Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke CDC Team na pobedi, zasluzeno. Da ja nisam izmisljao sa nekim izmenama nego stavio ono s cim sam igrao cele sezone dobio bih te al da si ti stavio Sandersa ovo ne bi bilo ni blizu

    Koliko igram ovu ligu imam osecaj da mi je svake sezone ista prica, zavrsim negde oko 7-6, udjem u PO i onda izgubim u WC ili prodjem pa me neko nakanta u polufinalu.

    Comment


    • Pola startera mi se povredilo u bye nedelji, sada vidim da je Evans zavrsio sezonu, Penny i Guice gotovo sigurno. Ako se ne oporave Jacobs i Bell nemam sa kim da igram.

      Comment


      • U cemu je fora da ne mogu da otpustim Evansa, 99% je zavrsio sezonu?!

        Comment


        • Mislim da moras da sacekas da zvanicno bude na IR.

          Comment


          • Našao sam benčovati Brisa u vajld kard vikendu. Alal vera za mene. Čestitke vlasnicima koji su prošli dalje.
            sigpic

            Comment


            • Nisam ocekivao da ce mi sve W izmene proci, sad teske muke koga startovati

              Comment


              • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                Našao sam benčovati Brisa u vajld kard vikendu. Alal vera za mene. Čestitke vlasnicima koji su prošli dalje.
                Malo je reći da mi je benčovani Bris doneo pobedu.

                Hvala Đorđe, bila je zanimljiva borba.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Oko price za prelazak iz druge u prvu ligu, zanimljivo da su u polufinalu sve ekipe koje su ove godine dosli u primeru

                  Comment


                  • Cek ako gledamo PO za ispadanje jesu onda YNWA i BLGrobari vec ispali u drugu ligu?

                    Comment


                    • Čekajte ljudi, kako da igram uopšte ovo polufinale, kad posle četvrtka i jedne utakmice gubim 81-5...

                      Šta je bre ovo...
                      Last edited by z0La; 13-12-19, 11:56.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Lamar i Ingram protiv luzera Jetsa, realno nisi mogao gore da prodjes..

                        Comment


                        • Cus trebalo je nakon drafta da ekipu nazovem Wicked Ravens koliko ih imam, a svi ispostovali na kraju.

                          Comment


                          • U suštini, svi su ispoštovali osim odbrane, koju ja imam.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Go big or go home, sve ili nista ove nedelje

                              Edit: i neslavno u poraz...
                              Last edited by Mark0; 15-12-19, 19:13.

                              Comment


                              • Au jbt, ajde CMC ali kada ovaj Drake uzme 2td a moj na klupi 30p, kako da se ne roknem..

                                Edit: Cestitke finalistima, Zola i ja da se potucemo za bronzu
                                Last edited by Mark0; 16-12-19, 06:51.

                                Comment

                                Working...
                                X