Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Edit: Ipak ce da igra Twister. Ima nas 12 u obe lige.
    Last edited by Ricma; 17-08-19, 13:40.

    Comment


    • Evo i Bastie, oprostite na par dana odsustva.

      ✓Bastia
      ✓Bizoni (Jack)
      ✓Tole's Thieves (trigger)
      ✓GoSteelers
      ✓Polk High 33's (Ol Dirty)
      ✓Sinovi naslednici
      ✓Banjaluka Gravediggers
      ✓Purple Pain (odustao) / Marko0
      ✓Kaludjerica OUT / mcnfl
      ✓Powerslave OUT / Pepesnyg

      + proširenje lige za 2 igrača

      ✓Minimalizam
      ✓Addicted2HouseMusic
      Super je ovo. Svi smo tu, dakle sad ću da onda izbacim iz lige Powera i jevtu a šaljem ostalim pozivnice za prvu, pa da dogovaramo draft onda.

      Comment


      • Napravio sam previd, z0la i CDC bi trebalo da se izrotiraju. CDC je bio cetvrti, a z0la peti. CDC kod vas, z0la kod nas. Ne znam zasto sam mislio prvo da CDC ide u prvu ligu, pa sam z0lu ubacio naknadno.

        Posto nas ima 12, razmisljam o promeni sistema sto se tice ispadanja. Trojica ispadaju na osnovu plasmana u PO. Moze i cetvorica, ali kapiram da to vecini nece da odgovara. Prvih sest PO, drugih sest opstanak.

        U II ligi, najbolji iz regularne sezone+dva najbolje plasirana nakon PO. Ako cetiri upada, onda i drugoplasirani iz regularne sezone ide u I ligu.

        Edit: Greska je nastala zato sto sam u trenutku pisanja mislio da je z0la bio drugi u regularnoj sezoni, a i Twisto je u tom trenutku odustao. Pomesalo se.
        Last edited by Ricma; 20-08-19, 08:12.

        Comment


        • ako se "glasa" za koji vid promocije / ispadanja smo, da iznesem svoje misljenje.

          ja sam za 3 gore, 3 dole. 4 mi je previse (iako sam u II), jos malo pa pola lige da ispadne ili predje u prvu.
          ali PO mi je uvek bio nekako sugav u odnosu da regularnu sezonu iz razloga sto se dogodi da se vecina igraca, nosioci igre cuva, posebno u onim ekipama koje su izborile PO pa onda bude malo i nepravedno jer prilikom izbora igraca za fantasy o tome ne mozes nikako voditi racuna. Uvek bih prednost dao regularnom delu u odnosu na PO, pa bi tako prva dva iz reg isla gore dole i samo najbolji/najgori iz PO isto gore/dole.

          Sto se tice IR spota ja sam protiv, slazem se sa komentarima iznad u vezi istog.

          edit:typo
          Last edited by VGSK; 20-08-19, 09:38.

          Comment


          • I ja sam za to da se regularni dio sezone vise cijeni nego PO, ali ako vecina misli drugacije ja sam ok s tim! Pozz za sve

            Comment


            • Ja mislim da treba ostati isti sistem.

              Nije kao da igramo u neke pare pa je problem ispasti u drugu ligu. Ovako ima veci draz kada je kraj sezone, jer npr. tom logikom da zadnja dva ispadaju iz regularne sezone, moze se desiti da nemaju motiva u plej-ofu i da poguraju ili sjebu sanse nekome. Ovako je interesantno do samoga kraja. A ako si u najgora 4 u ligi od 12 timova, onda i zasluzujes da ispadnes, mada eto, imas sansu da se spasis.


              Na kraju krajeva, ovo kako je Maric napisao i jeste najpostenije.

              Top6 ide u plej-of, ovi drugi razigravaju za opstanak. Plus u prvoj rundi plej-ofa za opstanak igraju 9-12 i 10-11 na tabeli, tako da bi svakako otpala odmah dvojica koja su i u regularnoj sezoni bila u najgora 4 i to je posteno, dok bi preostala cetiri tima razigravala da opstanu tri, a ispadne samo jedan. Ovi koji su bili 6. i 7. na tabeli bi imali dve sanse za opstanak, tj. imali bi popravni u borbi za 9. mesto ako izgube to polufinale za opstanak.

              Tako da ja glasam za Maricev princip, ali da ispadaju tri tima, a ne cetiri.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • z0La je povucen u prvu na konto regularnog dela, bio je 5.

                Tako da ja glasam za Maricev princip, ali da ispadaju tri tima, a ne cetiri.
                +1

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Napravio sam previd, z0la i CDC bi trebalo da se izrotiraju. CDC je bio cetvrti, a z0la peti. CDC kod vas, z0la kod nas. Ne znam zasto sam mislio prvo da CDC ide u prvu ligu, pa sam z0lu ubacio naknadno.
                  Jaoo al ga zakomplikova sad, ali u pravu si. Znači zoli sad treba da se izvinjavam što sam tražio mejl, okej, a za mejl od CDC-a da se javim Sinovcu?

                  Comment


                  • Da budem iskren i ja sam sam zbunjen nakon Mark0ve poruke.

                    Comment


                    • Jedini čovek koji je promovisan i izbačen iz prve lige još i pre nego što je sezona počela.....z0La.

                      Šalu na stranu, nema veze. Kaliću se još malo u 2. ligi.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Mene je Bastia kontaktirao da mu prosledim SS kako je zavrsena druga liga, i tada sam mu predlozio da ide z0La kao 5ti iz regularnog dela i kao stalan clan foruma jer nismo ni znali da li ce se CDC vratiti ove sezone da igra, pa da izbegnemo jurnjavu. To je to ukratko, zao mi je ako je zbog mene ispalo bezveze..

                        Mene sad zanima kako izgleda ovakav nacin raspodele na divizije, toga nije bilo u II ligi..?

                        Comment


                        • Kad je ovde odredjen draft, da znam kako da se uklopim?

                          Comment


                          • Meni bi 4.9. bio idealan, to je sreda. Taman je i dovoljno vremena da svi vide.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr.M View Post
                              Meni bi 4.9. bio idealan, to je sreda. Taman je i dovoljno vremena da svi vide.
                              Moze 4. i meni bi odgovaralo

                              Comment


                              • Odgovara.

                                Comment

                                Working...
                                X