne pojave do 3.9. igramo bez njih, već ih 7 dana čekam otkako sam poslao pozivnice. Jebeno će biti ako se jedan pojavi a drugi ne pa da je nepar broj
          Samo zbog ovoga sam i predlozio da prohodnost u prvu ligu ima clan foruma.

          Edit: bese ne postoji sansa da ranije znamo kako je bubanj odredio raspored biranja, nego ono pola sata pred draft?
          Last edited by Mark0; 27-08-19, 12:50.

          Comment


          • Odgovara i meni.

            A za te sto ne prihvataju pozivnicu, verovatno gresim, al meni deluje da je to sve jedan te isti lik

            Comment


            • Na kraju ce biti vas i nas 10.

              U mojoj ligi je CDC Team. Nisam ga jos bio izbacio. Da ostane z0la kod vas?
              Last edited by Ricma; 27-08-19, 15:18.

              Comment


              • Meni bi odgovaralo 4ti ali oko 20h ili pola sata kasnije jer imam vec jedan draft u 22h taj dan pa da mi se ne pokalapa bas. Eventualno 21h.

                Comment


                • Koliko vidim sad fali samo mcnfl da zatvorimo konacno br ucesnika. Moze 20/21h
                  Last edited by Mark0; 28-08-19, 11:58.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Na kraju ce biti vas i nas 10.[emoji3]

                    U mojoj ligi je CDC Team. Nisam ga jos bio izbacio. Da ostane z0la kod vas?
                    Nema više prebacivanja, glava me zabolila ovo ljeto od toga.

                    Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                    Meni bi odgovaralo 4ti ali oko 20h ili pola sata kasnije jer imam vec jedan draft u 22h taj dan pa da mi se ne pokalapa bas. Eventualno 21h.
                    Ako se u ostali slažu sa 20h onda sam za, meni ne igra ulogu.

                    Comment


                    • Moze

                      Comment


                      • Moze 20h.

                        Comment


                        • Ja ne mogu pre 22h nikako.

                          Ima li sanse u 23h onda da radimo?
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ja mogu i 23h. I dalje nam fali jedan, imamo li backup? :/

                            Comment


                            • Originally posted by Mr.M View Post
                              Ja ne mogu pre 22h nikako.

                              Ima li sanse u 23h onda da radimo?
                              Dirty je već prvi zatražio da draft ne bude nigdje blizu 22h jer on tad ima već jedan zakazan od ranije. Ne znam, nisam siguran koliko je pametno da sad mijenjamo opet termin koji stoji već danima, više od sedmice, i hoće li to svi ispratiti. Moramo biti realni kao i svake godine i shvatiti da je malo moguće uštimati da okupimo 12 ljudi koji se ne poznaju lično u isto vrijeme na istom mjestu.

                              Originally posted by Mark0 View Post
                              Ja mogu i 23h. I dalje nam fali jedan, imamo li backup? :/
                              mcnfl ima do sutra naveče da se prijavi, ako ga ne bude Zola ulazi umjesto njega u prvu, a on neka gleda šta će dalje, dali smo mu i više nego dovoljno vremena.

                              Comment


                              • Pa zato i pisem da bude u 23h, jer je napisao da ima draft u 22h.

                                Draft prosecno traje 30-45 minuta, ja sam juce odradio draft u ligi od 12 za 35 minuta, sa minutom po picku, ali su svi brzo birali pa je glat zavrseno.

                                Sat nece sigurno trajati.



                                Jbg. msm. da se on moze prilagoditi, ja ne mogu nikako zbog obaveza. Kuci sam tek oko pola 10.

                                Mogao sam i ja doci pre 10 dana i ovde napisati ne mogu pre 23h, pa da se svi prema meni prilagode tom logikom ko prvi napise kad ne moze, svi se prema njemu prilagode.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X