Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odgovara i meni nedelja u 21:00


    Ih, koliko je dobrih igraca na meniju Ne zna se koji je od kojega bolji Valjda ovi dobri sto ih ja znam donose bodove i na fantaziju...vala moraju

    Dako ugrabim neko poznato lice
    Last edited by powerslave; 24-08-13, 00:56.

    Comment


    • #32
      Par saveta

      Rb-ovi su najvazniji u igrici; QB-a ne morate uzimati pre 4,5 runde osim ako se ne zove Rogers/Brees/Brady itd... Kickera i odbranu uzimajte na kraju. Dobro pratite koji je igrac povredjen i koliko ce dugo odsustvovati. Dobro obratite paznju na bye week svakog igraca da se ne bi desilo da vec u 5,6 kolu morate da izbacujete nekoga i tragate za free agentom.

      Draft jeste veoma vazna stvar, ali mislim da je jos vaznije nalaziti slobodne agente koji mogu da eksplodiraju. Tako sam ja prosle godine uzeo Martina iz Tampe, koji je bio jedan od najboljih fantasy igraca.

      Comment


      • #33
        E vidis i ja sam kontao da treba ganjati dobre RB i WR prvo pa onda QB jer njih ima dovoljno za svakog

        Comment


        • #34
          Upadoh i ja u ligu ..

          Tim se zove Cokanjcici

          Comment


          • #35
            Originally posted by Ljuba90 View Post
            Par saveta

            Rb-ovi su najvazniji u igrici; QB-a ne morate uzimati pre 4,5 runde osim ako se ne zove Rogers/Brees/Brady itd... Kickera i odbranu uzimajte na kraju. Dobro pratite koji je igrac povredjen i koliko ce dugo odsustvovati. Dobro obratite paznju na bye week svakog igraca da se ne bi desilo da vec u 5,6 kolu morate da izbacujete nekoga i tragate za free agentom.

            Draft jeste veoma vazna stvar, ali mislim da je jos vaznije nalaziti slobodne agente koji mogu da eksplodiraju. Tako sam ja prosle godine uzeo Martina iz Tampe, koji je bio jedan od najboljih fantasy igraca.
            Bgm kickeri dobri odu do 5-6-e dok odbrana i TE mogu na kraju
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #36
              Originally posted by Mr.M View Post
              Bgm kickeri dobri odu do 5-6-e dok odbrana i TE mogu na kraju
              Samo ti tako draftuj

              Comment


              • #37
                Donose kickeri lep broj poena za razliku od TE i odbrane... Nisi trebao ovo govoriti za QB-a, cenim da bi se u prve 2-3 runde mogla 3 lepa RB&WR-a uhvatiti
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #38
                  On posteno, a ti bi na nas neuke da profitiras

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Mr.M View Post
                    Donose kickeri lep broj poena za razliku od TE i odbrane... Nisi trebao ovo govoriti za QB-a, cenim da bi se u prve 2-3 runde mogla 3 lepa RB&WR-a uhvatiti
                    NFL postaje skoro "only pas'' liga, a i sam vidis kakvih TE zivotinja ima. Kickeri su manje vise svi slicni. Imas 3,4 koja ce da se izdvoje al' ne mozes da ubodes sad o kome se radi.

                    Ali dobro, videcemo ko ce na kraju da slavi titulu

                    Comment


                    • #40
                      Zna covek vise igraca od mene pa mu lakse


                      Pa uzimas kickere koji mogu pogoditi sa 50+ jardi, a na prste jedne ruke se mogu izbrojati koji su to
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Mr.M View Post
                        Zna covek vise igraca od mene pa mu lakse


                        Pa uzimas kickere koji mogu pogoditi sa 50+ jardi, a na prste jedne ruke se mogu izbrojati koji su to
                        A prosle sezone dosla dva rukija koji to mogu. Nemoj da me zajebavas bre

                        Izbegavas Gostowskog i miran si

                        Comment


                        • #42
                          I ja sam razmisljao o tome da smanjim na 60 sekundi nego niko ovde nije rekao da smanjim, a nisam hteo da menjam protiv bilo cije volje.Bice smanjeno.

                          I draft ce biti takav da onaj koji bude imao prvi pik u prvoj rundi, imace poslednji u drugoj i tako u krug.Da unesemo malo vise neizvesnosti.

                          Cekam pristanak Monte(ako nece Uros ulece po dogovoru), cetvorka koja se nije javila za mejl sam ih sada obavestio preko inboxa i cekam samo ulazak Jevte.Koliko sam iscimao Urosa do sada, ocekujem da se javi jos neko da hoce da igra pa da nas na kraju bude 16.

                          Comment


                          • #43
                            Ali smesan je draft, zna se ko je prvi pick ove godine
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #44
                              Pazi, nema sanse da AP ponovi onakvu sezonu. Pogotovo sto su ga malo usporili pred kraj. Ja cak mislim da ce biti onih koji ce imati vise jardi od njega. Ali da vam ne dajem pomoc, ja znam koga cu draftovati u prvoj rundi
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Pazi, nema sanse da AP ponovi onakvu sezonu. Pogotovo sto su ga malo usporili pred kraj. Ja cak mislim da ce biti onih koji ce imati vise jardi od njega. Ali da vam ne dajem pomoc, ja znam koga cu draftovati u prvoj rundi
                                Ali je ipak cinjenica da ce on maltene sam nositi napad Vikinga jer imaju pateticnog QB-a. Ja bih ga podigao sa prve pozicije...

                                Comment

                                Working...
                                X