Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mark0 View Post
    Pa jbm mu misa, nije se krilo, javna je i druga tema
    Pa ne znam kako možete da raspravljet o formatu prve lige u temi za drugu ligu. Ja, kao Dirty, nisam ulazio na tu temu od prvih nedelja sezone.

    Nije problem promjena formata jer sam i ja to predložio ovdje već jednom tokom sezone, a i nekidan opet spomenuo, već ste glupo to odradili. Dok se većina od ovih koji ostaju u prvoj izjasni hoće li se mijanjati na 12 ili ostaje na 10, pa ćemo onda praviti rotacije ako se usvoji.

    Comment


    • Ja ne znam jesam li opstao ili ispao Znam da sam bio sedmi i da nisam izborio PO... evo sad sam otvorio da pogledam i pise da sam deseti Sto mi nikako nije jasno jer vidim da tri tima imaju gori skor od mog. Ako sam ispao, onda me ne interesuje oce li se prosirivati... a ako sam opstao, e onda bi se rado izjasnio

      Comment


      • Raspravite sa Maricem to kada dodje vreme, ideja je njegova..

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Ja ne znam jesam li opstao ili ispao Znam da sam bio sedmi i da nisam izborio PO... evo sad sam otvorio da pogledam i pise da sam deseti Sto mi nikako nije jasno jer vidim da tri tima imaju gori skor od mog. Ako sam ispao, onda me ne interesuje oce li se prosirivati... a ako sam opstao, e onda bi se rado izjasnio
          Zadnji si završio zbog ovog consolation bracketa, mada si u r3egularnoj sezoni bio sedmi. E sad ne znam kako ćemo gledati konačan poredak, posle svega ili posle regularne sezone. Zna li neko kako je bilo prošle sezone?

          Comment


          • Prosle sezone se gledao konacni poredak, ja sam bio zadnji u regularnom delu pa znam

            Comment


            • Aaaaaaaa e jbg, nisam obratio paznju Nisam ni znao da je imalo jos da se igra... evo godinama kako igram sam uvijek igrao PO a vidis nisam znao za taj utjesni PO

              Nista onda, cinite od lige sto vam je volja

              Comment


              • Mogli bi od naredne sezone da uvedemo pravilo pa da i consolation play off ima nekog smisla, recimo isto zadnja dva ispadaju ali ako jedan od te dvojice osvojio consolation play off onda on ostaje a ispada treci od nazad ili tako nesto Mislim ovo mi je sad palo na pamet, moze da se razradi ili neko jos nesto da predlozi. Cisto da malo zakuvamo i tu posto igramo na ispadanje onda mozemo da nadjemo neki smisao consolation play off-u.

                Comment


                • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                  Mogli bi od naredne sezone da uvedemo pravilo pa da i consolation play off ima nekog smisla, recimo isto zadnja dva ispadaju ali ako jedan od te dvojice osvojio consolation play off onda on ostaje a ispada treci od nazad ili tako nesto Mislim ovo mi je sad palo na pamet, moze da se razradi ili neko jos nesto da predlozi. Cisto da malo zakuvamo i tu posto igramo na ispadanje onda mozemo da nadjemo neki smisao consolation play off-u.
                  Napravićemo nešto, tako da ljudi ne odustaju nakon regularne sezone. Npr ove sezone je Power završio zadnji jer nije neoliko nedelja mijenjao postavu i imao je puno nula u rosteru.

                  Comment


                  • Jbg. Power, prosle sezone se igrao isto plej-of za opstanak. Ja bio predzadnji u regularnom i spasao se kroz plej-of da ostanem u ligi. Ista prica ove godine.

                    Ako budete za narednu sezonu menjali, obavestite na vreme, mada ja mislim da treba ostati ovako da se igra i plej-of za opstanak kao i do sada.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • http://www.nfl.com/fantasyfootball/s...ntasy-football

                      Comment


                      • Odlično, PPR mi se uvijek činio dosta bolji format ali ga nikada nisam probao. Biće frke ove sezone

                        Comment


                        • Ako ima mesta,igrao bih.

                          Comment


                          • Što se mene tiče može i da se već polako počnemo prebrojavati, da ne bude o-ruk radi sve u zadnjoj sedmici

                            Comment


                            • Tu naravno.

                              Comment


                              • Igram

                                Comment

                                Working...
                                X