Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Crni Đorđe View Post
    Ne odbijam samo zbog Klejpula, već zato što već imam trkače poput Gaskina koji su do sada bili "polovare" i moraju da imaju veliko opterećenje da bi donosili poene (gledam na tebe, Singlteri). Još jeda n takav mi ne bi trebao.

    Još ako je Mostertova povreda ozbiljnija, Mekinon će dobiti više mesta pa mi trkač možda neće ni trebati.
    Prenesi samo Claypoolu da bi kod mene dobio sansu, ne bi sedeo na klupi

    Sala na stranu, ubise me WR.. Kako nekog sednem, on proigra a ovaj drugi zabode. I tako od 2. nedelje..

    Comment


    • Igrao bi i sinoć da ja ne čekam pola 7 za poslednje izmene. Što je okej dok mi zakucaju gosti na vrata i posle zaboravim na fantazi.
      sigpic

      Comment


      • Ja još ne vjerujem da sam ja dropovao tog Claypoola nakon 2-3 utakmice sa malo targeta. A što je najgore gledao sam Steelerse u prvoj-drugoj nedelji i gledam jbt ko je ovaj Julio Jones kod njih, lik je za glavu već od svakog CB-a kojeg stave na njega I ubrzo mislio da je bust, a mogao sam sada dobiti željenog mi Gaskina za njega

        Ko god ima večeras igrače iz DAL/ARI nemojte misliti da su vam dueli završeni, mislim da će biti bruka puno poena večeras. Dalton je već odgiran preko na 292,5 jardi pasom.

        Comment


        • Ima ona stara mudrost: "Gledaj kog hvatača draftuju Stilersi, taj će biti odličan".
          sigpic

          Comment


          • Koliko vidim Dirty je predložio ovaj trade iako mi nije skroz jasno zašto bi to uradio, tj ovaj trejd ne smatram potpuno fer ali 2za1 trejdovi nikada i nisu fer. Ne morate objašnjavati svoje planove u svakom slučaju. Čini mi se da Sinovi dobijaju dosta više ovim trejdom ali je svakako u granici prihvatljivog i osim ako se neko baš baš ne pobuni, sutra ću ga pustiti da što prije imate igrače na rosterima.

            Comment


            • Kad smo vec kod trejdova... Moze li liga da saceka napr. 12 sati da se svi izjasne oko trejda prije nego sto se isti odobri? Meni je 6 sati vremenska razlika u odnosu na vas tako da uvijek propustim svaki trejd. Dok se ja probudim, provjerim fantasy i dok sta bude trejd je vec obavljen i odobren. Mada to i nije nesto toliko bitno jer me uglavnom boli k*rac ko koga trejduje i najvjerovatnije cu uvijek dati moj blagoslov Jedino bih se pobunio ukoliko se desi nesto kao onaj Joe Mixon trejd u drugoj ligi

              Comment


              • Originally posted by powerslave View Post
                Kad smo vec kod trejdova... Moze li liga da saceka napr. 12 sati da se svi izjasne oko trejda prije nego sto se isti odobri? Meni je 6 sati vremenska razlika u odnosu na vas tako da uvijek propustim svaki trejd. Dok se ja probudim, provjerim fantasy i dok sta bude trejd je vec obavljen i odobren. Mada to i nije nesto toliko bitno jer me uglavnom boli k*rac ko koga trejduje i najvjerovatnije cu uvijek dati moj blagoslov Jedino bih se pobunio ukoliko se desi nesto kao onaj Joe Mixon trejd u drugoj ligi
                Mrzi me da idem da čačkam po podešavanjima da vidim ali prilično sam siguran da samo ja imam opciju da vetujem trejd i dok ga ja ne odobrim niko ga drugi ni ne može vidjeti. Ne znam na šta se odnosi zamjerka, ovaj put sam vam poslao da vidite trejd i dao vam da iznesete argumente do sutra ali mislim da bi trebalo ovo proći, na kraju krajeva ostatak lige treba da sudi samo o takvim trejdovima kao u drugoj ligi što je bio, ovi koji su na granici idalje prolaze.

                Ako misliš na prošli trejd D Johnson-OBJ, tad vas nisam ni pitao za mišljenje jer nije bilo potrebe

                Comment


                • Hahahahaa aaaa vidis ja sam mislio da cijela liga vidi te trejdove i da ih ja propustam zato sto ih ne vidim na vrijeme E pa nista onda, samo udri



                  p.s. od kako si mi objasnio kako waiveri funkcionisu, nisam nikoga pokupio. Cekam dok ne budem imao prvi prioritet

                  ...i samo da znas, mnogo si bolji komesar od Marica.

