Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Jbt, sta se koj kurac nervirate.

    Nervirate se par sezona, pa posle vise iskulirate. Ja se najvise nervirao u prvoj sezoni i sada sam svestan da treba da me usere da bih se vratio u I ligu i boli me dupe.
    E kad sam video sta rade Mahomes i Melvin Gordon depresija me uhvatila, rekoh sebi nikad necu ovo vise igrati al izgleda da cu da se pridruzim drugoj ligi kako me je ovde krenulo.

    Comment


    • Druga je tek da se ubijes
      12 timova, posle prvog kola sve dobro sa FA ode..

      Comment


      • Ja ne znam kako mogu da se vratim u trku kad su mi oba startna RB-a sjebana... jedan se rodio idiot, a drugi se jbg povrijedio.

        Comment


        • Originally posted by Mark0 View Post
          Druga je tek da se ubijes
          12 timova, posle prvog kola sve dobro sa FA ode..
          Moglo bi se reći da sam zadovoljan svojim timom, u oba meča preko 100 poena ali kada pogledaš nema ništa da se uzme na pijaci

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Ja ne znam kako mogu da se vratim u trku kad su mi oba startna RB-a sjebana... jedan se rodio idiot, a drugi se jbg povrijedio.
            Ja imam viška RB-ova. Šta bi tražio za Robinsona?

            Comment


            • Nisam planirao trejd, jer ce se oporaviti Freeman kroz nedelju dana, nadam se.. a do tad ce morati da me vade WR koje imam. Ali, ajde reci ko je na raspolaganju od tvojih RB pa da razmislim.

              Edit: a ako ovaj Crowell ovako nastavi, onda nema zime
              Last edited by powerslave; 21-09-18, 02:23.

              Comment


              • Lagano uzimam nagradu za retarda kola vec u cetvrtak, drzim Landry-a prva dva kola i sad ga zameni za Callaway-a jer nisam hteo da rizikujem sa Landry-em jer je bio Q

                Comment


                • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                  Lagano uzimam nagradu za retarda kola vec u cetvrtak, drzim Landry-a prva dva kola i sad ga zameni za Callaway-a jer nisam hteo da rizikujem sa Landry-em jer je bio Q
                  Ladno ti bench ima više poena nego 7 igrača trenutno, mada ima još jedna utakmica. I dalje je bolestan podatak

                  I ne znam šta si pokušao sa Callawayom na flexu a na klupi ostavio Collinsa i ostale mamojebac RBove

                  Comment


                  • Evo sad cu ti reci tacno moj tok misli Drzao Landrya i procitam da je nesto kilav ko zna da li ce igrati i ja reko aj posto je bio slab prva dva kola taman da ne rizikujem ubacim Callawaya jer mislim da ce imati Klivland dobru utakmicu. Naravno pogresim i onda kad sam sastavljao ekipu za nedelju reko aj sad kad sam pojeo govno nek ga jedem do kraja i ubacim Yeldona umesto Collinsa i tu se isto sjebem, a hteo sam i odbranu Seattle-a da stavim umesto Hjustonove i to isto sjebem tako da ne znam ni kako sam dobio ovo kolo posle greske za greskom Ustvari znam kako, imam Boga ove igre Gurley-a

                    Comment


                    • E koliko me poslednje dve sezone izdala sreca, jos malo cu prestati i da se nerviram

                      Comment


                      • Jel spreman neko za trade neki? Moram malo da prelistam sta imaju gospoda iz lige od RB-ova jer mi na klupi stoji par igraca koji iz nedelje u nedelju beleze dobre brojke al nemam mesta za sve.

                        Comment


                        • Mora da se širi liga sledeće godine na 12 ljudi, svi imamo baš jake rostere i odlučuju samo povrede izgleda, a na waiverima i FA čuči još jedna baš solidna ekipa sastavljena od igrača za koje jednostavno nema mjesta (Dion, Williams, Ginn, Cole, Morris, Gore, Hogan, Hines, Hooper, Jesse, Gates, Henry...). Nekidan ljudi moji Trey Burton bio na waiveru, pa šta se dešava jbt

                          Comment


                          • Zato je u drugoj premija kada dodas Nicka Chubba. Pazi sta trazis

                            Comment


                            • Druga liga je opasno jaka

                              Comment


                              • Nemojte Bastia, možeš da budeš baksuz kao ja, pa da biraš poslednji.

                                Biraš 12. i 13. pik, pa onda čekaš i biraš 36. i 37....pa onda 60. i 61.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X