Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nakon razočaravajućeg poraza u prvom kolu (0.48 poena), definitivno sam odlučio da mi ovo bude poslednja sezona u kojoj ću igrati fantasy, bez obzira na psotignuti rezultat. Dosta je bilo nerviranja, hoću da na miru uživam u utakmicama.

    Comment


    • Rutinska pobeda u prvom kolu, idemo dalje
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • I moja sve al ne rutinska,zadnje kolo odlucivalo sa mojim dobrim starim rivalom Triggerom
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Jack View Post
          I moja sve al ne rutinska,zadnje kolo odlucivalo sa mojim dobrim starim rivalom Triggerom
          Izdali me Kelce i Kuper ko niko. Ode ono predvidjanje od 13-0 niz vodu odma u startu, samo da ne bude 0-13 kako je pocelo u pm

          Comment


          • Originally posted by Bastia33 View Post
            Aghh da se Baldwin nije povrijedio i da je uhvatio par jardi, ili da Conneru nisu na pravdi Boga oduzeli treći TD (pa ga kasnije AB uhvatio), moga sam Đorđe večeras da te ganjam sa kickerom, čak i dobijem. Ali me i Gordon usrao sa onim TD-om na kraju tako da neću puno balaviti, sviđa mi se moj tim.

            Dirty je opasan, 109 poena bez Gurleya, leleee
            Potrefila se nedelja tako. Zao mi Naslednika, da je igrao sa vecinom timova iz lige pobedio al naleteo na jaceg jebi ga

            Comment


            • Ja zadovoljan učinjenim između četvrtka i nedelje.
              sigpic

              Comment


              • Rutinska pobeda u prvom kolu...
                Idemo next please...
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Bilo bi dobro da svako napiše ime svog tima da znam ko je ko ovdje (ili ako neko ko igra duže vrijeme pa zna sve ostale) pa da vam mogu slati na PP upozorenje ako imate nekog u postavi ko je Q ili out.

                  Comment


                  • Koji je najbolji link da vidim prije utakmice ko igra a ko ne od ovih povrijedjenih?

                    Comment


                    • Rotoworld
                      sigpic

                      Comment


                      • Moj je Polk High 33s al u sustini ne moras me ni opominjati jer nema sanse da mi se desi da napravim propust, pregledam svaki put

                        Al ovo su koje ja znam:

                        Powerslave - Powerslave
                        Jack - Bizoni
                        Crni Djordje - Go Steelers
                        Radulov 47 - Purple Pain
                        Mr. M - Banjaluka Gravediggers
                        Jevta 1992 - Kaludjerica

                        E jedino Sinovi Nasledinci nisam siguran ko je.

                        Comment


                        • Upravo sam i ja doneo odluku da ne igram ovo vise, ne mogu psihicki izguram ovu sezonu i dosta, ili jos bolje ako neko hoce da preuzme tim

                          Comment


                          • Benova HOF partija mi donela drugu pobedu, u duelu gde su mnogi igrači ostali na jednocifrenom skoru.
                            sigpic

                            Comment


                            • Tri WR-a mi u outu bila, opet nema veze Mahomes i Conner najlakši waiveri ikada, Gordon najlakši osmi pik u istoriji.

                              Sad kad Billy raspali Flasha, ima Tommy da napravi 1st roundera od njega sledeće godine.

                              Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                              Moj je Polk High 33s al u sustini ne moras me ni opominjati jer nema sanse da mi se desi da napravim propust, pregledam svaki put

                              Al ovo su koje ja znam:

                              Powerslave - Powerslave
                              Jack - Bizoni
                              Crni Djordje - Go Steelers
                              Radulov 47 - Purple Pain
                              Mr. M - Banjaluka Gravediggers
                              Jevta 1992 - Kaludjerica

                              E jedino Sinovi Nasledinci nisam siguran ko je.
                              Hvala

                              Comment


                              • Jbt, sta se koj kurac nervirate.

                                Nervirate se par sezona, pa posle vise iskulirate. Ja se najvise nervirao u prvoj sezoni i sada sam svestan da treba da me usere da bih se vratio u I ligu i boli me dupe.

                                Comment

                                Working...
                                X