Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moram da pohvalim ovde Marica zbog njegovih komisionarskih sposobnosti, sreca pa nisam trejdovao Krebtrija


    edit: Dajem Landrya i Sprolesa za krstenog RBa
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Upisana cetvrta pobeda.Koliko je slabija ova prva divizija od druge,od 7 ekipa nas 5 sa negativnim skorom.

      Comment


      • Ovaj sto je dzabe dosao ce na kraju da osvoji

        Comment


        • nisam uspeo da zamenim Boldena za Rawlsa iz razloga:

          "Another team had a higher waiver priority."

          koji tim je imao veci prioritet i kako i ko to odlucuje? posto prvi put igram ne razumem bas sve..

          Comment


          • U ovom slučaju ga je Jack iliti tim Bizoni pokupio.. A to se valjda određuje ko je bio najlošiji prošle nedelje taj tim bira prvi a ko je bio najbolji zadnji..

            Comment


            • tim Bizoni su u proslom kolu napravili 100.38 a moj tim 72.42 tako da ne verujem da je to u pitanju..

              inace su Bizoni prvi generalno i hteo bi da znam da li Fantasy to odredjuje ili neko od igraca.. ako je igrac, onda bi morao taj da mi objasni ovaj slucaj..

              Comment


              • Posto sam fan Seahawksa,pa mozda to odlucuje Uglavnom Rawls je stigao kod mojih Bizona.ebga al ni ja ne znam razlog sta odlucuje...

                Inace vezah 7 pobeda
                Last edited by Jack; 25-11-15, 15:54.
                sigpic

                Comment


                • Onaj koji ima nizi broj taj bira, ti ako uzmes igraca preko waivera padas na poslednjih par mesta i naravno da ce prednost da imaju igraci koji recimo ove nedelje nikog nisu uzeli.Pre mi je bilo bas glupo da se resetuje svake nedelje.

                  Comment


                  • Stavljanje Andersona na klupi mi je mozda i najveci brainfart od kada igram fantasy, u poslednje cetiri nedelje ni ne pratim puno ucinak svojih igraca.Da sam video proslonedeljni ucinak Adamsa i Andersona, sigurno bih odmah ovog prvog bencovao.Skroz sam zanemario fantasy.Sada bice tesno protiv Urosa, ali treba da mi se poklopi vise rezultata da bih bio osmi.Pobeda nad Urosem, kao i da cekam dva poraza rivala za PO.Feyenoord, Polk High 33 i Tole's Thieves.Bolje ipak da pisem propalo, ovako cu se samo razocarati.

                    Comment


                    • E da je srece ja bi do sad vec obezbedio PO, ovako verovatno cu da izvisim

                      Comment


                      • Prvi put igram fantasy,sta se gleda na kraju ako timovi imaju isti skor ?

                        Comment


                        • H2H, taman nas je 14 pa je svako igrao sa svakim.Ako recimo svi imaju izjednacen skor, verovatno se gleda razlika ili broj poena ostvarenih u sezoni.Za to vec nisam siguran.

                          Comment


                          • Ja sam svoj deo posla odradio, jedino ko sada moze da me spasi je Kol Bizli ili slab ucinak DeAndjela Vilijamsa(malo verovatno).Nikad ne bih verovao da cu izgovoriti tako nesto.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Ja sam svoj deo posla odradio, jedino ko sada moze da me spasi je Kol Bizli ili slab ucinak DeAndjela Vilijamsa(malo verovatno).Nikad ne bih verovao da cu izgovoriti tako nesto.
                              Haha sinoc pratim stanje i ne verujem sta se desava. Imam igraca vise jer Kaludjerica imao Ellingtona koji je IA i ja sve kontam ovo je sigurna pobeda ide se u PO, a ono Fila krenula da divlja pa onda Meklin 2 TD u roku od par minuta bukvalno sve sto je moglo da podje po zlu poslo je Sad me DeAngelo vratio u vodjstvo i veceras Beasley odlucuje PO

                              Comment


                              • Hahahahahaha ja ne vjerujem da sam posle ovakve sezone ipak uspio fa se domognem PO, naravno kao najgori

                                Daj sad Bizone!

                                Sent from my LGL34C using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X