Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doubtful je jače od questionable, to jeste bolji scenario. Ako imaš prelike čekaj do posljednjeg trenutka, doubtful je obično prilično dobar znak da će igrati. Ja ga u jednoj ligi držim do kraja iako nemam dobru zamjenu

    Comment


    • Pomesao si, doubtful znaci da su male sanse da zaigra, bolji je Q. Zato Q uvek i stavljaju, to je manje vise nepoznanica i cekaju se dodatne info dok kad stave doubtful to znaci da, ukoliko se nesto drasticno ne promeni, nece igrati verovatno.

      Comment


      • Nažalost, on ima kasni start. A svi WRovi mi počinju sad u 7...

        Izbacio sam ga, preveliki rizik. Pa ćemo videti da li je bio dobar ili loš potez.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
          Pomesao si, doubtful znaci da su male sanse da zaigra, bolji je Q. Zato Q uvek i stavljaju, to je manje vise nepoznanica i cekaju se dodatne info dok kad stave doubtful to znaci da, ukoliko se nesto drasticno ne promeni, nece igrati verovatno.
          Čekaj dok se slegne sva ova piva, pa da razmislim i posložim u glavi D i Q

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Nažalost, on ima kasni start. A svi WRovi mi počinju sad u 7...

            Izbacio sam ga, preveliki rizik. Pa ćemo videti da li je bio dobar ili loš potez.
            Bolje sad da imaš tih problema nego posle kad se lomi..

            Comment


            • Bastia, smanji pivo.

              Originally posted by Mark0 View Post
              Bolje sad da imaš tih problema nego posle kad se lomi..
              I ubacim Diontaea umesto Adamsa, a on u prvoj četvrtini izgleda potres mozga, nema ga u igri.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Moji se raspadose samo tako. Ovo je sramota.

                Comment


                • I ja cu bogami ove moje da razjebem, da nisam dobio onu za 0.04 bio bih 0-3. Bice trejdovanja sledece nedelje, ne moze vise ovako.

                  Comment


                  • Ja idem lagano ka 0-3. Taj poraz od 0.04 me psihicki sjebao.

                    Comment


                    • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                      I ja cu bogami ove moje da razjebem, da nisam dobio onu za 0.04 bio bih 0-3. Bice trejdovanja sledece nedelje, ne moze vise ovako.
                      Zašto Odell ispred Terrya? Jesi gledao ijednu utakmicu Washingtona, lik im je bukvalno jedini ofanzivni igrač

                      Na tu temu, kada če Brownsi skupiti muda i priznati da Baker nije to to i da nije za k? Na stranu onaj pas Odellu gdje je ovaj igrao DB i izbijao iz ruku Redskinsa tu ne znamo čija je kirivica jer meni izgleda kao da je OBJ u zadnji trenutak odlučio da trči rutu ispod safetya/LBa (ne znam ko je bio), a play je bio da se trči između dva nivoa zone. Ostatak njegovih pasova je bio sačuvaj bože
                      Last edited by Bastia33; 27-09-20, 19:59.

                      Comment


                      • Bolje reci zasto Kupp mesto Terry-a, ni sam ne znam. Al ne gubim zato, najmanji su mi WR-ovi problem, gubim zbog RB-ova i QB-a.

                        Comment


                        • Pridružujem se klubu - mrzim Ramse. Ok, pokupio sam sa FA igrača i sve ali daj bre.. Sutra kad ga sutnem, on će opet biti prvi RB, fantazi košmar ekipa.

                          Ovo kolo ako me kicker ne izvuče, ništa od mene..

                          Comment


                          • Cowboysi su odvratni, ali Ramsi su next level.

                            Comment


                            • Koja sam ja debilcina. Pokupim Wilsona iz SF-a juce i ostavim ga na klupi Nece mi ga vise Mixon zapinjat.

                              Comment


                              • Ovi moji se povampirise Ostaje samo da se nadam da ce Zola i njegovi ratnici da ga popuse

                                Comment

                                Working...
                                X