Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Već me hvata nervoza pred draft.
    sigpic

    Comment


    • Bolje u 10, i ovako ce biti tesko izdrzati, u pola 4 se ustalo jutros.
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Mislio sam ja tada, ali jevta ima tada neki draft koji pocinje ili je u toku, dok ja u 9 imam draft.

        Comment


        • Na koliko je draft pick, 30s ili minut?
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Isto kao i prethodnih sezona(60s), 30s mi je premalo.Neminovno je tu draftovanje retarda kojeg ne bih uzeo da imam vise vremena, pogotovo kada mi zeljena meta ode.

            Comment


            • Prosle godine se bilo nesto zeznulo, pa je par zadnjih rundi svima bio auto pick. Sta je bio uzrok tome? Ako smo otkrili, da ne bude opet tako.

              Comment


              • Meni je pre neki dan zakucao draft 2-3 puta, pa sam izlazio pa ponovo ulazio.Ako vam se zamrzne draft, izadjite i brzo se vratite kako ne biste imali autopick.

                Ne bi trebalo ove godine da se ponovi autopick, ako bude sranje ponovo cackacu na netu i videti koji je uzrok toga.

                Comment


                • Prosle godine sam ocajno draftovao, imam slican predosecaj i sada [emoji16]

                  Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                  Comment


                  • 5ti biram,moglo je gore sta znam
                    sigpic

                    Comment


                    • Vidi ti našeg komesara, kako iskusno namestio prvog pika

                      Comment


                      • Za pocetak sam zadovoljan...mislim da sam najbolje birao i da sam favorit za osvajanje lige..
                        Salim se..srecno svima i da kaludjerica osvoji ovo...
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Nisam loše birao zadovoljan sam, Jevto spremi se za prvo kolo

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                            Nisam loše birao zadovoljan sam, Jevto spremi se za prvo kolo
                            Uvek sam spreman za tebe Alex...
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Ja nagomilo WR i RB ,imam ih na izvoz hah,,sa namerom naravno,tu mi se krije neka bomba Inace od proslogodisnjeg sampioskog tima,tu mi 5 igarca,hemija je prisutna McCoy opet adut
                              Srecno svima
                              sigpic

                              Comment


                              • Gledajuci druge timove, zakljucujem da sam medju glavnim kandidatima za drugu ligu

                                Comment

                                Working...
                                X