Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgovara i meni u nedelju.

    Comment


    • Može nedelja.
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Nedelja kao i uvek
        sigpic

        Comment


        • Moze nedelja, bilo koji termin.

          Comment


          • Tek sad vidim da imam jos jedan draft u nedelju u 21h. Je li moguce ikako u 23h ovde da bude ili makar 22:30h?
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Može nedelja i što se mene tiče.

              Comment


              • Moze nedelja, taman mi odgovara.

                Comment


                • Da izađemo u susret Mr.M-u i stavimo u pola 11 draft? Jel vam odgovara tako nešto kasnije, meni odgovara i ja sam za, uostalom ni prethodnih godina nije bio u ranijem terminu.

                  Comment


                  • Može nedelja, termin svejedno.

                    Comment


                    • Moze pola 11. I jos jednom da dodam samo, mole se svi da budu aktivni u toku sezone. Znaci sezona je kratka nije kao NBA fantasy ili PL da traje dugo pa da se malo i smoris do kraja. Ovo traje 4 meseca i bilo bi dobro svake nedelje da budu aktivni igraci u rosterima i ostalo a pogotovo u play offu. Da se ne desavaju stvari ko prosle sezone pa da par igraca odustane posle dve nedelje. Bilo bi dobro i za draft da smo svi tu al to razumem ako bas neko izostane jer je u odredjeno vreme. Mislim da ovo govorim i u ime vecine jer starno je glupo da nas par samo igra a neki iz nedelje u nedelju ostavljaju IA igrace u sastavu. Jer realno ako pratis NFL nema sanse da zaboravis na fantasy, ja bar ne mogu A to je 5-10 minuta posla da svake nedelje napravis izmene.

                      Comment


                      • Mislim da smo ostali svi koji redovno namestamo tim, ja sam zavisnik od ovog fantazija, zavidim ljudima koji imaju da igraju na 3-4 mesta I da, moze u pola 11.

                        Comment


                        • Originally posted by trigger View Post
                          Mislim da smo ostali svi koji redovno namestamo tim, ja sam zavisnik od ovog fantazija, zavidim ljudima koji imaju da igraju na 3-4 mesta I da, moze u pola 11.
                          Koliko sam samo mockova do sada odradio, sramota me i priznati

                          Comment


                          • To volim da cujem

                            Comment


                            • U pola 11 meni odgovara, u 9 ne bih ni mogao zbog utakmice.
                              sigpic

                              Comment


                              • Može u nedelju bilo kad, meni je svejedno. Naravno da ću da pratim, navučen sam na fantasy ozbiljno

                                Comment

                                Working...
                                X