Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čestitke i od mene.

    Svaka čast Twister, i srećno u finalu.

    Mare, nadam se da će nam biti zanimljivo poslednje kolo. Ti mi valjda nećeš pobeći posle četvrtka na 81-5.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Cestitke Wicked Games, ko je imao Lamara taj je gazio ove sezone, ja igram 3 lige i u sve tri su pobedili oni koji su imali Lamara

      Inace jel nam komesar izborio opstanak na kraju?

      Comment


      • Cestitke i od mene sampionu, zasluzeno

        Valjda se komesar sacuvao, zao mi samo sto Jack ispade a i Miko, oni su u ovoj ligi od pocetka bili, jos malo pa ce nestati originalnih clanova.

        Comment


        • Cestitke Twisteru, meni ostaje da kunem Drake-a i njegovo ludilo prosle nedelje..
          3. mesto na kraju i nije tako lose, sledece sezone se napada finale
          Bastia je izborio opstanak,ne menja se komesar

          Hvala svima na dobroj igri, druzimo se od avgusta.
          Last edited by Mark0; 24-12-19, 12:52.

          Comment


          • Hvala ljudi na čestitkama izgleda da se strategija "izaberi sto vise igrača Baltimora" isplatila

            Igramo se od sledeće godine opet.

            Comment


            • Cestitike prvom,i ostalima osim mojim igracima Ceka ih dugo leto
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by trigger View Post
                Cestitke i od mene sampionu, zasluzeno

                Valjda se komesar sacuvao, zao mi samo sto Jack ispade a i Miko, oni su u ovoj ligi od pocetka bili, jos malo pa ce nestati originalnih clanova.
                Ne brigaj nista, vracemo se Aleksa i ja Nije me mogla druga liga zadrzati

                Comment


                • Dugo se nismo videli

                  Comment


                  • Pozdrav svima, long time no see

                    Šta mislite, hoće li biti ove sezone išta? Ako bude, igramo li? Po meni ako ova stvar sa NBA upali biće i NFL, ali isto po meni mislim da ova stvar sa NBA neće upaliti

                    Comment


                    • Bice rascepana sezona, neka moja predikcija.

                      Nema sanse da se zavrsi u februaru.

                      Comment


                      • Pa mislim da se sve svodi na to kakvu će reakciju odgovorni imati kada neko bude testiran pozitivno, a neko će u jednom trenutku biti pozitivan to je valjda očito i neizbježno. Velike se pare tu vrte da gase ligu zbog jednog čovjeka, ali pritisak je baš veliki. Ne vjerujem da logistika i kompleksnost timova u NFL može da radi u nečemu kao što je ovaj bubble koji NBA forsira, moraće da smisle nešto drugo

                        Comment


                        • Samo da vam javim da cu ucestovati ako se bude igrala sezona. Necu biti aktivan na forumu jer je pun govana, ali cu provjeravati ovu temu s vremena na vrijeme.

                          Comment


                          • I ja sam zainteresovan ako bude mesta, odnosno ako se ponovo bude igrala II liga.

                            Comment


                            • Vraćam se sigurno ako liga krene
                              Ima dosta vremena do početka, da se bar još 2-3x zapitamo hoće li biti ili ne, tako da možemo eventualno da se sad prebrojimo, pa da čekamo septembar
                              Last edited by Mark0; 06-08-20, 06:09.

                              Comment


                              • Takodje igram i ja ako sve bude ok.

                                Licno mislim da ce se igrati sezona, da li bez publike ili sa nekim ogranicenim kapacitetom ali mislim da ce uciniti bukvalno sve da se sezona odigra. NBA i NHL se nesto krpe, MLB jos nije ni krenuo pitanje sta ce biti, mislim da nema sanse da dozovle da se i NFL ne odigra sto je normalnije moguce.

                                Comment

                                Working...
                                X