Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice u 9, sem ako nekima nije zgodnije u 8.Vidim da je vecini svejedno.

    Comment


    • Bolje onda u 9 posto oko 7 imam draft na RSF.
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Aj nek neko baci uputstvo za draft, šta i kako?

        Comment


        • Nista posebno, pred draft (znaci oko 8 ) odes u fantasy na nfl.com i tamo gde je liga. Tu ti se pojavi da uskoro pocinje draft i udjes de treba i to je to Budes desetak minuta ranije tu i tad ce se vec znati koji pik imas na draftu i otprilike odredis koga ces da biras. Imas ja mislim minut jedan da izaberes igraca kad dodjes na red, mada da bi islo malo brze dok drugi biraju ti vec napravi listu par igraca koje planiras da izaberes. Pomiri se odma sa tim da ce ti bar jednom neko uzeti igraca ispred nosa Nista komplikovano uglavnom, udjes malo ranije i pohvataces sve.

          Comment


          • Khm...khm...draft je u 9...khm...khm

            Comment


            • Ili je Uroš htio pitati ono što i ja, ali vjerovatno neću prije drafta dobiti odgovor, a to je koji tipovi igrača su najvrijedniji tj koje pozicije, koje se pozicije prvo trebaju popunjavati, postoji li klupa i kakve igrače treba gomilati na klupu?

              Comment


              • Прво РБ, то ти је сигурно, ВР па КБ
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Khm...khm...draft je u 9...khm...khm
                  Da u 9

                  Originally posted by Bastia33 View Post
                  Ili je Uroš htio pitati ono što i ja, ali vjerovatno neću prije drafta dobiti odgovor, a to je koji tipovi igrača su najvrijedniji tj koje pozicije, koje se pozicije prvo trebaju popunjavati, postoji li klupa i kakve igrače treba gomilati na klupu?
                  To sve zavisi, ima na netu mogu da se nadju razne "taktike" za draft, nema nekog pravila. Al uglavnom ovo sto Uros kaze, najcesce prvo rb pa wr pa qb. Obicno se prvih pa sigurno jedno 6,7 rundi samo RB i WR biraju pa onda QB recimo i na kraju zadnje runde TE, odbrana i kiker.

                  Comment


                  • KB kao Q ili kao C?

                    Comment


                    • Четвртина бека
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Ok hvala. Bastia, navijam za nas dvojicu. Ovi će nas razbiti hvala svima na info.
                        Kad se biraju kiker i panter, kad korner bekovi, kad TE koji je meni važan, kad oni debeli DT i DE? Aj pogledaću neke šeme, al sad baš imam da učim ono 24/7.. nadam se da neće dugo trajati.

                        Comment


                        • Ne draftuju se posebno igraci odbrane, nego imas da izaberes kompletnu odbranu jednog tima npr Seattle DEF, Denver DEF i tako dalje.

                          Inace meni su prosle sezone pred kraj u ekipi ostala samo cetvorica koje sam uzeo na draftu, pa sam opet osvojio tako da ne zavisi sve bas toliko ni od drafta

                          Comment


                          • E ok, hvala na informaciji, super.

                            Comment


                            • Ni punter se ne draftuje Kikere biras medju zadnjima bukvalno, znaci kad vec imas sastavljen prvi tim. Odbrana isto pred kraj, mada dobru odbranu mozes i malo ranije odabrati jer nekad umeju da donesu bas dosta bodova, kao recimo Denverova odbrana prosle godine. Sto se TE-ova tice tu zavisi, prethodnih godina recimo Gronkowski i Graham su se birali u prvim rundama cak jer su donosili bas dosta bodova, sad samo Gronk vredi prvu ili drugu rundu, ostalo sve su tu i tamo izjednaceni i gledaj da ih uzmes tamo negde 6,7 runda. Mada ponavljam, nema tu nekih pravila, biras kako hoces. Cesto kad krene draft, sva taktika pada u vodu sto se kaze

                              Comment


                              • Ja cu da se vodim Hinkijevom taktikom, uzecu najboljeg dostupnog igraca kada dodjem na red.

                                Trust The Process

                                Comment

                                Working...
                                X