Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Waiver lista je samo predvorje pakla.
    sigpic

    Comment


    • Bukvalno se ne zna ko ispada, a ko ce na kraju imati cak i bye week u PO

      Comment


      • Ihh ne zna se, prvi putnik sam ja a verovatno samnom ide Trigger i Power..

        Comment


        • Originally posted by Mark0 View Post
          Najviše volim domacu dunju, ne znam sta nudis?
          Za dunju bi mogao da prođe.

          Gledao sam malo bolje za Eliota, povlačim se. Može Gaskin?

          Ako nekome trebaju igrači sa dobrim mečapom za ovo kolo, spreman sam da trejdujem Slayton-WR(vs Sijetl) i Gesicki-TE(vs Bengalsi) za nekog adekvatnog RB-a.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ne mora da znaci da sam u pravu, ali prošle godine se izvukao poslednje plasirani tim regularnog dela.
            Inače to je klasično prokletstvo prvog pika

            Neće niko Eliota ni štapom da takne
            Gaskina čekam ko ozebo sunce
            Last edited by Mark0; 04-12-20, 16:55.

            Comment


            • Originally posted by Mark0 View Post
              Bukvalno se ne zna ko ispada, a ko ce na kraju imati cak i bye week u PO
              Sad sam na brzinu pogledao za bye, ladno sve 4 ekipe koje su potencijalno u borbi za bye u vasoj diviziji bi imali 1-1 head-to-head score u slucaju da bude recimo 3 ekipe sa 7-6. Znaci ako budu 3 ekipe sa 7-6 gledace se broj poena onda tu prednost imaju Luzeri, mislim da bi realno jedino ti mogao da ga stignes u tom slucaju jer imas 10 poena manje, ostali tesko. Trebala bi ti pobeda i obavezno poraz CDC za pocetak a onda u zavisnosti od toga sta Luzeri urade dalje kalkulacije su: ako izgube ti imas bye, ako pobede treba da imas 10 poena vise u ovom kolu od njega.
              To takodje znaci i da Bastia ima bas male sanse za bye, morao bi da on pobedi, Luzeri da pobede i CDC da izgubi i onda na sve to da ima 34 poena vise od Luzera u ovom kolu da ga prestigne

              Comment


              • Inace hteo sam da predlozim nesto za narednu sezonu pre neki dan al zaboravio, povodom one situacije sto se mogla desiti da neko sa 7-6 ispadne iz PO a onda potencijalno i u drugu ligu. Ja bi uveo da sedmo mesto bude bezbedna pozicija i da na toj poziciji ne mozes ispasti u drugu ligu jer mislim da je malo ta situacija nepravedna da ekipa sa pozitivnim skorom ispadne a izvuce se recimo ekipa sa jednom pobedom na primer. Neko bi mozda rekao da je to isto kao u PO kad neka ekipa bez poraza izgubi odma prvi mec ili tako nesto ali meni nije isto, ovde od 6 ekipa cak 3 ispadaju a cesto je veca razlika u 'kvalitetu' izmedju zadnjeg i sedmong nego sto je izmedju prvog i sestog. Barem meni tako deluje naravno, ovo je samo predlog, moze komesar da stavi na glasanje ako se slazu ljudi pa da vidimo. Mozemo i na drugi nacin da formulisemo da recimo ekipa sa 7 pobeda ne moze da ispadne ili tako nesto a ako si sedmi i imas 6 pobeda onda ides kroz plej aut.
                Last edited by Ol' Dirty Bastard; 04-12-20, 20:05.

                Comment


                • Luzeri - Boswell je Q, ne zna se tacno hoce igrati a utakmica se igra u ponedaljak pa ti vidi s ta ces.

                  Nish Red Devils - Nisi stavio flex igraca. Bilo bi dobro kad bi stavio, tvoja utakmica je bitna za borbu za PO.

                  Ostali dobri, ima par Q igraca po ekipama ali se ocekuje da igraju.
                  Last edited by Ol' Dirty Bastard; 06-12-20, 15:39.

                  Comment


                  • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                    Inace hteo sam da predlozim nesto za narednu sezonu pre neki dan al zaboravio, povodom one situacije sto se mogla desiti da neko sa 7-6 ispadne iz PO a onda potencijalno i u drugu ligu. Ja bi uveo da sedmo mesto bude bezbedna pozicija i da na toj poziciji ne mozes ispasti u drugu ligu jer mislim da je malo ta situacija nepravedna da ekipa sa pozitivnim skorom ispadne a izvuce se recimo ekipa sa jednom pobedom na primer. Neko bi mozda rekao da je to isto kao u PO kad neka ekipa bez poraza izgubi odma prvi mec ili tako nesto ali meni nije isto, ovde od 6 ekipa cak 3 ispadaju a cesto je veca razlika u 'kvalitetu' izmedju zadnjeg i sedmong nego sto je izmedju prvog i sestog. Barem meni tako deluje naravno, ovo je samo predlog, moze komesar da stavi na glasanje ako se slazu ljudi pa da vidimo. Mozemo i na drugi nacin da formulisemo da recimo ekipa sa 7 pobeda ne moze da ispadne ili tako nesto a ako si sedmi i imas 6 pobeda onda ides kroz plej aut.
                    Pokrenuću tu temu kada prođe ovaj haos ili početkom sledeće sezone, mada na prvu mi se ideja ne sviđa, ali sačuvaću ju pa ćemo glasati/raspravljati.

                    Pred najvažniji meč sezone imam dilemu kakvu nisam mogao na sanjati da imam: Tua ili Baker. Od ovog može gore jedino dilema Dalton ili Trubisky mislim da idem sa Tuoom, makar ga i benchovali ili se povredio

                    Comment


                    • Znas kako, razmislio sam malo kako bi se to implementovalo i mislim da je bolje da nista ne diramo jer je jako nezgodno zbog consolation PO to izvesti, gotovo nemoguce, tako da verovatno nista od toga. I dalje mislim da bi bilo dobro da ima tako nesto ali bolje je ostaviti kako jeste.

                      Comment


                      • Jedino da se smanji plej-aut na četiri ekipe, ako je moguće.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mislim da nije, mozes samo da pomeras broj ekipa za glavni PO i onda na osnovu toga se kreira onaj consolation.

                          Comment


                          • Bakeru krvi ti prestani igrati kao prime Brady

                            Comment


                            • Agholor mi lepo vraća poverenje

                              Comment


                              • Originally posted by Bastia33 View Post
                                Pred najvažniji meč sezone imam dilemu kakvu nisam mogao na sanjati da imam: Tua ili Baker. mislim da idem sa Tuoom, makar ga i benchovali ili se povredio
                                saranite me

                                Comment

                                Working...
                                X