Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ulazim u jedan od najvažnijih mečeva čiji ishod će vjerovatno da me ili lansira u playoff ili baci u donji dio tabele, sve sa Wentzom na QBu, dok je moj QB trebao da se popiša po Jetsima i da mi 25+ bodova. Kill me.

    edit Sinovi Naslednici tj @Sinovac Taylon ne igra a u postavi ti je

    isto važi i za @trigger i Connera i @z0La i Gurleya
    Last edited by Bastia33; 29-11-20, 13:45.

    Comment


    • Ne znam koliko ti pametno to za Wentza ako si ispratio ove vesti za Hurtsa.

      Comment


      • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
        Ne znam koliko ti pametno to za Wentza ako si ispratio ove vesti za Hurtsa.
        Šta da radim, alternativa mi je Baker Mayfield i to je to. Neka odigra i 50% utakmice protiv Seahawksa možda bar baci TD...

        ma jebeš ga, uzeću Bakervih 7 bodova pa šta bude, nije vrijedno zajebancije sa Philom
        Last edited by Bastia33; 29-11-20, 16:35.

        Comment


        • Loco Sindycate ako vidiš na vreme, Conner je out
          CDC Julio je takodje out

          Comment


          • Ko je Luzeri, GAGA? Stvarno startuješ ovog iz Denvera? Svaka čast za muda, ali taj ako ne baci 3 picka ili sve skupa ne ode u minus...

            Comment


            • Sta napravi Teddy B, toliko je los pas bacio da mi je povredio DJ Moore-a, slepac.

              Comment


              • Udjem da vidim sta mi Hill radi...a on u prvoj cetvrtini 203 jarde i 2 TD-a [emoji23]

                Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Sad gledam da li sam bezbedan za naredno kolo posto cu imati 7-5 skor al u ovoj ludackoj ligi naravno da nisam Ako izgubim od Powerslave-a a Ventura i Luzeri pobede, sto su dobre sanse da se desi, ispadim iz PO jer cu imati najlosiji divizioni skor od nekoliko ekipa koje ce imati 7-6 skor. Naravno ako su mi racunice tacne, a mislim da jesu. Ne moze covek ni jedno kolo da se opusti

                  EDIT: Mada nisam siguran da li se gledaju medjusobni skorovi izmedju svih ekipa sa istim skorom prvo pa onda divizione? Ili je medjusobni skor samo izmedju dve ekipe a ne tri i vise.
                  Last edited by Ol' Dirty Bastard; 30-11-20, 08:42.

                  Comment


                  • Haha, neizvesnost do utorka ujutru dok nam se ne upisu nove pobede/porazi.

                    Comment


                    • Ma odustao sam od racunanja, prevelika je zavrzlama jer se u medjusobnim skorovima ne zna ko koga kerebeci. Uglavnom, ako pobedim Powera zadnje kolo idem u PO sigurno i to je najbitnije

                      Comment


                      • Kod nas je situacija takva da svako od petog do devetog mesta moze da se nada PO i svako ima svoju racunicu.

                        Jednog ucesnika odredjuje mec mene i Urosa, a ostali se nadaju drugim rezultatima, njihovoj pobedi i pozitivnom H2H.

                        Sad ce Taker da nabije 18 poena, a odbrana Stilersa ima da udje u minus i ima da me ugasi dok sam ovo izgovorio.

                        Comment


                        • Ne znam da li se ikada desilo da ekipa sa sedam pobeda ne uđe u plejof.
                          sigpic

                          Comment


                          • Vise me kalkulacije ne zanimaju, ladno Ventura dobio Powera, izbacio ga iz trke i obezbedio mi plej of Mislio sam da nema sanse da Godert ima 10+ poena vise od Loketa ali me docekalo prijatno iznenadjenje kad sam ustao. Naravno cekamo jos da se ozvanici zbog korekcija, razlika je mala.

                            Comment


                            • A da samo znaš koliko sam ja bio iznenađen... Power i ja smo i u prvom kolu odigrali neizvestan meč, mislim da je razlika bila tri poena. Danas 0,7.
                              Last edited by Crni Đorđe; 01-12-20, 10:22.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam iznenađen isto, bukvalno sam se oprostio posle četvrtka. Sada sa nekim rezultatima ovog kola, ne znam ni da li pobeda protiv komesara sledeće nedelje može da mi donese PO.

                                Comment

                                Working...
                                X