Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala mu što je podbacio sinoć

    Comment


    • Originally posted by trigger View Post
      Mozda neki trejd za Evansa iz Tampe? Poceo je opasno da me nervira, ocekivao sam od njega 20 poena minimalno svake nedelje [emoji3]
      Čudne se stvari dešavaju u toj Tampi, imaju premoćne WR-ove Evansa i Jacksona, a Winston kao da ne može da se nađe na istoj stranici sa njima, čudne prve četiri utakmice u kojima ih nije tražio koliko bi se očekivalo. Ja u drugoj ligi imam Deshauna, ali neću da ga diram, jer će sigurno u drugom dijelu sezone sve više lopti i akcija ići na njih dvojicu.

      Comment


      • A kod tebe se ovaj Hogan povampirio covek ove sezone vec ima vise hvatanja za TD nego sto je imao u celoj karijeri verovatno.

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          A kod tebe se ovaj Hogan povampirio covek ove sezone vec ima vise hvatanja za TD nego sto je imao u celoj karijeri verovatno.
          Ugrabio sam ga na vreme, video sam da će posle povrede Edelmana i posle Amendole da bude među dva hvatača i evo čoveka svaki meč malo yrd ali zato dva TD standardno

          Comment


          • Pozz dobri narode. Odavno pratim NFL (od sezone Super Bowl-a Rams vs Patriots) al tek sada sam provalio ovaj forum. Kome je malo jedan fantasy nek se prikljuci mojim ligama Fantasy Survivor http://survivor.fantasy.nfl.com/group/44654 i NFL Perfect Challenge http://perfectchallenge.fantasy.nfl.com/group/68502. Grupe su javne, nema sifre!
            Last edited by Djuran FC; 10-10-17, 12:59.

            Comment


            • Kao sto se i ocekivalo, najgora partija Toletovih lopova u istoriji postojanja, mnogi ce da lete iz tima posle ovoga

              Comment


              • Originally posted by trigger View Post
                Kao sto se i ocekivalo, najgora partija Toletovih lopova u istoriji postojanja, mnogi ce da lete iz tima posle ovoga
                Javi se ako zelis neki trade?
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Tesko da bi mogli da isposlujemo nesto dobro za obe strane

                  Comment


                  • Originally posted by trigger View Post
                    Tesko da bi mogli da isposlujemo nesto dobro za obe strane
                    Da probamo...
                    Vidi sta zelis pa mi posalji..
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Ima neko jednog solidnog RBa da mu nije preko potreban, ja bih dao Hilla iz Bengalsa..

                      Comment


                      • Bolje nadji nekog medju slobodnim igracima, nikome ne treba Hill realno

                        Comment


                        • Ma tražio sam ali mi ništa ne deluje da je dobro da se pokupi, nadao sam se da će se neko upecati

                          Comment


                          • Pali se masina
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Prerano sam digao ruke od fantazija, nisam ni skontao da Kuper ima odlican mecap i da mi je na klupi.Ubedjen sam da zbog ovoga gubim.33 poena

                              Comment


                              • Koja sramota od komesara ove lige, digao ruke posle samo par nedelja, neverovatno.

                                Comment

                                Working...
                                X