Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posto se Miko javio, mozemo da povecamo na 14.Onda bi tada svako igrao sa svakim.

    Ako Miko hoce, smanjujemo divizije na dve.

    Comment


    • Dogovorite se pa javite ;) Malo sam zarđao moram da priznam.

      Comment


      • Sibni mejl ovde ili u inboks da ti posaljem invajt ako Miko hoce da igra sa nama.

        Comment


        • Sa fona sam pa ću ovde. werqmarko@gmail.com

          Comment


          • Moze umesto mene ako je frka za mesta.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Moze umesto mene ako je frka za mesta.
              Ne može. Nemam koga da derem..

              Spoiler

              Comment


              • ako vam treba jos neko, evo mene bi interesovalo, samo bi morao neko da mi objasni kako

                Comment


                • Rezerva si, ako se Miko ne javi do subote u podne upadas umesto njega,I ti i Marko imate rok do nedelje da se prijavite za ligu.Ako jedan od vas dvojice to ne uradi, igra nas 12.Malo prestrogo, ali ako nas bude 13 necemo moci da odrzimo draft.

                  Samo mi sibni mejl u inbox.

                  Comment


                  • Samo izbaci Miku ima da te likvidiramo kao Kenedija
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ne gubi vreme i likvidiraj onog dobojskog soklendzu.

                      Comment


                      • dobro samo polako ja jesam zainteresovan ali ako ljudi zele Miku onda je ok ja cu ti poslati svoj mejl u inbox a ti mi reci gde i kako da se prijavim i tako..

                        Comment


                        • Originally posted by Packer View Post
                          dobro samo polako ja jesam zainteresovan ali ako ljudi zele Miku onda je ok ja cu ti poslati svoj mejl u inbox a ti mi reci gde i kako da se prijavim i tako..
                          Šalim se ja malo sa Marićem . Mika je trodimenzionalno biće neće se naljutiti ako bude preskočio ovaj fantasy
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • ko hoce da igra yahoo ligu moze da se prijavi na mom forumu.

                            Comment


                            • Javih se
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Sada nas je 14, Packer je prva rezerva.Ako hoce neko da bude sa njim co-owner nek se javi.

                                Ljubo, ne mozes da izadjes jer ce nam divizija postati dosta laksa.

                                Comment

                                Working...
                                X