Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I baš kako sam zamišljao odmah nakon drafta, week 16 startujem sa Samulesom, Fosterom, Andersonom i Damienom Williamsom. Doduše, draftovao sam CJ Andersona, sad ne izgledam toliko naivan sa tim potezom zar ne

    Boyd je O, a ja mislim da će TY igrati jer ga imam u drugoj ligi i ovako je LP već nekoliko nedelja, pa na kraju igra. Ovo je sad tu i tamo egal duel, biće baš zanimljivo zbog svih ovih povreda. Srećno Jack

    Comment


    • Bastia jedina nada mi ostala ranije da ti cestitam na tituli Zakazall mi Eliot i Mixon kad je trebslo a tebi proradili Erc i Anderson a Gof ako baci 2 TD dobar je
      sigpic

      Comment


      • Hvala Dobijam li neku značku ili nešto?

        Bio sam zabrinut jer posle prvih nekoliko akcija Ertz je stalno bio udvojen i Foles nije ni gledao u njegovom smjeru, sve do onog kampiranja pred endzonom na kraju druge četvrtine. Tad je opasno pročepilo

        Imao sam sreću da niko iz tvoje ekipe nije imao TD (osim Goffa i odbrane, kako ironično zar ne). A bili su i MCM i Zeke par puta na jard-dva od end zone, da je to ušlo sad bi se druga priča pričala i čekali bi Broncose večeras...

        Sve u svemu jako zanimljiva sezona, puno promjena i povreda.

        Comment


        • Cestitke obojici na plasmanu Dobices trofej u vitrini i to ti je dosta

          Ja na kraju treci, s obzirom koliko sam kukao cele sezone, nije lose ispalo

          Comment


          • Originally posted by Bastia33 View Post
            Hvala Dobijam li neku značku ili nešto?

            Bio sam zabrinut jer posle prvih nekoliko akcija Ertz je stalno bio udvojen i Foles nije ni gledao u njegovom smjeru, sve do onog kampiranja pred endzonom na kraju druge četvrtine. Tad je opasno pročepilo

            Imao sam sreću da niko iz tvoje ekipe nije imao TD (osim Goffa i odbrane, kako ironično zar ne). A bili su i MCM i Zeke par puta na jard-dva od end zone, da je to ušlo sad bi se druga priča pričala i čekali bi Broncose večeras...

            Sve u svemu jako zanimljiva sezona, puno promjena i povreda.
            Ironicno bass Ma i sa jednim,dva TD opet ne bi bio blizu pobede,Broncosi ce veceras imati neki int.sigurno mozda i TD ,svakako zasluzeno,i povrede su te fino ebale,tako da cestitke jos jednom Zanimljiva sezona,cekamo sledecu


            Originally posted by trigger View Post
            Cestitke obojici na plasmanu Dobices trofej u vitrini i to ti je dosta

            Ja na kraju treci, s obzirom koliko sam kukao cele sezone, nije lose ispalo
            Cestitike Triger i tebi pa do sl.godine i nastavak rivaliteta
            sigpic

            Comment


            • Druga godina za redom sedmo mesto, kontinuitet je bitan...
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Bastia33 View Post
                Hvala Dobijam li neku značku ili nešto?
                Bilo bi dobro da mozemo u pare da igramo pa malo da zacinimo, tek bi onda gorelo Hteo ja na yahoo fantasy da igram u pare, ulog 20$ ja mislim, al ne daju van USA.
                Cestitke inace, bas zanimljiva sezona.

                Comment


                • momci, hoce li biti otvorena liga naredne sezone?

                  Comment


                  • Originally posted by Jack View Post
                    Cestitike Triger i tebi pa do sl.godine i nastavak rivaliteta
                    Hvala a za taj rivalitet bi bio red vise da ja tebe jednom pobedim haha

                    Comment


                    • Originally posted by hallucinogen12 View Post
                      momci, hoce li biti otvorena liga naredne sezone?
                      Piši u temu druge lige, moraš prvo kroz nju da prođeš da dođeš do prve.

                      A na ljeto ćemo se kusurati i premještati iz jedne u drugu ligu ko je ispao/prošao ove sezone. Iliiii da proširimo prvu na 12?

                      Comment


                      • Prva se vec siri na 12
                        Treba usaglasiti sa Maricem sve, ali kroz drugu su se plasirali Pepesnyg, Twister, mcnfl i ja. Koliko sam razumeo iz prve ispadaju dvojica, tako da je to to..

                        Comment


                        • Originally posted by Bastia33 View Post
                          Piši u temu druge lige, moraš prvo kroz nju da prođeš da dođeš do prve.

                          A na ljeto ćemo se kusurati i premještati iz jedne u drugu ligu ko je ispao/prošao ove sezone. Iliiii da proširimo prvu na 12?
                          Vazi, hvala na postu.

                          Comment


                          • Originally posted by Mark0 View Post
                            Prva se vec siri na 12
                            Treba usaglasiti sa Maricem sve, ali kroz drugu su se plasirali Pepesnyg, Twister, mcnfl i ja. Koliko sam razumeo iz prve ispadaju dvojica, tako da je to to..
                            Pa fino ste se vi to dogovorili i odlučili bez da postavite ijedan post ovdje ili bar poruku da pošaljete.

                            Comment


                            • Pa jbm mu misa, nije se krilo, javna je i druga tema

                              Comment


                              • Slazem se da ste trebali i ovde da napisete s obzirom da se tice prve lige, ja temu druge lige nisam ni posecivao, mozda usao jednom. Trebalo bi i oni koji ucestvuju u njoj da odlucuju, mozda ima neko kome se ne svidja Sto se mene licno tice, meni je svejedno.

                                Comment

                                Working...
                                X