Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ni sumnjao u vas dvojicu.

    Nebojsu, Montu i Powerslave-a cu ja da obavestim ako se ne uloguju na forum.Ocekujem da se do kraja dana barem pola njih javi.

    Racunam da ce nas biti 10-12.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Nisam ni sumnjao u vas dvojicu.

      Nebojsu, Montu i Powerslave-a cu ja da obavestim ako se ne uloguju na forum.Ocekujem da se do kraja dana barem pola njih javi.

      Racunam da ce nas biti 10-12.
      Taman po 5 ili 6 tima u 2 grupe.
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Igracu i ja ne mogu docekati ovo, ubedljivo najjaci fantasy

        Comment


        • Za Ljubu i Slejva sam siguran da ce da igraju sudeci po njihovim postovima od prosle godine.

          Kontam da ce Rondo i stefan hteti da igraju.Jack, Monta, Nebojsa i ZG su nepoznanica.Uros je prosle godine cisto bio tu kako bi popunio kvotu tako da na njega za sada ne racunam.Mladen mi je rekao da ne zeli ove godine da igra.

          Comment


          • AIRBORNE prati dosta NFL, možda bi i on hteo da igra

            Comment


            • Kada se moze ocekivati draft otprilike???
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Nebojsa ce da nam se prikljuci ako nam bude falio jedan.Za sada nas je petorica(Slave pristao)+Nebojsa.Ljuba se nije jos ulogovao, ali ce da vidi temu dok cu ovu petoricu morati ja da pitam na PM da li zele da igraju fantasy.

                @Aleksa

                Pitao sam ga pre godinu dana i nije hteo tada.Prvo da se od vecina izjasni ko ce da igra, pa posle cemo da vidimo koga bismo mogli da zovemo ako pritreba.Ako on zeli, nek se slobodno javi.Ko god da se javi dobrovoljno, bice za njega mesto sigurno.

                @jevta

                Racunaj negde u periodu 24-30 avgusta.31 bi mi uopste ne bi odgovarao kao ni 1 septembar.Ako bude trebalo odradicemo ga 2 ili 3 septembra.

                Comment


                • Racunaj i na mene....
                  sigpic

                  Comment


                  • Igram.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Igram.
                      Pih, osvetićeš mi se za prošlu sezonu

                      Comment


                      • Racunajte i na mene.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • Minimum ce nas biti 8(bez Nebojse), cekacu jos malo na odgovor Ronda, Monte i ZGNS-a.

                          Edit:Preporucio bih vam da se oprobate malo u mock draftu.
                          Last edited by Ricma; 28-07-14, 17:29.

                          Comment


                          • Љомбери играм и ја. Нисам био активан пар деценија па нисам ни читао шта сте писали а и мрзи ме да листам сад уназад. Ако има места, упутите ме шта, како, кад.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Prepravljen ti je status, do sada si bio pod znakom pitanja.

                              U narednih par dana cemo znati konacan broj, pa krece dogovor kada ce da se odrzi draft.Igracemo istu ligu i ne mislim da cu ponovo morati da vam salje pozivnice, samo cu par timova u odnosu na proslu godinu da izbacim.

                              Comment


                              • Сад сам прочитао листу, шта је са Миком, изумрео? Што га нема?
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X