                  Comment


                  • Amari Cooper treba da zabode makar 2 TD-a i da uzme jedno 150 jardi da bi ja pobijedio.

                    ...i kicker Cowboysa da slomi nogu cim izadje na teren

                    Comment


                    • Originally posted by Bastia33 View Post
                      Koliko vidim Dirty je predložio ovaj trade iako mi nije skroz jasno zašto bi to uradio, tj ovaj trejd ne smatram potpuno fer ali 2za1 trejdovi nikada i nisu fer. Ne morate objašnjavati svoje planove u svakom slučaju. Čini mi se da Sinovi dobijaju dosta više ovim trejdom ali je svakako u granici prihvatljivog i osim ako se neko baš baš ne pobuni, sutra ću ga pustiti da što prije imate igrače na rosterima.
                      S obzirom da samo sinovi i ja trejdujemo medjusobono i da njega nema na forumu, nema drugog objasnjenja nego da... je on moj dupli

                      Pazi, on je trejd dobio na papiru verovatno ali eto cisto da objasnim moje rezonovanje. Stvar je tome ko sta zeli i splet okolnosti, ja sam hteo Kupp-a za DJ Moore-a jos pre proslog kola a Cooper je imao oko 66 jardi i reko aj cekacu jos jedno kolo mozda bude bio bolji pa da onda odradim trejd medjutim majmun me sjebe sa 11 jardi. S obzirom da on onda ne bi prihvatio jedini igrac kojeg imam je Patrick da dam u paketu. On je nepoznanica, mozda ce biti dobar mozda ne to ja ne mogu da znam ali meni ce samo sedeti na klupi. U svakom slucaju lako cu se ja zakpriti za Patricka jer imam 1 waiver i evo vec ovo kolo cu uzeti Fulghama koji je isti djavo kao i Patrick a njegu cu cak i staviti odmah ovaj cetvrtak da igra zbog stanja u Fili. Ima tu jos nekog rezonovanja tipa, meni je prvi QB Goff tako da cak i ako Cooper bude imao neku ludacku utakmicu deo "njegovih" poena je i moj, pa onda ja imam Fant-a za TE cekam da se vrati na terenu, necu sigurno njega i Patricka imati zajedno itd.

                      Uglavnom, na papiru je trejd Kupp - Moore tu negde, verovatno bi ja dobio, ovako on dobija ali prosto sam zeleo to da obavim jer mislim da ce Moore biti bolji a za ostalo cu se zakrpiti.

                      Comment


                      • Originally posted by powerslave View Post
                        Hahahahaa aaaa vidis ja sam mislio da cijela liga vidi te trejdove i da ih ja propustam zato sto ih ne vidim na vrijeme E pa nista onda, samo udri



                        p.s. od kako si mi objasnio kako waiveri funkcionisu, nisam nikoga pokupio. Cekam dok ne budem imao prvi prioritet

                        ...i samo da znas, mnogo si bolji komesar od Marica.
                        Kolko me prozivas, tacno ima da zavrsis kod mene u ligi, a onda cu se izivljavati na tebi.

                        Memento Mori.

                        Comment


                        • Originally posted by Bastia33 View Post
                          Ko god ima večeras igrače iz DAL/ARI nemojte misliti da su vam dueli završeni, mislim da će biti bruka puno poena večeras. Dalton je već odgiran preko na 292,5 jardi pasom.
                          Ovo si napisao samo da me izbaksuziras

                          Inače šampion sam u sjebavanju prve postave, samo kliknite pored tabele na onu Couch statistiku, ovo kolo sam posebno pokidao..
                          Last edited by Mark0; 20-10-20, 08:43.

                          Comment


                          • Za one koji ne znaju, ja i Slejvara smo se upoznali daleke 2012 u kanalu Dunav-Tisa-Dunav. Bio je u poseti NS. Prilazem vam slike naseg druzenja.



                            P.S. On je kornjaca.

                            Comment


                            • Kako leti vrijeme jbm ti Isto se dobro popilo onomad

                              Comment


                              • Kad se vidimo, zavrsicemo ponovo u nekom kanalu.

                                Comment

                                Working...
                                X