Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mark0 View Post
    Dajem Eliota za litru rakije.
    Podcenjuješ rakiju

    Comment


    • Originally posted by Mark0 View Post
      Dajem Eliota za litru rakije.


      Kakvi su rezultati danas i kakve su bile utakmice, ja sam zadovoljan kako ovi moji guraju danas. Jos Bastia ima odbranu Fudbalskog Tima koja je razmakla seljacine iz Teksasa

      Comment


      • Originally posted by powerslave View Post


        Kakvi su rezultati danas i kakve su bile utakmice, ja sam zadovoljan kako ovi moji guraju danas. Jos Bastia ima odbranu Fudbalskog Tima koja je razmakla seljacine iz Teksasa
        Trebaš samo neku najobičniju partiju Minshewa, samo da ti da bar pola njegove projekcije i ne vidim način kako da te stignem.

        eidt- pa ti držiš Locketta na klupi, gdje ti je duša? Kako te nije sramota
        Last edited by Bastia33; 25-10-20, 21:49.

        Comment


        • Kad sam mogao Deebo Samuela, mog brata rodjenog, da ostavim na klupi vala mogu i njega Vidi, on je meni bio prvi WR kojeg sam draftovao, ali je D.K. ocigledno postao WR1 u Seahawksima i Lockett je poslednjih nekoliko utakmica sve redje meta tako da je, za sad, izgubio mjesto u startnoj postavi.

          Comment


          • A gledaj sta radi Zola... Boli ga kurac sto nema TE-a u postavi Kakav gad

            Comment


            • Originally posted by powerslave View Post
              A gledaj sta radi Zola... Boli ga kurac sto nema TE-a u postavi Kakav gad
              Pisaj po sirotinji, klasika...

              Comment


              • Originally posted by Bastia33 View Post
                eidt- pa ti držiš Locketta na klupi, gdje ti je duša? Kako te nije sramota
                Pa jebo ja sebe šta sam išao išta i pisati...

                Comment


                • E majku li mu jebem kad je nasao da odigra utakmicu zivota

                  Comment


                  • Da li je ovo konačno došao dan za pobedu

                    Ako Ramsi def ne uzmu dva poena definitivno dižem ruke od ovoga.

                    Comment


                    • Originally posted by Mark0 View Post
                      Rešio Zola da me ponizi, pobeda bez TE
                      Ma jok, nego mi kiker, odbrana i TE bili na bye. A ne bih da stavljam odbranu i kikera Rejvensa na otvoreno tržište, tako da sam ih zadržao u timu. Nađoh jedva dva neka igrača da trejdujem, pa sam morao da biram koju poziciju da ostavim praznu ovo kolo. TE mi nekako bila najmanja šteta. Mada sam mogao da ostavim sve 3 pozicije prazne...s obzirom kako su mi Herbert i Adams izdominirali. Njih dvojica sami 70 poena.

                      Ako večeras Robinson postigne TD, cela postava mi ima bar 1 TD.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Dominacija klasična

                        Comment


                        • Mixon se povredio, recite sada da je Uros napravio pogresnu procenu.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                            Da li je ovo konačno došao dan za pobedu

                            Ako Ramsi def ne uzmu dva poena definitivno dižem ruke od ovoga.
                            Hvala Bogovima

                            Comment


                            • Vise od pola tima mi ima bye ove nedelje, jedva cu se skrpiti da izvedem nesto. Morace Dez ipak da leti.

                              Comment


                              • Jimmy G mi QB ove nedelje E jbt sta sam ja docekao.

                                Mada, tako mi i treba... Sam sebe sam doveo u ovakvu situaciju.

                                Comment

                                Working...
                                X